Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt 40-50 körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt 40-50 körüli férfiak, akik egyedülállóak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elsősorban - ahogy a kérdésemben is látszik - 40-50 körüli férfiakhoz szólna a kérdésem, akiknek nincs párjuk. Mióta vagytok egyedül és miért alakult így? Boldgok vagytok így, vagy rossz a magány?

Illetve ha vannak olyanok, akik ismernek ilyen egyedülálló férfit, mit tudnak róla, miért alakult így az élete? Boldog vagy magányos?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. júl. 22. 19:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azért alakult így, mert így döntöttem. A legutóbbi kapcsolatomnak két éve lett vége, szétfejlődtünk. Nem akarok senkit magam mellé, mert nem vagyok kész semmi komolyra (komolytalankodni meg nekem már nincs kedvem). Dolgozom, mellette suliba járok, jógával és kreatív hobbival szublimálom a libidóm, ezért a szex semmilyen formájára nincs szükségem. Nem érzem magányosnak magam. Személyiségfejlődésem jelenlegi szakaszában nem hiányzik semmifajta társ.
2017. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Írjatok még, kíváncsi vagyok!

2017. júl. 23. 23:06
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem köll neköm kapcsolat mert bár van,hogy ténylög magányos vagyok de legaláb nincs aki ezen kívülmég meg is keserítené a napjaim :D A ribiket meg kedvelem,fizetős,vagy nem fizetős mindegy,mndegyik az csak más a nyugta.
2017. aug. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!