Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, melyik esik jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, melyik esik jobban nektek, ha azt mondják rátok, hogy szép, vagy ha azt, hogy csinos? Miért?

Figyelt kérdés
2017. júl. 19. 20:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A csinosság és a vékonyság nem ugyanaz, de lehet valakinek csinos testalkata genetikailag is. Amit készen kaptam, arra nem várok dicséretet, mert azért nem tettem semmit, az van és kész, ha épp olyan, hogy másnak tetszik, de amiért tettem, arra büszke vagyok, és az jólesik, ha elismeri más is.
2017. júl. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy szép.


Csinos szinte bárki lehet, ha ad magára és csinosan öltözik, vagy sminkel pl. Az valószínűleg csinos lesz.


De az, hogy kit tartunk szépnek, az egy adott dolog többnyire. Van benne valami, ami tetszik neked.


De ha pl felveszel egy nőies, csinos ruhát, akkor csinosnak tartanak. Én is rámondom pár emberre, hogy csinos, de nem feltétlenül tartom szépnek is egyben.


Míg aki szép, az lehet akkor is szép, ha nem csinos, hanem éppen hogy pl vagány styleban, melegítőben, vagy reggel kócosan csipásan smink nélkül kel.Ő szép és nem csinos pl.


Szóval akit szépnek tartasz, az valahol személyesebb okokra vezethető vissza, mintha csinosnak tartod ( amit legtöbbször külső jegyek miatt mondunk a másikra.)


Lehet hülyén fogalmaztam, de szerintem érteni mit akartam. :)

26N

2017. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

A szép egy nagyobb elismerés, dicséret szerintem is.

A csinosságot az öltözet adja leginkább, de a szépségben az egész kisugárzás van.

Csinos tudok lenni vékonyan, moletten, mindenhogy, feltéve ha megfelelő ízléssel öltözködöm.

Ok, csinosságot lehet érteni öltözetre és alakra is, külön-külön értelmezendő.

Viszont azt a bizonyos pluszt, ami belülről jön, azt a szép fejezi ki.

2017. júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A szépség adottság. Egy szép nő is lehet nem csinos.

Csinos mindenki lehet.

2017. júl. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha azt, hogy szép. 😊
2017. júl. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azt, ha szép. Mert a csinosságért tudok tenni, és tudom magamról, hogy az vagyok (alkathoz öltözés, jó ízléssel összeválogatott ruhák, jó tartás, szép frizura stb.), de a szépség sokkal relatívabb, és alapvetően nem vagyok egy médiaideál alkat, ezért kevesebbszer kapok ilyen bókat / nem érzem annak magam, így az jobban esik.
2017. júl. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!