Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ezekkel a férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ezekkel a férfiakkal kezdeni az oldalon?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen eset történik, hogy leírom egy kérdés alá teljesen kultúráltan és olyan gyűlölködő leveleket kapok, hogy egyszerűen nem értek, mi visz erre embereket?

Vagy ma például írt egy srác levélben, normálisan válaszoltam rá beleszőve, hogy kaocsolatban vagyok, ne legyen félreértés (mert ha meg nem szölok, akkor ugye én hitegetem őket... wtf egyébként ez is, ez nem egy társkereső, miért ne lehetne csak úgy levelezni). Erre a következő levélben már büdös k... voltam.

Srácok, miért csináljátok ezt?


2017. júl. 30. 14:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen levélre nem válaszolok. Igazán lehetne olyan beállítás, hogy nem kérek privit.
2017. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Hát... igazából semmit. Nem kell válaszolni, reagálni.


Legalábbis ezzel az állandó h..lye k..v@zással kb. azt érték el, hogy már megsértődni sem lehet rajta. Úgyhogy a másik ledegradálása helyet maguknak lőnek egy öngólt.


Nem kell ezt kezelni, hagyni kell a dühöngőben őket. Majd ha akar valamit mozdítani az életén fog. Megváltani pedig ilyen felszínes kontaktussal senkit nem lehet.

2017. júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én itt gyk-n megismerjedtem egy csajjal, nagyon jó barátság lett belőle, a távolság miatt, de amúgy lehetett volna több is. Sokszor szoktuk megtárgyalni, hogy ki kinek ír privétokat stb... Engem is eléggé meglepett, hogy milyen férfiak írogatnak neki az esetek 95%-ában. Sokszor likérjük egymás véleményét, hogy az adott illető normális vagy sem. Bezzeg én mondjuk 60%-ban értelmes csajokba botlok, ha valaki visszaír. Ha nem ír vissza, vagy visszaír, és le akar rázni, akkor semmi gond megyek tovább. Az olyan mentális zavarodottakat csak tiltsd le. Semmi gond veled. Ők a ketyók.
2017. júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok. Normális. Nincsenek mentális problémáim, annak ellenére, hogy egy ideje nincs párom egészséges én-, és világképpel rendelkezem.


Bocs, ezeket csak azért írtam le, mert a fentiekből kifolyólag fogalmam sincs, hogy a frusztrált, lelki és mentális problémákkal küzdő fiúk miért válnak agresszív taplókká 2 pillantás alatt a neten.


Arra viszont tudok adni tanácsot, hogy hogyan kezeld.

Letiltás gomb, és továbblépés. Az ilyennel nem szabad vitázni, nem szabad a szívedre venni, egyszerűen lépj túl, ne rágódj rajtuk.

2017. júl. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%
Ezt egy bizonyos százalék csinálja, nem kell velük foglalkozni.
2017. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Vagy 2 napja én is kaptam egy "úriembertől" igazán kedves véleményt, hogy mekkora k...va vagyok, mert nem tolerálom azt, hogy a párom más nőkkel flörtöljön mellettem.Még a szó valódi jelentéséről sincs fogalma...Ez van, nem kell az ilyen típusú IQ mínuszos emberekkel foglalkozni.Valószínűleg így gyorsabban eljutnak az orgazmusig, amíg leírják a fröcsögésüket.Legalább érthető miért nem kellenek senkinek sem.
2017. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
én nem csinálom ezt o.o de rengeteg a hülye itt...
2017. júl. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
43%

Ugyanazt, mint a pandantjukkal - az "öntudatos, feminista nőkkel".

Akikről ha leszeded a sminket kiderül, hogy csak önmagukat túlárazó, frusztrált férfigyűlölő nárcisztikus "kislányok", inkább több mint kevesebb önértékelési zavarral.


Semmit.

Ez egyrészt nem "beszélgetős" oldal, másrészt nincs képzett pszichológusi/pszichiáteri személyzete. Mi sem vagyunk azok.

Illetve hát egyet lehet: nem megfogadni a "tanácsaikat", mert azok a legritkábban vezetnek jóra. Mert hát ki lenne olyan elvetemült, hogy egy hajléktalantól fogadjon el meggazdagodási tippeket?

2017. júl. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
78%

Talán 2-éve járogatok ide,hetente 1-2-szer és azt vettem észre ,hogy kb fele az ide járóknak normális....

A többi viszont elég gáz,sokan függők és több néven futnak'-privátoznak -ha jó nagy h(ü)lyét csinálnak magukból törlik a reget majd más néven nyitnak újat.

Ha elgondolkodom pont a különféle személyiségek miatt vagyok itt néha,meg ha betéved egy két humorosabb figura.

A szájtépő privikre meg ne reagálj!

/N.

2017. júl. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha így írnak rád, akkor blokkold őket, és kész. Ugyanolyanok pepitában, mint a párkapcsolati turbófeminista trollok.


"Ami 2 mondatnál hosszabb, végig se olvasom."


Na így írjon nektek bárki is normálisan.

2017. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!