Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok. A leendő apuka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok. A leendő apuka házas. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Leírnám a történetet. A férfi feleségének nem lehet gyereke, viszont minden álma egy baba... mikor elvette a feleségét, szerette, most viszont.. nem tudom, hogy higgyek-e neki, hogy szeret. Tudtam, hogy házas, mégis lefeküdtem vele.. "megszakítással" védekeztünk. Azt mondta bízzak benne, bíztam. Egy pozitív teszt lett a vége.

Tudom, hogy hülye voltam, hogy megtettem, de szeretem őt... Még nem tudja, hogy gyereket várok. Ha beszélgetünk, szinte már mindig azt mondja, hogy ha hozzámennék, elválna egyből a feleségétől. De nem tudom, hogy mit hihetek el ebből.


Szerintetek hogyan tovább?

22L


2010. máj. 20. 19:57
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem volt betervezve, de azért én örülök neki :D Szeretem a gyerekeket. Üzenem annak, aki szerint ilyen hülye vagyok: Nem, max te vagy az. Mintha én lennék az egyetlen, akivel ilyesmi történik...
2010. máj. 20. 20:09
 12/21 A kérdező kommentje:
26 éves, 22 éves kora óta házas.
2010. máj. 20. 20:09
 13/21 anonim ***** válasza:
49%
Nem is öreg hozzád, valószínűleg elcseszte a párválasztást. Tuti direkt csinálta a babát :):) Akkor tényleg boldog babavárást :):) Mikor mondod el neki? :):) Ugye beszámolsz mi volt? :):) Nagyon kíváncsi vagyok :) (Bocsi, én ilyen ocsmány természet vagyok, minden érdekel) :)
2010. máj. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
57%
remélem ha 30 lesz veled is megteszi ugyanezt
2010. máj. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

azért ez elég szemét dolog a pasi részéről, hogy a feleségének nem lehet gyereke, akkor gyorsan teherbe ejt egy másik csajt (persze akkor jogos a felháborodásom, ha direkt csinálta, ezt tisztázni kellene szerintem)

szerintem gondold át, hogy tényleg akarsz-e vele élni vagy ez csak ilyen fellángolás, mert elég sok múlik ezen.... gyerek, házasság, és 22 évesen még nem kell ennyire elkötelezned magad szerintem... én csak 1 évvel vagyok fiatalabb nálad, 4 éve van barátom, de még nem érzem, hogy egy ilyen lépésre fel lennék készülve.

jól gondold át.

2010. máj. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem meg az a nem normális dolog, hogy mindenki 30+ akar szülni. Ha szeretné a babát legyen, sokkal egészségesebb, mint ha várna még rá 10 évet.
2010. máj. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%
egy 30 éves valószínű el is tudja tartani a gyerekét és nem eltartatja magát
2010. máj. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Már sokat gondolkodtam rajta, és meg szeretném tartani. 77%-os, holnap elmondom neki :D És köszi hogy ilyen kedves vagy (:
2010. máj. 20. 20:18
 19/21 anonim ***** válasza:
71%
tedd a nyakadba a tesztet és fotózd le,majd mehet fel a közösségi oldalakra
2010. máj. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
27%

Ja mer egy huszonéves nem? Én is megtartanám a babát pedig 21 vagyok, mert nem 30 évesen akarok szülni.


Nagyon szívesen :):) Nincs okom nem kedvesnek lenni, csak sokak itt annyira utálják a nőket, amiért hozzá mernek érni egy házas férfihez. Az eszükbe sem jut, hogy otthon az asszonnyal van gáz, ha a férje nem az ő társaságát keresi. Engem sem érdekelt volna, hogy van felesége ebben az esetben. Holnap írd meg, hogy örült-e neki :):)

2010. máj. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!