Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak akkor közeledik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor közeledik felém amikor egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
csak akkor kezd el hozzám beszélni,viszon pl ha a barátnőmmel lát akkor egyáltalán nem is jön oda hozzám ill. nincs olyan meleg pillantása..távolságtartó

2017. jún. 3. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Tini kategória...
2017. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én 20 o pedig 33...
2017. jún. 3. 18:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar zavarni, zaklatni. Abból indul ki, hogy azért vagy a barátnőddel mert akkor éppen a barátnőddel akarsz beszélgetni, időt tölteni. Ha vele akarnál akkor vele töltenéd, ilyen egyszerű.
2017. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Mert el akar rabolni,megerőszakolni és eldugni a hullád az erdőben,szemtanúk nélkül.
2017. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű. Elmondom, hogy én miért csinálom ugyanezt. Eléggé felénk vagyok és úgy gondolom, hogy az udvarlás az csak kettőnkre tartozik, nem kell oda meg egy harmadik, negyedik ember is. Ha esetleg beégetem magam, nem akarok közönséget.

Lehet, hogy ő is ilyen, de az is lehet, hogy teljesen más az oka.

2017. jún. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pfff, idősebbet nem találtál?
2017. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!