Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van egy férfi együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egy férfi együtt egy kövér lánnyal, mikor ugyanolyan jótulajdonságokkal rendelkező vékony lányt is találhatna, aki külsőre is jobban bejönne neki?

Figyelt kérdés
2017. aug. 1. 12:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Ok. Szóval önértékelési probléma.

Tehát magadra vagy irigy szerintem. :D

Lehetsz is mert összejöttél egy pasival akinek az ideáljai vékonyak, de mégis beléd szeretett. Szerintem ne gondolkozz ezen, azért jött össze veled, mert téged szeret.

Ha az ideálhoz nem kapcsolódik érzelem, csak elképzelés, az nem jelenti azt, hogy csak ők jönnek be neki.

2017. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
11.: ráadásul emiatt az önbizalomhiány miatt még nem is jó a természetem sem, tehát sokkal jobb természetű, vékony lányt is találhatna
2017. aug. 1. 13:42
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

És?


Tudod, van aki szebb és van aki jobb, de olyan nincs aki én vagyok! ;)

2017. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

11 voltam az előző.


Ki nem sz.ja le ki milyen, fogadd el önmagadat.

Ilyen egyszerű.

2017. aug. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Én tudok olyat, akinek a szőke hercegek voltak az ideáljai, most meg sötétbarna hajú sráccal van együtt, és szereti. :)


Fölösleges agyalnod ezen, biztosan van oka, hogy téged választott.


21/L

2017. aug. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nem vagyok egy nádszál.Anyumêk sose vettek egy pasimnak se lakást,mégis meg voltunk bő fél évig.Na meg én is szerettem kék szemű és világos hajú srácot,pedig világ életemben kis bongyor mediterrán gyerekekről ábrándoztam.Meg tetszettem olyan pasinak, akinek 99%ban a vékony csajok a zsánerei.
2017. aug. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
87%
Én sem vagyok nádszál de a párom imád mióta megismert. A szex is tökéletes. Bár ő sosem mondta, hogy a vékony lányok jönnek vagy jöttek be neki korábban. A szerelem már csak ilyen.
2017. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg semmi értélme ennek. Mindenkinél van szebb, jobb, okosabb, viccesebb stb...
2017. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert ő fogta meg,ő érdekli,őt szereti.Nem vezet jóra,ha összehasonlítgatod magad másokkal!
2017. aug. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
58%

Nos, íme egy bizonyíték, hogy a férfiak nem felszínesek.


Csajok, ti jöttök.

2017. aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!