Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, akkor hogy is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, akkor hogy is van ez a dolog a férfiakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van ez a műsor, a Neked Attraction ahol van sok meztelen ember és egy másik ellenkező nemű aki kiválasztja, hogy melyikükkel akar randizni, tehát totálisan a külső alapján döntenek ugyebár.

Megnéztem pár részt belőle, és láttam pár érdekes dolgot.

Először csak derékig mutatták a pasikat ahol a 6-ból a csaj elküld egyet. A legkisebb péniszű és legvékonyabb srácot küldte el. Majd megmutatták őket nyakig, egy pocakosabb férfit küldött el. Aztán az arcukat is megmutatták és a nő elküldte az egyébként jóképű férfit azért mert SZŐKE A HAJA ÉS NEM BARNA! ezért. A három legizmosabb, magasabb és nagyobb péniszű pasas maradt bent, ő elküldte az izmos négert akinek érdekes mód kisebb volt a farka mint a fehéreknek. Végül a két legmagasabb és legnagyobb farkú pasi maradt bent, ő meg elküldte az izmosabb, sármosabb de kisebb farkút és a magasabb, borostás nagyobb farkúval ment el randizni. Persze nem jöttek össze végül.

A többi részben is mindig a magasabb, izmosabb és nagyobb péniszű férfiak maradtak bent, volt nő aki konkrétan végigmérte az összes farkát és megmondta hogy neki igenis számít a méret. És ezek átlagos, dolgozó, komolyabb nők nem ribik.

Akkor ha a külsőt nézzük csak mégis a magas izmos és nagyobb farkú a nyerő?



2017. júl. 21. 15:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%

"Buta vagy, és vezethető. Komolyan sírok néha, mennyire manipulálhatóak az emberek, lásd te eseted is."


sírhatsz is akkor jó sokat, mert a mai fiatal generáció egész testével és elméjével szívja magába az ilyen média által generált agymosó moslék befolyásoló tartalmakat.


egyébként egyszerű a történet, mai korunk legnagyobb befolyása a médián alapszik, amit látsz-hallasz még ha nem is veszel tudomást róla, tudat alatt benned marad.

vegyük példának az említett tartalmat, a műsor alatt az egyik reklámblokkban benyomnak egy trendi csajt akin xy cég ruhája van, és a reklámban a műsorban szereplő alfa hímekhez hasonló férfiak csorgatják a nyálukat a csajra.

az egyszerű elméjű népeknek ebből az jön le: megveszem a terméket=jó leszek ezeknél a pasiknál.

nyilván ez egy egyszerű példa, de a lényeget tökéletesen tükrözi.

minden csak a pénzről és a hatalomról szól, fogyasztó társadalom a mi világunk, mindenki hasznot akar húzni, és vagyont akar gyarapítani ebből, ez nem vitás.

2017. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

11-es:

10-es vagyok, pont ez az, én ezzel tisztában vagyok, ezért is írtam, amit írtam.


Csak még így is szomorú látni azért, hogy mennyire könnyű a beetetés, látni az egészet IRL, ijesztő..

(Tudnám felhozni s legfrissebb brit média

reklám rendelkezését is amúgy most, amit be akarnak vezetni. Az is szép kis propaganda btw.. Meg lehet majd nézni a következő években milyen hatása lesz a fiatal generációnál)

2017. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
58%

Most azok kedvéért akik nem nézik a műsort had kérdezzem meg hogy a pucér pasasok erektált pénisszel álldogáltak? Mert amennyiben nem úgy kvázi mindegy mekkorának tűntek.

Amúgy mindennel egyetértek ami előttem "elhangzott".

2017. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

köszönöm a lepontozást.

11 voltam.

2017. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

A legmélyebb a nyerő,44F bevállalnám:

images.ancdn.com/galleries2/v3/mshf/caprilexiracheldanny/gallery/576x352/10.jpg

2017. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
13%
Kérdező :) még maguknak sem fogják beismerni soha, nemhogy itt nekünk...
2017. júl. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mi van?
2017. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Na álljon meg a menet! Ha nőket mutatnának ugyanígy, ott is első körben legjobb lábút választanák ki, nem azt akin lötyög a narancsbőr, vagy térdig összeér a combja. Deréktól felfelé sem a pocakos, rövid derekú csaj lenne a menő és nem az akinek lógós cicije van, hanem a lapos hasú, vékony derekú, és akinek a melle nem lóg. Arcra, hajra meg egyedi preferencia, szerintem nőből a szőke lenne a top, de lehet hogy a "játékos" a barnákat szereti,akkor meg a barna. Aki mást mond az ostoba. DE!!!! A valódi életben ez nem így működik, mert nem farokméret meg mellméret alapján választunk párt (jó esetben) és bár a külső sokat számít, a belső tudja befolyásolni negatív vagy pozitív irányba. Egy ilyen hülye játékban azonban csak külső alapján választanak, az életben ez nem így van. Senki nem csak külső alapján választ társat. (és most ne az egyéjszakásokról beszélek)
2017. júl. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megjátszott volt az egész, annyiban viszont igaza van még ennek a műsornak is, hogy rengeteg nő elképesztően felszínes.
2018. szept. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ahogyan rengeteg férfi is. Akkor most mi van?
2018. szept. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!