Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lenne így esélyem a fiúknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lenne így esélyem a fiúknál?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.Közhelyes gondolatok következnek (: Nem tudom igazán, h. tucat vagyok-e vagy sem, de ma napság ma már a fene ismeri ki magát, ... inkább úgy fogalmaznám, hogy szerintem normálisabban viselkedek jó pár "kortásamnál" (:

Népdalénekléssel foglakozok, és sportként:íjászkodok, szeretek sok olyan dolgot, amit egy 16 éves csaj szerethet (csoki!...(:

Sokan okosnak, értelmesnek, kedvesnek, humorosnak, "jó pszichológus lenne belőled" emberkének tartanak.

Az a problémám, h. nincs sok barátom, és nem igazán tudok oldódni társaságban, viszont ha nagyon jó a társaság, akkor minden de szuper! (:

Amikor az osztálytársaimat nézem, akik áltaánosságba fiúk kedvence, divatos, hip-hop-os csajok, akkor kicsit elszomorodok, és úgy érzem, hogy olyan akarok lenni, mint ők, PEDIG NEM! Úgy vagyok vele, hogy nem öltözök annyira divatosan, mint mások, de szokta pár osztálytársnőmmondani, hogy csinos vagyok és pl. jó a fölsőm...ez jól esik(:

Így amilyen most vagyok nem igazán tudok pasizni sem, legalábbis nem tudok ismerkedni sem igazán. ):

Nem sajnáltatni akarom magam, csak ezt jól esett leírni, ezen az oldalon számtalan ilyen szöveggel találkoztam már, gondoltam én is írok egy kicsit magamról meg a tini életemről. (:

Köszi, hogy elolvastad.


Szívesen olvasnék tanácsokat, mások hogy élik meg a saját maguk önértékelésével kapcsolatos dolgokat! (:


Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat. (:


2010. máj. 21. 00:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én személy szerint jobban élvezem az egyetemi életet, de lehet, h ez főleg azért is van, mert végre már nem a szüleim nyakán lógok, hanem a haverjaimmal lakom egy albérletbe (nincs semmi gond a szüleimmel, ne értsd félre). Úgy vettem észre egyébként, h sokkal közvetlenebbek is itt az emberek, totál idegenekkel is simán szóba lehet elegyedni (főleg akikkel egy szakon vagy), látszik, h egy közösségbe tartozunk és ez tök jó.

Persze mint mindennek, a fősulinak is megvannak a rossz oldalai, én pl. most fejeztem be a tanulást, jövő héten sajnos vizsga :P


01:19

Sztem gyakorold még a szövegértést :D

2010. máj. 21. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs gond veled, érzelmileg és erkölcsileg sokkal több vagy a korodnál és ez az értékesebb pasik szemében máris döntő dolog. Persze ne a sz@ros korodbeli fazonokra gondolj, mert még baromis ok évig azoknak fingja se lesz ezekről az értékekről, de én egy 10-essel idősebb fejjel mint te azt mondom hogy a legideálisabb barátnőanyag vagy.
2010. máj. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

legutóbbi válaszoló -köszönöm (:

köszönöm azoknak, akik eddig írtak

Mercy (:

2010. máj. 21. 17:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!