Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért félnek a fiuk kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért félnek a fiuk kezdeményezni egy lánynál akár beszélgetést akár esetleg még többet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 07:47
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
96%
Velem nem az a baj h nem merek odamenni lányokhoz, de ha látom h csapatban flangálnak, röhögcsélnek akkor hiába minden, az összes barátnőjével együtt a pofámba röhögne meg persze ilyenkor a legkönnyebb lekoptatni valakit, mert csak annyit kell mondania h bocs de a barátnőimmel jöttem és velük kell lennem.. tapasztalat!
2010. máj. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
100%

A falkában mozgó nőstények nem célpontok.

Én azt tapasztaltam, hogy 10ből 9 lány nem tud mit kezdeni a helyzettel. Vagy pánikból lepattint, aztán meg súhajtozik, vagy nem pattint le, de képtelen smúzolni: Igen,nem, nemtudom(ezzel sokat nem lehet kezdeni).

És mivel 10ből 1 lehet értékes találat ez olyan alacsony szint, hogy nem éri meg a 9 bálfaszkodást.

Így az ember oda sem megy, mert minek.Kb 10x hatékonyabb egy szórakozóhelyen részeg macák seggét fogdosni:)

2010. máj. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
89%
Mert a lányok kinevetik és megalázzák őket hogyha nem jön be nekik a fiú és a barátnőik előtt a fiú nevetségessé válik.Csak ezért.
2010. máj. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
76%

Mert a magyar lányok iszonyat nagyra vannak magukkal, és szeretik megalázni és bunkó módon elküldeni az érdeklődőt. Nem véletlenül írtam, hogy a magyarok. Csak mert a szlovák, cseh, lengyel stb. fiatal nők többsége nem ilyen. Nálunk a többség (tisztelet a kivételnek) ilyen. "Orr felhúzva, én egy istennő vagyok, imádjatok". Nem hiába nem volt még magyar barátnőm. :D

23F

2010. máj. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
89%

10:25-nek.


És az ágyban is ilyenek:)Hanyatt dobja magát, és ennyi, néha tekeri a csipőjét és ez már A szex.(szerinte)


Persze vannak kivételek, de egyre kevesebb.

2010. máj. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
69%
Na ja, szóval még egy ok az innen való menekülésre. :D
2010. máj. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem arra nincs szükségem hogy a lány és a barátnői(5-6csaj) mert ugye ti mindig falkában jártok, egyedül soha:D kinevessenek, viccelődjenek velem ha odamegyek a lányhoz, és megalázzanak hogy na ez meg mit akar, nézd már de ronda stb. Mert valljátok be lányok tényleg ez van többnyire ha egy pasi odamegy hozzád és a barátnőiddel vagy.

Én is inkább a külföldi lányokra szavazok.

Még esélyt sem kapok hogy megismerhessen a lány, meglát és ez alapján rögtön úgy megítél mintha már nagyon jól ismerne, pedig nem vagyok ronda, csak átlagos.

2010. máj. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
90%

10.25.


Lassan már én is osztom a véleményedet. Álmaim között szerepel egy csinos latin nő.:D:D

2010. máj. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
59%
Inkább szláv. :D
2010. máj. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:
Igen régebben férfiasabb fiúk voltak ,tudtak udvarolni és kedveskedni ,mára meg már elvárják hogy a nő mennyen a helyükben,és udvaroljon neki. Hová jutunk szerepcsere lesz?
2010. máj. 21. 11:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!