Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyenlem a lakásunkat, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenlem a lakásunkat, nem merem elhivni a párom hozzánk mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit csináljak, három hónapja ismerkedünk, egy hónapja együtt vagyunk hivatalosan is. Nála vagyunk nagyon sokat. Segítek neki mindig a lakásában, főzök neki, takarítok, mosogatok.. Mindenben segítek. Ő bemutatott már a szüleinek.. Nagyon szép nagy tágas házban élnek a szülei. Én viszont nem. Szégyenlem ide hozni, nem merem. 23 éves vagyok, eddig 2 barátom hoztam ide. Egy szobában alszom az anyámmal és a 38 éves!!! bátyámmal. :( A fürdő katasztrófa.. A ház se nagy, konyha, egy szoba, fürdő és ahol alszunk. Anyám bent dohányzik. A legutolsó kapcsolatom 5 éves volt őt ide hoztam vagyis saját magától ide jött a tudom nélkül amikor nem voltam itthon. De a mostanit nem merem. Mit tegyek? Hogy mondjam meg neki? Félek, hogy elveszítem ezzel. Dolgozó lány vagyok. Van saját autóm már, igyekszem valahova is jutni az életben. De így nem fog menni. Mit tegyek?
2017. júl. 3. 15:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
16# de ha egyelore nem alakult ki a bizalom, akkor minek jarnak mar "hivatalosan"?...
2017. júl. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Na,azóta mizu kérdező?
2017. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Miert nem koltozol ossze a 38eves batyaddal egy alberletbe? Vagy vmi lakotarssal :)
2017. júl. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Most néztem kérdéseket újra. Azóta már nem vagyunk együtt a sráccal, csak fel lángolás volt az egész. :D Plusz november közepén lesz egy éve, hogy külön élek EGYEDÜL! :) Jövő évben építem a saját házam. Most ismét van párom őt azóta bemutattam már otthon. Többnyire nála vagy nálam vagyunk amúgy is! :) Aki hasonló helyzetben van nekik üzenem : fel a fejjel, mindent ellehet érni! Csak tenni kell érte! :)
2018. okt. 13. 01:24
 25/25 anonim ***** válasza:
ezek ám a fejlemények :D
2018. okt. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!