Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ezekkel a férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ezekkel a férfiakkal kezdeni az oldalon?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen eset történik, hogy leírom egy kérdés alá teljesen kultúráltan és olyan gyűlölködő leveleket kapok, hogy egyszerűen nem értek, mi visz erre embereket?

Vagy ma például írt egy srác levélben, normálisan válaszoltam rá beleszőve, hogy kaocsolatban vagyok, ne legyen félreértés (mert ha meg nem szölok, akkor ugye én hitegetem őket... wtf egyébként ez is, ez nem egy társkereső, miért ne lehetne csak úgy levelezni). Erre a következő levélben már büdös k... voltam.

Srácok, miért csináljátok ezt?


2017. júl. 30. 14:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Délután a barátom mutatta ezt a kérdést (aki az itt jelenlévő férfiak szerint nem is létezik, csak én vagyok más accról. :"D)


Most már hazajöttem tőle, így tudok reagálni. Megnyugodtam, hogy nem velem van a probléma, és nem megérdemelten kapom a sok hülye lek*rvázást.

Mondanám, hogy ne törődj vele, de engem is borzalmasan idegesít.


21/L

2017. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!