Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért félnek a fiuk kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért félnek a fiuk kezdeményezni egy lánynál akár beszélgetést akár esetleg még többet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 07:47
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

18:24

És őket még ismerem is...-.-'

2010. máj. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az összes előttem szólóval:) Az a tiszta igazság hogy a fiúk tényleg félnek a kudarctól és tényleg nem jó érzés...Meg a másik baj az h a tini lányok 70% "elromlott "..lotyó ribanc plázacica...hadd ne soroljam-.-" ... Szóval nincs könnyű helyzetük...a lányok maradék 30%-a pedig szintén nyuszi :D Ők szintén azért nem kezdeményeznek mert szintén félnek a kudarctól... élő példa én :) Jha igen azt a banda vihogást nem is jellemzem-.-" és azt sem értem hogy miért kell elküldeni egy pasit bunkón...még ha nem is jön be...akkor is meg lehet beszélni vele kultúrált módon ... nem úgy mint egy kutyát elküldeni-.-" ez úgy szánalmas ahogy van ..

16/L

2010. nov. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
72%

Pontosan úgy van ahogy az előző csajszi is mondta.

Egyik borzalmasabb mint a másik és sajnos ha még "normálisnak" is néz ki, sok esetben kiderül, hogy az is olyan mint a többi.

Manapság már ritka egy igazi gyöngyszemet találni a bizsuk között. ;)


19/f

2010. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:

Uccsó 19F!


És te olyan vagy, aki meg tudna ismerni egy kedvesebb lányt, aki nem olyan pi@a, h kitűnik a tömeg közül, nem az a "bombajónő", hanem egy sokkal érdekesebb, aranyosabb lány?


Mert ha te tényleg ilyen vagy, nagyon nagy ritkaság vagy, ugyanis én 18L vagyok, és a környezetemben lévő korombeli (17-20) pasik (hiába a koruk, valahogy nem mindet tudnám ffinak nevezni...) egyáltalán nem érdekeltek abban, h megismerjenek egy ilyen lányt, hanem mindegyik megy az idióta mutogatós "eszesemmidugdmegjól" kategóriába tartozó lányok után.

2010. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:

-> Válasz az előttem és hozzám szólónak :D


Nem azt mondom, hogy rögtön észre tudom venni mindenkiben a szépséget, viszont bárkivel összetudok barátkozni.

Nálam nincs tabu ezért is vagyok "dilis" és könnyen tudok barátkozni.

Hogy az igazat megvalljam eddig nekem a legtöbbször pont azok a lányok tettszettek meg akik pont másnak nem mert nem azok a bulizós kis szőkeségek. És ezért próbáltam velük barátkozni. A legtöbb esetben sajnos magammal szúrtam ki mert annak a lánynak éppenséggel nem én jöttem be hanem egyik haverom és egye fene akkor megpróbáljuk őket összehozni.

Ez van, én nem sürgetem a dolgokat, sőt néha még túl hosszúra is nyúlik a várakozás :D

De valahogy nem érdekel mert aki megakar ismerni annyira, hogy akar is valamit tőlem akkor egyszerű onnantól a dolog. :) Elég könnyen kiismerhető vagyok és ezért nincsenek rejtett dolgok és "sötét titkok" xD

A barátaim szerint úgyis a mérhetetlen jókedvem és a bolondságom fog összehozni majd azzal a bizonyossal, remélem így is fog történni. :P

2010. nov. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
100%

Uccsó!


Remélem akkor hamarosan találsz majd egy hozzád illő helyes lányt, mert Te szerintem megérdemled. :)

Értelmesnek tartalak. És szerintem neked pont az lehet az egyik "előnyöd", h ilyen kis bohókás, de mégis értelmes vagy. Jó lenne találni egy ilyen srácot a közelbe. :)

Előtted szóló

2010. nov. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!