Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, melyik esik jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, melyik esik jobban nektek, ha azt mondják rátok, hogy szép, vagy ha azt, hogy csinos? Miért?

Figyelt kérdés
2017. júl. 19. 20:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Nálam a kettő egyenértékű, egyik sem jobb a másiknál, de egyiket sem érzem igazán nagy bóknak. Nekem többet érnek az elismerés jellegű bókok valakitől, aki ismer, valami olyan dologért, amiért tettem is.
2017. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Én jobban szeretem a szépet a csinosnál.
2017. júl. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Bár, tényleg ugyanazt jelenti nagyjából, de én valamiért jobban szeretem, ha szépnek mondanak. A csinosat csak a testemre értem, a szépet pedig összeségében mindenre.
2017. júl. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Ja és pont azért, mert szerintem a csinosság olyan dolog, amiért tesz az ember. Az alakja, a ruhái, a sminkje, a frizurája. Számomra a szépség az, ami veleszületett dolga az embereknek, így ezt jobban szeretem, ha észreveszik, mert nem mindenki születik szépnek(mai szépségideálnak, az aktuális srác szépségideáljának).


A csinosságot pedig amúgyis mindenki észreveszi, nem kell plusz egy ember, akinek feltűnik.

2017. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, adtam zöldet, jöhet még.:)
2017. júl. 19. 21:13
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
"szerintem a csinosság olyan dolog, amiért tesz az ember" - Nem feltétlenül, lehet genetika is. Meg egyébként vannak molettek között is olyanok, akikre lehet mondani, hogy csinos.
2017. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Én is így éremezem.


Szépnek születni kell, vagy sokat fizetni


A csinosság viszont testsúly, izomtónus és megfelelő ruhák egyvelege.Tehetsz érte.

2017. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
*értelmezem
2017. júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

a szépség az egyén kisugárzására jellemző, a csinosság meg a kinézetére/öltözködésére .

férfiként én azt tapasztaltam, hogy ha azt mondom egy csajnak hogy csinos, akkor sokkal jobban örül neki mintha azt mondanám, hogy szép.

2017. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Ha valaki alapból vékony, azt nem csinosságnak hívják, hanem vékonyságnak. A ruhái, a frizurája és a sminkje, alakja harmóniája adja a csinosságit. Tehát nem lehet genetika.


Ha nem hiszed, gondolj bele. Mondanád egy éhező afrikai lány meztelen! ápolatlan testére, hogy csinos? Naugye.

2017. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!