Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mennyire zavar ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mennyire zavar ha a lány nagyon szegény?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon szegények vagyunk, már hónap végén enni sincs mit a kenyéren kívül. Nincs külön szobám sem, mert nagyon pici házban élek apukámmal. 21 éves vagyok, egyetemen tanulok, mellette nem tudok elmenni dolgozni, mert fizikálisan nem bírom. Sajnos lefogytam a sok éhezéstől már, egyre több betegségem jön elő. Van egy fiú, aki érdeklődik utánam, de a szemébe sem merek belenézni, mert elkap a sírógörcs és a szégyenérzet.

2017. jún. 29. 21:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
49%

Oh remélem jobb lesz a helyzeted és hidd el a normális férfiakat nem fogja érdekelni az anyagi helyzeted, főleg nem akkor ha látják,hogy próbálkozol, tanulsz és nem adod fel. Nem könnyű, de mindig van kiút! Fel a fejjel!!! Sok sikert kívánok neked!


19/L

2017. jún. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Emiatt ne legyen szégyenérzeted, erről nem tehetsz. Az látszik,hogy van motívációd, ki akarsz törni,egyetemre jársz ez nagyon jó. Fel a fejjel! Elvégzed az egyetemet remélhetőleg találsz egy jó állást és keresel egy rakás pénzt! :) Ja, és ne feledd,az életben minden lehetőséget meg kell ragadni,ami előrébb visz. Így lett nekem is saját lakásom,igaz hitelre vettem,de kezdö tőke ahhoz is kellett. Én is éltem sokáig édesanyámmal és a testvéremmel albérletben, albérletről albérletre költöztünk, olyan is volt,ahol csak kinti wc volt, aztán anyám tudott venni egy lakást, ott éltünk, én még suliba jártam, érettségit csináltam, előtte már letettem egy szakmát, na vége lett a sulinak,meg lett az érettségi itt az ideje állást találni, csak ez nem egyszerű egy kis városban Borsod megyében. Járkáltam a munka ügyi hivatalba évekig,semmi,aztán jött egy határozat,hogy kiközevtítettek dolgozni. A fizetést leszámítva egész jó helyre kerültem, a munka sem volt megerőltető, a munkatársakkal is jól kijöttem, ez mind oké, csak a dolog másik oldala az,hogy 27-28 évesen még anyámmal és a bátyámmal élek. Elérkezett a pillanat,amitől megváltozott az életem ezen része, kaptam egy telefon hívást az egyik nagynénémtől,akinek az élettársának az unokaöccse kinnt volt Angliában,konyhán dolgozott,mosogatott, ép kellett oda munkaerő, rá kérdeztek nálam,hogy kimennék e. Először dilemmáztam: Itthon már megszoktam, semmi gondom nincs, alig tudok angolul, idegen hely, ráadásul azt az embert sem ismerem akivel kimegyek majd,de ott volt a mérleg másik oldala, hogy ott jóval többet lehet keresni,mint az itthoni "munkával". Végül döntöttem,bele vágtam, lehúztam kinnt 8 hónapot, voltak olyan időszakok,hogy legszívesebben összepakoltam volna és irány haza, de motivált a saját lakás gondolata,így végig csináltam. Amikor letelt a 8 hónap,nem haza mentem anyámékhoz,hanem a nagynénémhez, ott voltam "üresen" az az megint munka nélkül olyan másfél évet,közben letettem a jogsit,majd kimentem Ausztriába egy 3 hónapra. Haza jöttem itthon elhelyezkedtem, vettem fel hitelt az összespórolt pénzemhez és most egyedül élek a saját lakásomban. Segítségem persze volt,miközben ezek végbementek,azt nem is tagadom egy percig sem, de az is igaz,hogy én döntöttem,hogy élek ezzel a lehetőséggel, én csináltam végig. Azt viszont nagyon bánom már,hogy kis hülye koromban nem tanultam és a legmagasabb végzettségem egy nevetséges érettségi. Ebbe a hibába ne essél, végezd el az egyetemet! Sok sikert!
2017. jún. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló szüli házból indultam én is, tudom milyen...

ÉS most is szegényen élnek a szüleim, csak én azóta dolgozom ás átlagos a keresetem, el tudom tartani magam.


Elmondom velem mi volt:

Szóval kis szegényes ház, nekem sem volt külön szobám ( úristen, mindig annyira vágytam rá gyerekként/tiniként, mindig elképzeltem milyen lenne).

Egyébként most még rosszabb állapotban a ház, fel kellene javítani, per pill nincs meleg víz sem, és elkezdett ázni a fürdőben a csatornábl szivárog a víz)


A lényeg, hogy nekem a középiskolás éveim tele gátlásokkal teltek:

Ha tetszett is egy fiú, olykor én is tetszettem nekik, és ilyenkor MINDIG megijedtem:

Szégyelltem magam: mit akarok én, nem tudom hazavinni ilyen körülmények közé, megalázónak éreztem (volna) a körülményeinket..

Igazából talán egy fiút sajnálok, aki egyébként tetszett is és nagyon kedves is volt, de vele si elkezdtem utána közömbösen viselkedni. Képtelen voltam BÁRKINEK is megnyílni, mert nagyon féltem a megalázottságtól.


Persze nem akarok mindent erre húzni, magam is gátlásos voltam a külsőmmel is,nem csak a házunk miatt, de sokkal sokkal könnyebb lett volna máshogy..


Szóval a középiskolában senkit, egy fiút sem engedtem magamhoz közel nagy részt emiatt.


18 évesen már azon voltam, hogy elkerüljek otthonról:

még külföldön is voltam egy rövid ideig, illetve ösztöndíjakból és diákmunkából éltem míg tanultam, persze messze, más városban, mert mindenképpen el akartam kerülni otthonról..


Aztán egyetemen - amikor már végképp elegem volt magamból és a helyzetemből-, akkor ismertem meg a jelenlegi páromat. Ennek már 5 éve.

Ő már korán pedzegette hogy haza akar vinni bemutatni, meg ő is érdeklődött.. Nem tudtam mit mondjak, hogy majd, ráér stb.


Aztán túl estünk rajta, és nem zavarta. ÉS azóta sem zavarja soha, pedig soha nem kötelezem rá, hogy velem jöjjön, ha hazautazok a szüleimhez.. Nem érdekli őt.


HA valaki beléd szeret, nem fogja érdekelni.


Visszagondolva, a középiskolás éveimet azért bánom.

Utólag már úgy csinálnám, hogy elmondanám, hogy nálunk nem szeretnék találkozni mert az alábbi körülmények és helyzet van, és inkább a másiknál legyünk, az mindkettőnknek kényelmesebb.


Nem csak fizetős program a jó program, a kollégisták nagy része csóró ( tegye fel a kezét aki tudja miről beszélek :D), ám leleményesek.


Ingyenes és/vagy olcsó programokból is van jó pár a randikhoz. Filmet lehet letölteni is, a séta ilyen jó időben szintén, a fagyi megint csak pár száz ft, kiülni a zöldbe szendvicsekkel vagy egy üveg borral/ 1-1doboz sörrel megint csak szinte semmi és dumálgatni. Lehet társasozni, kirakózni együtt ha van otthon- vagy akár online játszani :D, együtt főzni, és még biztos van pár dolog.


A lényeg nem ezen van, én is a magam bőrén tanultam meg.

És én erről a helyzetről nem tehetek.A mai napig ha tudok, egy kevéssel olykor-olykor próbálok segíteni a szüleimnek ( most is elromlott ez az műszaki cikk), de sajnos én is albérletben lakok, nagy lábon azért én sem élek, így nem tudok túl sokkal hozzájárulni a dolgokhoz. :/


Tanulj, és ha óráid engedik, nem leszel tele azért a diákmunka jól jöhet akár heti 1x is több,mint a semmi.


És ha kedves, aranyos az a fiú, akkor még véletlenül se csináld meg azokat a hibákat, amiket én annak idején, mert bánni fogod.


Ha valaki ezért lenéz, az az ember nem sokat ér, és nem is érdemes foglalkozni vele. HA pedig valaki valóban megszeret, nem fog veled ilyesmiket éreztetni.

26N

2017. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem értelek, vmi szoctámnak kell lennie, meg miért nem veszel fel akkor némi diákhitelt?
2017. júl. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ha nem jönne lehúzósnak tűnő szomorú történetekkel, amiknek a pénzkérés a lényege, akkor szerintem nem zavarna.
2017. júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!