Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynátok ezért a párotokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok ezért a párotokat?

Figyelt kérdés

Krónikus beteg, mikor összejöttetek már akkor tudott róla, csak eltitkolta előletek.

Erre az egészre, állapotának a romlásakor derülne fény.


Vele maradnátok, vagy elhagynátok? Abból kiindulva, ha ezt eltitkolta, akkor milyen rejtegetnivalói lehetnek még, ezen kívül.


2017. aug. 12. 19:51
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem érteném. Nekem is van tartós betegségem, ami kezelve nincs rám hatással (pajzsmirigy) így nem tudom miért titkolózott volna előlem.


Én páromnak szívproblémája van, ő ezt egyébként mondta, hogy nem kizárt, hogy ezzel még lesz műtétje. Nyilván nem első randin, de már az első pár héten szóba került. Szerintem ezek fontos dolgok, amikről kell beszélni, és lehetőséget hagyni a másiknak, hogy úgy döntsön, nem akar ezzel együttélni.

2018. febr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy átlagos gyk felhasználó. Nem álszenteskedem és nem próbálom magam csodának beállítani, szóval: Elhagynám és maximum barátként támogatnám. A hazugságok miatt, nem a betegség miatt. Akkor is, ha gyógyítható betegséget titkolna.
2018. ápr. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
(Zárójelben megjegyezném: Van gyógyíthatatlan betegségem, de nem titkolom.)
2018. ápr. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!