Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik még olyan lány akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan lány akinek nem a szex a legfontosabb?

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 19:54
1 2 3
 11/24 Lsp3 ***** válasza:
7%
Igen,valahogy úgy. (sajnos) ezért döntöttem inkább úgy,hogy idősebb nőt választok. Ne is mondjam: Nyertem.
2017. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Lsp3 ***** válasza:
8%
Hozzá tenném,nagyon sokat tettem azért ahogy most kinézek,és egyből harapnának a fiatalabb csajok.Tehát ez nekem is jó teszt volt hogy kiismerjem őket.
2017. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Lsp3 ***** válasza:
7%
Most én játszok velük XD
2017. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

idősebb nőt..


igen egyértelmü hogy ők alább adják az igényeiket,mert a szépségük egy idő után csökken már? Na meg ha számtalan csalódáson vannak túl meg talán gyerek is van,akkor csak kéne egy normális család apa és szerető férj már.

2017. aug. 4. 21:22
 15/24 anonim ***** válasza:
93%
Fu mekkora macso itt valaki. Kar, hogy csak ITT. XDD
2017. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Lsp3 ***** válasza:
0%
Ennyi a történet. A fiatalok még élni szeretnek és erre a célra nem választanak csúnyácska emberkét.( Javíts ki ha tévedek) De nem. Igen,az idősebb nők odaadóbbak,kedvesebbek,figyelmesebbek és nem utolsó szempontból,az ágyban is tapasztaltabbak.
2017. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Lsp3 ***** válasza:
0%
Nem macsó vagyok ha rám utaltál,hanem akkoriban nagyon ki voltam bukva a pont ilyen kaliberű csajoktól és kúvára meguntam hogy csaj játék voltam.Hát tettem érte hogy ez fordítva legyen. (visszakapják amit velem tettek) Csak ennyi.Ők tettek ilyenné amilyen most vagyok.
2017. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Lsp3 ***** válasza:
7%
És szerintem a kérdezőnek sem lett volna oka ezt kérdezni,ha nem találkozott volna sok ilyen csajjal akinek a szex a legfontosabb
2017. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat elején, amikor még dúl a szerelem, nagy a lángolás, akkor bizony a szex a legfontosabb, mindenkinek! 😃


Majd később ellaposodik, akkor meg majd lehet küzdeni a lángolásért, mert már csak a megszokás-kötődés fog összetartani...

2017. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Létezik még olyan férfi,aki nem ösztönlény???
2017. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!