Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lenne így esélyem a fiúknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lenne így esélyem a fiúknál?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.Közhelyes gondolatok következnek (: Nem tudom igazán, h. tucat vagyok-e vagy sem, de ma napság ma már a fene ismeri ki magát, ... inkább úgy fogalmaznám, hogy szerintem normálisabban viselkedek jó pár "kortásamnál" (:

Népdalénekléssel foglakozok, és sportként:íjászkodok, szeretek sok olyan dolgot, amit egy 16 éves csaj szerethet (csoki!...(:

Sokan okosnak, értelmesnek, kedvesnek, humorosnak, "jó pszichológus lenne belőled" emberkének tartanak.

Az a problémám, h. nincs sok barátom, és nem igazán tudok oldódni társaságban, viszont ha nagyon jó a társaság, akkor minden de szuper! (:

Amikor az osztálytársaimat nézem, akik áltaánosságba fiúk kedvence, divatos, hip-hop-os csajok, akkor kicsit elszomorodok, és úgy érzem, hogy olyan akarok lenni, mint ők, PEDIG NEM! Úgy vagyok vele, hogy nem öltözök annyira divatosan, mint mások, de szokta pár osztálytársnőmmondani, hogy csinos vagyok és pl. jó a fölsőm...ez jól esik(:

Így amilyen most vagyok nem igazán tudok pasizni sem, legalábbis nem tudok ismerkedni sem igazán. ):

Nem sajnáltatni akarom magam, csak ezt jól esett leírni, ezen az oldalon számtalan ilyen szöveggel találkoztam már, gondoltam én is írok egy kicsit magamról meg a tini életemről. (:

Köszi, hogy elolvastad.


Szívesen olvasnék tanácsokat, mások hogy élik meg a saját maguk önértékelésével kapcsolatos dolgokat! (:


Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat. (:


2010. máj. 21. 00:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%
mutogasd nekik a p*nádat
2010. máj. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

SOHA!


Ezzel a válasszal nem kellett volna fáradnod!

2010. máj. 21. 00:15
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
nincs veled semmi gond. vannak fiúk akiknek pont ez fog tetszeni benned. amit írtál az alapján biztos nem vagy tucat
2010. máj. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Lehetne kis önbizalmad, ha a barátaid okos, kedves és humorosnak tartanak mert ennyi szomorú fejecskés smileyt rég láttam egy rakáson :D


Az íjászat elég jó kis hobbi, ott se tudsz ismerkedni?

Amúgy 16 évesen azért nem kellene kétségbe esned, elég jó partynak tűnsz, nem lesz gond :D

2010. máj. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Ne azon keseregj, hogy mid nincs, inkább gazdálkodj azzal, amid van. Ne utánozz másokat. Légy egyedi, kicsit próbáld meg lazábban kezelni az ismerkedést. Attól, hogy megismersz egy pasit, még nem muszáj össze is házasodnod vele. Ne törődj vele mit gondolnak mások. Csináld ami jól esik.


üdv

2010. máj. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

szia elobb utobb ugyis megtalálod a "pasidat" jo persze lehet h az utobb soká van :D demegéri várni meg ha te is

nagyon trendi lennél akkor bisztos talákoznál azokalaa fiukkal akik csak meg akarnának d×gni és othagyni az meg kinekk kell ?:D nem jo az :d 21/f

2010. máj. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. (:

Nem...dehogy akarok én még házasodni. (:


Nem is olyan sok a szomorú smile. (:

2010. máj. 21. 00:20
 8/23 A kérdező kommentje:
legutóbbi válaszoló remélem nem tapasztalatból írod a golfozós elméletet (: Köszi, hogy írtál.
2010. máj. 21. 00:22
 9/23 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem szólóknak. Nekem is volt gimibe egy hasonló lány osztálytársam. Ő is eléggé visszahúzódó volt és inkább tanulással töltötte az éveket, nem bulizással. Nem is volt sokáig barátja, aztán utolsó éven összejött egy sráccal, már évek óta együtt vannak, szóval nyugi eljön a te időd is. Ja és a pláne: pszichológiát tanul jelenleg az egyetemen :D

F21

2010. máj. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Csak az a baj, h ha nem jársz társaságba, akkor esélyed sincs ismerkedni, mert az interneten nem lehet komoly, normális embereket megismerni, csak pedokat...:D Meg koczkákat többnyire.


Szerintem mozdulj ki, de ne add fel az identitásodat, később nagyon fognak hiányozni ezek az évek.

2010. máj. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!