Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért félnek a fiuk kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért félnek a fiuk kezdeményezni egy lánynál akár beszélgetést akár esetleg még többet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 07:47
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
80%

Szláv nővel még nem találkoztam szóval nyitott vagyok rá.


De nagyon jó lenne ha összejöhetnék egy közép vagy dél-amerikai nővel (természetesen nem mind1 milyennel).:D

2010. máj. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
100%

A visszautasítás miatt. Régebben mertem kezdeményezni, de egy csaj teljesen lerombolta az önbizalmam.

Elmondtam neki, hogy szeretem meg stb. erre a pofámba röhögött.. mondom ehhhh f@ja.. azóta inkább hanyagolom a csajozást...


F/18

2010. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
100%

Régebben a férfias udvarlók udvarias társalkodni képes hölgyeknek udvaroltak.

bezzeg a mai lányok, csak makognak és vihognak....

2010. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem az a fajta udvarolgatás sok mai lány számára szánalmas és ciki, ezért nem tudnak a régia fajta férfiak érvényesülni.

Ja meg egyre kevesebb az igazi jó NŐ.

2010. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
100%
És igen,csak vihogás, makogás, semmi kultúra..
2010. máj. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
93%

Igen régebben férfiasabb fiúk voltak ,tudtak udvarolni és kedveskedni ,mára meg már elvárják hogy a nő mennyen a helyükben,és udvaroljon neki. Hová jutunk szerepcsere lesz?


Te miről beszélsz?!Senki nem várja el hogy a nő menjen a helyükbe, ezt egy válaszoló sem írta!

Férfias vagyok, de hiába hogyha ti bunkó parasztok vagytok velem és amikor odamegyek egy lányhoz akkor kinevettek.Inkább nőiesebb nők kellenének akik ha szemeznek az emberrel és utána odamegy hozzájuk nem nevetik ki és nem használnak obszcén szavakat, hanem illedelmesek és tudnak társalogni.

2010. máj. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
100%

"Igen régebben férfiasabb fiúk voltak ,tudtak udvarolni és kedveskedni ,mára meg már elvárják hogy a nő mennyen a helyükben,és udvaroljon neki. Hová jutunk szerepcsere lesz?"


Nem a szerepcseréről van szó! Az tény, hogy egyre lányosabbak a tini fiúk, de nem csak belőlük áll a világ.


Egy húszon éves srác nem tud odamenni egy korabeli lányhoz, mert leragadtak a tini énüknél a lányok.


Többnyire ez meny: - Heló, hogy vagy? - Jaajj haggyámá' nem látod, hogy a barátnőimmel vagyok, nyaf nyaf, bunkó, van pasim különben is!

Nem azt mondom, hogy mi fiúk aztán mindenről tudunk társalogni, de ti még csak meg sem próbáljátok. Nektek tized annyi erőfeszítés egy randi összehozása, mint nekünk.

Túl sok visszautasítás, de ezzel nincs is gond, ha az agyatok azon részét használnátok a visszautasításra, amelyik normális kerek mondatba formálná ezt.

2010. máj. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a lányok is visszautasítóak de ti sem vagytok kitartóak ha eggyik kosarat ad majd a következő nem ,nem kell elcsüggedni próbálkozni kell!
2010. máj. 21. 15:19
 29/56 anonim ***** válasza:
87%
nem érdemli meg egy nő se itt, hogy erőlködjön miattuk az ember. Egy gyufaszálat se tennék keresztbe azért amit manapság ebben a rothadás országban épphogy felnőt korú csajoknak neveznek. A 70%-a sötét mint a szurok, fingja sincs a realitásról mintha burokban élne de azért fél méter magasan jár annyira odavan magától.
2010. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
nemtom
2010. máj. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!