Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért félnek a fiuk kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért félnek a fiuk kezdeményezni egy lánynál akár beszélgetést akár esetleg még többet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 07:47
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
100%

15:19

Tudod te milyen érzés ha már egy tucat lány megalázott?(Dehogy tudod, neked nem kell kezdeményezni).Utána semmi önbizalma nincs az embernek, már beletörődik, úgy lenne jó ha 50-50%ban lenne hogy mindenki megszólítaná aki tetszik neki, a nők is, ez az igazi egyenjogúság, nem várni a sült galambot.

2010. máj. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
Amúgy is a legjobb nők a SVÉDEK:P
2010. máj. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
100%

Meg a legmagasabbak is:D

A magyar nők meg a legnagyképűbbek, legszebbek és legelutasítóbbak:D

2010. máj. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
100%
A mai lányok mind el ribancosodtak, b*száson kívül másra nem jók. Tisztelet a kivételnek, ami sajnos nagyon kevés.
2010. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
23%
mer el van fajulva a társadalom. basszus a lányok veszik át a fiúk szerepét. szánalmas. engem is zavar. 16/l
2010. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
100%
El van fajulva a társadalom a fiuk miatt? Inkább azt tartom elfajultnak ahogy a lányok viselkednek a fiukkal.. odamentem egyhez és csak grimaszokat vágott meg lenéző arckifejezést.. ezután mért legyen kedvem odamenni még1hez? Igaza volt annak aki azt irta h régebben szerettünk odamenni NORMÁLIS lányokhoz akikkel lehetett beszélgetni és kedvesek voltak.. nem lenézőek meg bunkok!
2010. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
100%

"El van fajulva a társadalom a fiuk miatt? Inkább azt tartom elfajultnak ahogy a lányok viselkednek a fiukkal.. odamentem egyhez és csak grimaszokat vágott meg lenéző arckifejezést.. ezután mért legyen kedvem odamenni még1hez? Igaza volt annak aki azt irta h régebben szerettünk odamenni NORMÁLIS lányokhoz akikkel lehetett beszélgetni és kedvesek voltak.. nem lenézőek meg bunkok!"


ott a pont!;)

2010. máj. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok!

Én 18L vagyok, és normális...:)

De egyetértek az előttem válaszoló fiúkkal, hogy a mai lányok színvonala...hát elég alacsony...primitívek, tudatlanok, és azt hiszik, hogy ők mindent jobban tudnak...főleg a fiatal (14-18) korosztályra gondolok itt. Persze tisztelet a kivételnek, mert az is van azért. Hiszen magam is közéjük tartozom, de teljesen megértem a fiúkat, akik mondják, hogy na ezért nem mennek oda a lányokhoz... Csak ezzel az a baj, hogy ez miatt a rendes lányokhoz sem fognak odamenni, és így ők szívják meg...meg a psik is, mert nem tudnak normális lányt találni.

Sajnos ez van. És én is lány vagyok, és lehet most picit furén hangzott amit mondtam, de ezt gondolom.

2010. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
100%

16:41

Egyetértek veled!:)


F/18

2010. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim válasza:
Nem félek kezdeményezni, de általában nem kell megszólítanom a csajt hogy felmérjem kb mennyire érné meg. A visszajelzéssek alapján nem vagyok atomjóképű de helyes ellenben lányok részéről kezdeményezést még nem nagyon tapasztaltam. Ti miért nem kezdeményeztek?
2010. máj. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!