Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lenne így esélyem a fiúknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lenne így esélyem a fiúknál?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.Közhelyes gondolatok következnek (: Nem tudom igazán, h. tucat vagyok-e vagy sem, de ma napság ma már a fene ismeri ki magát, ... inkább úgy fogalmaznám, hogy szerintem normálisabban viselkedek jó pár "kortásamnál" (:

Népdalénekléssel foglakozok, és sportként:íjászkodok, szeretek sok olyan dolgot, amit egy 16 éves csaj szerethet (csoki!...(:

Sokan okosnak, értelmesnek, kedvesnek, humorosnak, "jó pszichológus lenne belőled" emberkének tartanak.

Az a problémám, h. nincs sok barátom, és nem igazán tudok oldódni társaságban, viszont ha nagyon jó a társaság, akkor minden de szuper! (:

Amikor az osztálytársaimat nézem, akik áltaánosságba fiúk kedvence, divatos, hip-hop-os csajok, akkor kicsit elszomorodok, és úgy érzem, hogy olyan akarok lenni, mint ők, PEDIG NEM! Úgy vagyok vele, hogy nem öltözök annyira divatosan, mint mások, de szokta pár osztálytársnőmmondani, hogy csinos vagyok és pl. jó a fölsőm...ez jól esik(:

Így amilyen most vagyok nem igazán tudok pasizni sem, legalábbis nem tudok ismerkedni sem igazán. ):

Nem sajnáltatni akarom magam, csak ezt jól esett leírni, ezen az oldalon számtalan ilyen szöveggel találkoztam már, gondoltam én is írok egy kicsit magamról meg a tini életemről. (:

Köszi, hogy elolvastad.


Szívesen olvasnék tanácsokat, mások hogy élik meg a saját maguk önértékelésével kapcsolatos dolgokat! (:


Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat. (:


2010. máj. 21. 00:10
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy ha nagyon "kibontakoznék" mások előtt, akkor ciki lennék, nem igazán törődök mások véleményével. Viszont az egyik barátnőm, akiről azt hittem, hogy jófej, egyre jobban "oltogat" hogy én milyen vagyok, hogy nkeme miért olyan fiúk jönnke be, amilyenek, mert hogy szerinte az milyen gáz... néha azért pofon vágnám, de inkább ott hagyom szó nélkül (: és szerintem még szemét sem voltam akkor...(?)
2010. máj. 21. 00:26
 12/23 anonim ***** válasza:

16, vagyis most már nemsoká 17 éves lány vagyok.

Jó látni, hogy vannak még ilyen lányok, mint te. Én sajnos azt tapasztalom mostanság, hogy mindenki a látszatra megy, felszínesek, az állítólagos 'barátságok' meg semmit nem érnek. Nem akarok általánosítani persze, de sajnos erre van a legtöbb példa. Sokan 'eldobják' az igazi egyéniségüket azért, hogy egy társaság befogadja őket, megtesznek ezt-azt, vagy felvesznek bizonyos viselkedést, csak hogy barátkozzanak vele.

Sajnos az osztályomban ezt látom. Közben meg megy egymás kibeszélése - és az egymás arcába vigyorgás.

Én sem vagyok tökéletes, szoktam cigizni és inni, néha mondok rosszat másra, és olyan egyedi sem vagyok... de van kettő igaz barátom, és rajtuk kívül még sok-sok jó haver, szóval vannak, akik szeretnek. Igyekszem kedves lenni mindenkivel, nem vagyok undok, nem szoktam másoknak rosszat tenni.

Azt szoktam mondani, hogy két oldalam van, az egyik az a 'pszichológusos', amit te is említettél, a másik meg a vicces, a folyton őrültködő. Mindkettő én vagyok, azt hiszem.

A pasizás pedig... A fiúk ebben a korban annyira éretlenek még. Persze vannak kivételek. Hidd el, előbb-utóbb találsz valakit, aki meglátja benned azt, aki neki kell! =]

Igyekeztem a kérdésre válaszolni... bár nem tudom, mennyire sikerült. Puszi

2010. máj. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a legutóbbi kommenteket.

Mi az az "indentitás"? (:

00:24

Tetszik amit írtál, ez nagyon jó, pláne a pszichológiás rész. (:

2010. máj. 21. 00:29
 14/23 anonim ***** válasza:

00:24-es vagyok

Igen ebbe igaza van a hozzászólónak, nem szabad otthon ülnöd egyedül, ez a lány is akit említettem, akkor talált magának fiút, amikor végre kimozdult otthonról. Az a lényeg, h hozzád való fiúkkal ismerkedj, és ne akar olyanokkal összejönni, akikhez úgy érzed nagyon megkellene változnod(pl. divatpáva hülyegyerek). Sztem nyugodtan ismerkedhetsz idősebb fiúkkal is, komoly lánynak tűnsz.

2010. máj. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Így vagy jól ahogy vagy! Ennyi idősen sokan voltunk hasonló helyzetben. 16 évesen én pasizásra se gondoltam, mert az annyi jobb csaj között, tudtam, hogy labdába se rúghatok. Viszont eljött az én időm is, és egyszer a Tied is el fog. Akinek a csinos hip-hop lányok tetszenek, az még nem érett meg egy különleges, hozzád hasonló leányzóra. :)


"ennyi szomorú fejecskés smileyt rég láttam egy rakáson :D"


Nem szomorú az, csak így --> (: írta. Ugyanaz mint ez :) csak fordítva (:

Szerintem meg éppen hogy pozitívan gondolkodik a Kedves Kérdező! Csak így tovább!


:)

2010. máj. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

00:27 Köszi, jófej vagy. (:


Azon gondolkodtam, h. a psik között is vannak legalább ennyien, aik problémáznak a társaságon cikizéseken? (:

2010. máj. 21. 00:32
 17/23 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy sokan írtok, köszi! (: Hirtelen nem is tudok minden válaszra reagálni!


Sok fiú azért "tart tőlem" mert nem vagyok az a lazább lennék-szétesnék típusú lány (:


Huha nem tanultam még semmit holnap német dogára...ez az! (:

2010. máj. 21. 00:36
 18/23 anonim ***** válasza:

00:24-es vagyok megint :D


Igaz, h nekem gimibe egy nagyon normális osztályom volt, ahol ilyenek miatt egyáltalán nem cikizték az embert, de tudom, h sok suliba már eléggé nagy a retardáltak száma.

Szóval azt akartam neked mondani, h még rengeteg alkalmad lesz bulizni és pasizni, ha továbbtanulsz :) Van is egy ilyen mondás, h mindennek megvan a maga helye és ideje, ez pedig ez egyetem :D

Most koncentrálj arra, h felvegyenek majd egy jó iskolába, hidd el ott teljesen megváltozik az ember élete. Független maradsz a szüleidtől, új közegbe kerülsz és rengeteg emberrel ismerkedhetsz meg. Ilyen fiatalon még nem kell lezüllened.

2010. máj. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

00:42

Látom számot cseréltél (24--->42) (:

Tényleg ilyen jó dolgo az egyetem? (: Tény, hogy most a gimibe eléggé vegyes az osztály összetétel, eléggé ki vannak alakulva külön haveri körök/csoportok. Énigyekszem azokkal jóba lenni, akik szimpatikusak, akik pedig nem annyira, azok még visszaköszönni se tudnak. (: ..... ):

2010. máj. 21. 00:50
 20/23 anonim ***** válasza:
Hip-Hop.al foglalkozol? ha igen irj PM-et!:)
2010. máj. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!