Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amelyik pasinál a farok stimmel ott az a gond hogy nem teljesen illünk össze belsőleg, akivel meg belsőleg harmónia van ott a farok nem stimmel?

Figyelt kérdés
:( Így meg sem éri férfiak közeledését fogadni. Minek? Úgy is kibukik hogy valamelyik fent említett kategóriába tartozik. Vagy azért fogok szenvedni mert iszonyat jó a szex de érzelmileg nem kapok úgy visszacsatolást ahogy akarom, vagy mert habár jól összeillünk, de szexuálisan nem elégít ki teljesen. 30 éves vagyok.

2017. jún. 14. 08:12
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
10: :) Jó hallani hogy létezik ilyen is. Tudtam én, hogy nem vagyok ezzel a problémával egyedül és más is észrevette már.
2017. jún. 14. 09:06
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezért is mertem hozzászólni Kérdező, mert ráadásul szinte egy korosztály vagyunk, csak két évvel vagyok több mint Te.

Huszonévesen Fogalmam nem volt arról, mégis mi hiányzik az ágyban.

Mellette rájöttem.A falra tudnék mászni a gyengéd, maszatalgatós szextől.Ilyen vagyok, a vadabb vonulatot szeretem.De erre nagyon kevesen képesek úgy, hogy közben tudja is, mit kell csinálni az ágyban.

Talán lehet az egyik oka is annak, hogy Sosem volt korombeli férfi az életemben.

Csak azt tudod tenni, hogy vársz.Ha meg látsz esetleg tehetséget a fasziban, akkor rávezeted, neked hogy jó.

2017. jún. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit, hogy szerintem 30 körül jön rá egy nő, mire vágyik.Mind a szexben, mind az Élet más területein is.

Ez egy anonim oldal, nem fogom megjátszani a szentet, igaz a való életben sem teszem azt, számtalan szexuális kapcsolatom volt, de amire vágytam, talán tudat alatt, azt nem találtam.

Imádom a páromban azt a fajta dominanciát amit tanúsít az ágyban.

Szeretem, hogy ugyanakkor egyenrangú félként kezel, Megbeszéljük a dolgokat.Mellette lettem igazi nő, ebben a kapcsolatban teljesedtem ki.

Határozott, magabiztos egyéniség, biztonságérzetem van mellette, és nyugodtan le lehet pontozni, de tudom, bármi is történne, Sosem hagyna cserben.

2017. jún. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Diavolino44 ***** válasza:

#13 szivesen lepontoznalak, de nincs szivem :D

Most azert mert amiket irtal serti az egomat, attol nem fog valtozni semmi. De orulok, hogy a te zsakod meg talalta a foltjat.bAmugy sok notol lehet hallani, hogy azert nem jo a szex, mert a ferfi "nem vagja a falhoz". S azert ez nem olyan konnyu, tapasztalatbol irom. en mar tobb mint 2 eve keresem a szent gralt, talan ebben az evben mar megoldodik a problemam, s mehet a vad szex korlatok nelkul. ;)

2017. jún. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Senkit nem akartam megsérteni, nincs rá se okom, se jogom a sértegetésekhez.

Igen, vannak nők, akik azt szeretik, ha a "falhoz vágják őket." Nincs ebben semmi rossz, mindenki máshogy szereti a szexet.

2017. jún. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Akkor én vagyok a kivétel. Rengeteg dologról szeretek beszélgetni, az érzelmi intelligenciám is rendben van, a farkam pedig kifejezetten jó. A szexre soha nem volt panasz, sőt.

Viszont: jóval fiatalabbnak nézek ki a koromnál, így többnyire csak a tizenéves korosztállyal kerülök össze, na meg nem vagyok egy klasszikus jóképű pasi sem.


Senki és semmi sem tökéletes.

2017. jún. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
30%

Hihetetlen volt számomra olvasni, hogy létezik ilyen probléma.

Mindkettőt le..rom, a pénzre megyek.

2017. jún. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Milyen legyen a forma?
2017. jún. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Javaslom kérdező, hogy akkor vedd a fáradtságot a dickpic-es fickók belső értékeinek felmérésére is. Ott már eleve látod miről van szó, összehasonlítási alapod meg elvileg van. Mert ha a belső értékek térképezését veszed előre, akkor elég sok időd elmegy mire kiderül, hogy a "farok nem stimmel".

30/f

2017. jún. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
"Minek?"?, hogy mielőbb megtaláld sz igazit, mert a végén a vekker csörgéskor beleugrassz majd valami gányba.
2017. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!