Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyenlem a lakásunkat, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenlem a lakásunkat, nem merem elhivni a párom hozzánk mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit csináljak, három hónapja ismerkedünk, egy hónapja együtt vagyunk hivatalosan is. Nála vagyunk nagyon sokat. Segítek neki mindig a lakásában, főzök neki, takarítok, mosogatok.. Mindenben segítek. Ő bemutatott már a szüleinek.. Nagyon szép nagy tágas házban élnek a szülei. Én viszont nem. Szégyenlem ide hozni, nem merem. 23 éves vagyok, eddig 2 barátom hoztam ide. Egy szobában alszom az anyámmal és a 38 éves!!! bátyámmal. :( A fürdő katasztrófa.. A ház se nagy, konyha, egy szoba, fürdő és ahol alszunk. Anyám bent dohányzik. A legutolsó kapcsolatom 5 éves volt őt ide hoztam vagyis saját magától ide jött a tudom nélkül amikor nem voltam itthon. De a mostanit nem merem. Mit tegyek? Hogy mondjam meg neki? Félek, hogy elveszítem ezzel. Dolgozó lány vagyok. Van saját autóm már, igyekszem valahova is jutni az életben. De így nem fog menni. Mit tegyek?
2017. júl. 3. 15:40
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Hát akkor meg próbálok vele beszélni őszintén. Remélem nem dob el ilyen miatt. :(
2017. júl. 3. 16:15
 12/25 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem vinném még haza. Ismerkedjetek, és ha kellő bizalommal vagy iránta akkor meséld el Neki az otthoni helyzetedet.


Az autó ma már nem luxus,aki kistelepülésen él,akinek el kell járni dolgozni, nincs is más lehetősége.


Az albérlet, és annak fenntartása, sehol nem olcsó, én maximálisan megértem a kérdezőt,hogy nincs könnyű helyzetben és várnia kell azzal,hogy elköltözzön otthonról.


Hiába,hogy nem Te tehetsz az otthoni környezetedről de biztos,hogy amennyiben a barátod más körülmények között él nem lesz Rá jó hatással az, ha meglátja ezt.

2017. júl. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Bence_ ***** válasza:

Ha e miatt dob akkor olyan is.

Így ahogy nekünk elmondtad, mond el neki.

Ennyi. Most itt tartasz és teszel azért, hogy ebből kiszakadj!

2017. júl. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
kapcsolatban vagytok, de nem bízol meg benne annyira, hogy ezt neki elmondd... elég felszínes lehet a viszonyotok. :/
2017. júl. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Figyu, az en baratomek haza se egy nagy szam, o is a batyjaval aludt egy szobaban mielott osszekoltoztunk. De igazabol tokre lenyegtelen, nem en lakom ott, meg most mar o sem, azt a parhavonta par orat amit neha veletlenul ott toltok, meg siman kibirom.
2017. júl. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Utolso :3 honapja ismerik egymast, a bizalom fokozatosan alakul ki, nem mindenki ont mindent rogton a masik nyakaba es osztja meg vele a felelmeit, ketsegeit.

Kerdezo: szerintem meseld el ezt igy komplett neki ahogy nekunk is, es kerd meg, ne haragudjon, ha meg idobe telik, mig hazaviszed ot..azt mondod alberletet keresel, hat azt majd a magad igyenye szerint csinositod, es elviszed ot oda haza, es latni fogja hogy torodsz a kornyezeteddel, hogy neked fontos hogy minden szep es tiszta legyen. Ezek utan meg megmutathatod, hogy nagyon sajnalod, de igy elnek anyudek, rajtuk nem tudsz valtoztatni.

Bizom benne, hogy megerto parod van, hodd el, aki oszinten szeret az ezen nem fog problemazni, sot, segit majd, hogy elerd a celjaid es jobbkorulmenyek kozott elhess.

2017. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Mondd el nyugodtan, nem te vagy ettől kevesebb.

ha meg ezért szakít, hát akkor nem sokat ér a pasi.

2017. júl. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ez nagyon rosszul hangzik :( Nem gondolkodtál azon, hogy albérletbe költözz vagy szobát bérelj? Legalább nem kéne anyáddal és a bátyáddal egy szobában aludnod...:O Egy kiadó kultúrált szoba azért megfizethető és oda a barátodat is át tudnád hívni.
2017. júl. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Tudatosíts, egy kapcsolatban személyiség számít. Semmi más. Téged szeret.
2017. júl. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Jó azért egy autót fenn tartani vagy adni magadra más, mint egy albérletet fizetni a kettő nem ugyan az én is el mentem volna már albérletbe csak akkor azért dolgoznék állandóan többre meg nem futná .
2017. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!