Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha idősebb férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha idősebb férfiak jönnek be nektek, akkor azt is elvárjátok, hogy tapasztalt legyen vagy ez nem olyan fontos?

Figyelt kérdés
Mondjuk, ha a pasi 27 éves akinek nem volt még barátnője a lány 20 éves, ő túl van egy komoly kapcsolaton. Kicsit feszélyez, hogy nem volt még párkapcsolatom és félek attól, hogy emiatt kevesebbnek fog látni.
2017. júl. 17. 07:53
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
#10 De azért te se mond azt, hogy ez csak olyan férfiakra igaz akiknek már több kapcsolatuk volt. Nem egy olyan esetet hallottam ismerősüktől, hogy a barátjuk húszon túl tudott csak átesni a tűzkeresztségen és a csaj azt mondta, hogy jobb volt vele az első együttlét, mint az exével aki már több nővel volt együtt. Na ezek után nézem hülyeségnek az olyan sztereotípiákat, hogy aki tapasztalatlan az azt se tudja hova kell nyúlni. Ez ösztönösen jön az állatoknál is pont ez van, nekik se kell kitanulni, hogy hova tegye be a péniszet, hanem tudja, hogy hova kell betenni. Egy valami lehet rossz tényező az a parázás, mikor egy férfi azon parázik, hogy mi lesz, ha béna lesz és nem tudja kielégíteni, na ezért fontos az, hogy az aktus előtt kommunikáljanak és legyenek egymással őszinték.
2017. júl. 17. 10:26
 12/29 anonim ***** válasza:
73%

Engem nem érdekelnek mások! Elmondtam nekem mi a véleményem erről. És mint írtam is azt, nem csak a szexre vonatkozik,hogy tapasztalattal rendelkezzen. Nem szeretném tovàbb ragozni. Bocsánat,hogy elmerem dönteni kivel szeretnék majd együtt lenni!


19/L

2017. júl. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
#13 Tehát képes lennél valakit azért elutasítani, mert még nem volt szerencséje párkapcsolatot találni?
2017. júl. 17. 10:54
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a baj alapvetően a stílusoddal van. Nem tűnsz érettnek agyilag sem, csak frusztráltnak és ugyanolyan előítéletesnek mint ami ellen ágálsz. Kevés nő tetszik, gondolom azok mindig jobb pasikat választottak és most abban reménykedsz, hogy a huszasoknál a korod dob majd a dolgon, de meg kell értened, ha valaki magánál 7 évvel idősebb pasit választ, akkor azért választ olyat, mert tapasztalt férfi keres.

És az nem érv hogy van olyan "tapasztalattal rendelkező" férfi aki nem jó az ágyban. Persze hogy van. Mint ahogy van olyan tapasztalattal rendelkező férfi is aki meg egy félisten. A kérdés a jelleme, hogy a tapasztalataiból tanul is stb. Elvileg igen, egy tapasztalatlan férfivel együtt is ki lehet alakítani egy kapcsolatot. De erre ott van a többi húsz-huszonkét éves srác a lánynak. Talán akar majd téged így, talán nem. De nálam a hét évvel idősebb partner egy tapasztalt férfit jelent. Tudom, menjek a fenébe. Jól van, megyek.

2017. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Az a gondom veletek, hogy nem tudtok rendesen érvelni e mellett. Többen elmondták itt is, hogy hiába volt idősebb és tapasztalatlan valaki nem okozott gondot semmilyen téren. Ti csak a sztereotípiákban tudtok gondolkozni, ismeretlenül ítélkezni azért vagytok éretlenek. Egyik lány ismerősöm szerint még érettebb is vagyok a koromnál és ezt nem dicsekvésként írom.

Nem azért tettem fel ezt a kérdést, hogy elküldjek mindenkit a fenébe, eleve nem hittem, hogy ezen az oldalon ennyi éretlen személy van, hanem azért, hogy normálisan és kulturáltan beszélgessünk erről a témáról.

A lényeg az, hogy egy lány aki 20 éves nem rég szakított a barátjával és mivel megtetszett, ezért szeretnék megismerkedni vele. Pont az ilyesfajta viselkedés feszélyeztet ebben, amit ti kimutattok. Ez az empátia nélküliség, üres szellemiség és a sztereotípiák, előítéletek hada. Tisztelet kivételnek, mert úgy látom nem minden nő ilyen. A normálisabbak úgy is tudják azt, hogy nem a párkapcsolati tapasztalatokon műlik.

A másik van egy nagyobb tényező a párkapcsolati tapasztalatoknál az meg az élettapasztalat, ami egy sokkal nagyobb halmaz. Mivel én egy átlag 16 évesnél többet tapasztaltam az életben, többet fejlődtem, ezért úgy gondolom, hogyha lenne egy párkapcsolat nem egy 16 éves tini szintjén lennék. A barátommal is mikor beszélgetünk már nem azokról a témákról beszélgettünk, mint 16 éves korunkban, hanem sokkal komolyabb témákról. Ti most azt hiszitek, hogy csak párkapcsolatokkal fejlődik az ember és, ha nem volt neki akkor megrekedt a tini korban, hát örülnék, ha egy kicsit magatokba néznétek és lenne egy kis önreflexiótok.

2017. júl. 17. 12:34
 16/29 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem az idősebb jelző 35-40+ nem pedig 27, de ha ennyire öregnek érzed magad, ok.


Másrészt meg szerintem nem sok dolog van, ami az idősebbeket vonzóbbá teheti a fiatalabbaknál, az egyik pont a tapasztalat.

2017. júl. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Miért ne utasíthatna vissza valakit, a tapasztalata alapján? Ti pasik leszóltok nőket, mert van 2 centi háj a hasán, vagy mert furán néz ki mikor nevet, vagy mert nem értitek a hobbiját lmao.


Ha az egyetlen indok, amiért valaki nem randizik veled az lenne, hogy nem tetszik nekik, ahogy felbontod a narancsot, akkor se lenne semmi jogod megkérdőjelezni. Hülye indok, de jogos, ha a narancs pucolás neki fontos folyamat, érted. Hadd döntse már el mindenki, mit meg kit akar ok?

2017. júl. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha minket meggyőzöl az igazadról attól szerinted tiéd lesz az a lány? Elárulom, hogy nem, úgyhogy fölösleges a drámakirálynőt játszani és számon kérni rajtunk, hogy a nagy számok törvénye alapján ítélünk ismeretlen emberekről. Folyton azt hajtogatod, hogy de meg kéne ismerni a másikat, de mi nem akarunk téged megismerni, anélkül is tisztában vagyunk azzal, hogy vannak kivételek - de ezek nem teszik semmissé az egy kivételre jutó tíz ellenpéldát. A sztereotípiák ellen folytatod hadjáratod pont annyira nevetséges és logikátlan, mintha nem ismernéd el a kivételek létét. Megpróbálod azt a látszatot kelteni, mintha az előítélet az csak a csúnya rossz emberek lelkéből fakadna, nem pedig a tapasztalatból, de az igazság az, hogy amit te állítasz arra kevés bizonyíték van. (Mielőtt elkezdenél kötözködni: tudom hogy van, nem azt állítom, hogy egyáltalán nincs.) Ha annyira bízol az igazadban, akkor gyerünk, gyarapítsd a számokat! A lánnyal anélkül is összejöhetsz, hogy az egész világgal szembeszállnál. Ha majd sikerült a művelet visszajöhetsz ide észt osztani.
2017. júl. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
97%

Értem. 27 éves korodig nem azért nem volt kapcsolatod mert béna vagy, hanem mert válogatós és nagyon kevés nő tetszik neked. Ezt elhiszem. De ezek szerint te előítéletes vagy, hiszen egy kevésbé csinos nőnek esélyt sem adnál, hátha levesz a lábáról a jellemével és pótolja, hogy külsőre nem egy ász.

Viszont ha valaki tapasztalt férfira vágyik az ugye nálad is előítéletesebb....de miért is?

Mindenki arra vágyik ami neki bejön. Van akinek a tapasztalt férfi, van akinek a szép nő. Ha nem puffognál itt és normális hangnemben beszélnél még el is hinném, hogy korodhoz képest érett vagy, de így....

2017. júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Kérdező, szeritnem toljd le, nem random gyakoris nőkkel kell kapcsolatot alakítani, hanem egy lánnyal :D

Fun fact: egy idősebb haverom szerint sok csaj a saját tapasztalatlansagat akarja kompenzálni lepedoakrobata férfival.

Szerintem nem igaz, de gondoltam leírom :D

2017. júl. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!