Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynátok ezért a párotokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok ezért a párotokat?

Figyelt kérdés

Krónikus beteg, mikor összejöttetek már akkor tudott róla, csak eltitkolta előletek.

Erre az egészre, állapotának a romlásakor derülne fény.


Vele maradnátok, vagy elhagynátok? Abból kiindulva, ha ezt eltitkolta, akkor milyen rejtegetnivalói lehetnek még, ezen kívül.


2017. aug. 12. 19:51
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes lennék, akkor végig vele maradnék. Ha nem, akkor elhagynám.


20/N

2017. aug. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Elárulta, szinten lehet tartani, ha meg szívbeteg pld akkor én ezért nem hibáztatnám, görénységnek tartom, hogy emiatt szakítson valaki. Megnyugtatok mindenkit, hogy nem csak a pofám jár.
2017. aug. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért nem lehet leírni konkrétan,mi a baja. Akkor tudnánk miben akadályozza a teljes élet élésében és a kapcsolatban,mondjuk aki szívbeteg azzal az ágyban lehetnek gondok, nem tud bír úgy teljesíteni.

Hasonló szituációban ha egy lány tudná,hogy nem lehet gyereke én pedig akarnék,próbálkoznánk ő tudja,hogy nem lehet vagy nem tudná kihordani de nem mondaná meg,hanem csak próbálkoznánk én kiraknám. Ha az elején szólna, sajnos neki szív problémája van (exem is wpw szindrómás volt) vagy meddő vagy .... akkor eldönteném még az elején hogy gyerek mentes életet vagy örökbefogadást vagy más módszerrel gyereket választanám, vagy más lányt.

2017. aug. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
72%

Gratulálok!Hagyd el! és a következő kapcsolatodban is így álljon hozzád a párod, ha valami bajod lesz, majd lecserél, hiszen vmi bajod van.

És nyugodtan büszke lehet rád anyukád!

2017. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Jó lenne,ha abba is belegondolnál ,hogy szereted e. Miért azzal nyitna valaki hogy mi a baja,ha nem veszélyeztet.Ha egyből szól, akkor még azzal jönnél,hogy ti elhagynátok e mert sajnáltatja magát?
2017. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Nekem az jön le ebből hogy ő nem bizott eléggé benned .Màrmint hogy ha már az elején beavatott volna akkor lepattintod.Akkor nem haragudnék rá ha elmondja hogy korabban ezért hagyták màr faképnél még akkor megis érteném hogy mi3rt nem nyilt meg nekem .
2017. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Tehàt függ attol hogy mit miért csinàl.Megbeszélném elsősorban vele a dolgokat.
2017. nov. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Gondolom ferfi vagy kerdezo! Azert forditott esetben gondolkodj el neked hogy esne.
2017. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Betegságtől függ hogy az milyen kihatással van a te életedre illetve a kettőtök kapcsolatára.

Ismerősön férje meddő volt, 10 év házasság és sikertelen próbálkozás után a férj barátjától kellett megtudnia hogy a srácnak egy gyerekkori betegség miatt nem lehet gyereke.

Elvált és teljes mértékben megértem. Most meg már a kora miatt necces a gyerekvállalás. A férje tönkretette az életét.

2017. nov. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Elhagynam mert nem volt oszinte velem.
2017. nov. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!