Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy barátomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy barátomba, de vőlegényem van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, hosszú évek óta barátok vagyunk, sokkal régebb óta, minthogy a mostani páromat megismertem volna. Vele 5 éve vagyunk együtt, tavaly megkérte a kezem, és igent mondtam. Aztán az esküvőszervezés elmaradt, és a kapcsolatunk is megromlott úgy érzem. Utána elkezdtem komolyabb érzéseket táplálni a (barát) barátom iránt, ő erről nem tud. Nincs fent facebookon, de whatsapp-on kb. minden nap beszélünk. Nem hiszem, hogy ő szeretne engem, de ha találkozunk mindig nagyon jól elvagyunk, az biztos, hogy élvezi a társaságom. Van, hogy árkarol, megölel, megfogja a kezem. Neki is van barátnője egy pár éve már. Úgy érzem, semmi nem ronthatja el a barátságunkat, csak az, ha beszélek az érzéseimről. Senkinek nem merek erről beszélni, magam elől is titokban tartom. Úgy érzem, ha kiderülne, a páromat és a barátomat is elveszítenem. De így sem jó, sokat gondolok rá, emésztem magam. Néha sikerül eltemetni az érzéseimet, de ha találkozunk, minden előtör... Ugyanakkor az eljegyzés láthatatlan béklyóként fojtogat, mintha egy megszeghetetlen eskü volna.


23/L


2017. aug. 10. 01:59
 1/9 anonim ***** válasza:
🤦🏽 🤦🏽 🤦🏽 🤦🏽
2017. aug. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is: szakíts a vőlegényeddel. Vele szemben semmiképp se korrekt ez, és még csak 23 vagy, marhaság lenne ilyen fiatalon elkötelezned magad mellette, ha nem működik.

(Nem tudom, próbáltad/próbáltátok-e már megbeszélni, javítani a problémákat, nekem evidens hogy ezt próbálja valaki először, így ennek fényében írom, hogy szakíts.... Ha nem próbáltátok, akkor először próbáljátok meg ezt, értelemszerűen.)

Utána próbáld magadban tisztázni a dolgot, és csak ezek után kezdj BÁRMIT a barátoddal.

2017. aug. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp hagyd ott a vőlegényed. Nem szabad a háta mögött hülyíteni. Gyanítom nehéz lesz neki, de így lesz a jobb. Légy vele korrekt, az a lényeg.

Egyébként nem tudhatod, hogy a barátod nem érez-e ugyanígy irányodban.

Szoros barátság van köztem és egy lány között, viszont az utóbbi időben szerelmes lettem belé. Felé semmit nem mutatok ebből. Úgy érzem nem mondhatom el, különben vége a barátságunknak. Még csak nem is sejtheti.

Lehet a barátod is így van ezzel. Titkolja, de érez valamit. Ki tudja.

2017. aug. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha így érzel, a mostani kapcsolatot ne vidd el házasságog, sőt semeddig. A tiszta lap ( függetlenséged) majd vagy közelebb visz a barátodhoz, vagy nem, ez kérdéses, de lehet akár fordulópont is...
2017. aug. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"Aztán az esküvőszervezés elmaradt, és a kapcsolatunk is megromlott úgy érzem." Hát ez kifújt... szóval mi tart mellette?
2017. aug. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem biztos, hogy nehez lesz a volegenyemnek, o mar szakitani is akart velem parszor, plusz rengetegszer megbant (szavakkal), viszont van, hogy kedves, vagy ugy erzem magam vele, mint regen, szeretek vele osszebujni, szeretem, hogy o egy biztos pont az eletemben, akivel mindig kapcsolatban vagyok, megoszthatom oromom, banatom barmikor.. ezenkivul kot az eljegyzes, es hogy egyutt elunk alberletben, szakitas utan egyedul nem tudnek albiban maradni, haza kene koltoznom (osszes butor es haztartasi cikk az enyem, mindet visszavinni, ugy, hogy a szobamat mar atalakitottak mas helysegge, igy nem is tudom, hazakoltozheznek e) vagy kivenni egy szobat, de idegenekkel lakni... plusz en nem tudok szakitani.nem tudom moert, ilyen vagyok. csak az a baj, amikor o akar, akkor azt sem "hagyom". mindig remenykedek, hogy majd jobb lesz.
2017. aug. 10. 11:59
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom... Eleinte még azt hittem normális vagy. Most rá kellett jönnöm, hogy érzelmi intelligencia a nullát verdesi.

Azért maradnál együtt valakivel, mert lakhatás szempontjából kényelmesebb?? Be$zarok.

2017. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nyilvan nem ezert. ezt csak azert irtam, mert a szituaciohoz tartozik, es hogy ezzel is ereztessem, hogy nem egy bohem tini kapcsolatrol van szo, hanem valami komolyabbrol, aminek eleg nehez csak ugy veget vetni
2017. aug. 10. 15:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Más embert szeretsz, az Isten szerelmére már....
2017. aug. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!