Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynátok ezért a párotokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok ezért a párotokat?

Figyelt kérdés

Krónikus beteg, mikor összejöttetek már akkor tudott róla, csak eltitkolta előletek.

Erre az egészre, állapotának a romlásakor derülne fény.


Vele maradnátok, vagy elhagynátok? Abból kiindulva, ha ezt eltitkolta, akkor milyen rejtegetnivalói lehetnek még, ezen kívül.


2017. aug. 12. 19:51
1 2 3 4
 11/33 Tizenhármas ***** válasza:
95%
Nem a betegség miatt, hanem mert eltitkolta.
2017. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
93%

Ha HIV-es,vagy szifiliszes,stb. akkor valszeg kidobnám,mint cicusokat xarni,mert engem is fertőzött.

Ha mondjuk rákos,vagy ilyesmi,akkor nem,arról nem tehet.

2017. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Nem nemi betegségekre, allergiára meg hasonlókra gondolok.


Olyan betegségekre, amiket kezelve szinten lehet tartani, és nagyon kis százalékuk halálos kimenetelű. Belsőszervi fogyatékosságnak számítanak, amit egy kívülálló ember nem lát. Mikor az illető jól van, akkor teljes értékű életet tud élni, bizonyos kereteken belül.

2017. aug. 12. 23:38
 14/33 anonim ***** válasza:
97%
Ezekről nem tehet az ember,úgy,hogy nem hagynám el emiatt,ha amúgy meg szeretem.
2017. aug. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagynám el, de rosszul esne és meginogna a bizalmam, hogy direkt eltitkolta.

Mondjuk én se a betegségeim felsorolásával szoktam kezdeni az ismerkedést, de a kezdeti szakaszban mindenképpen felhozom és beavatom, hogy melyik mivel jár és mire lehet mellettem számítani hosszútávon, hogy akinek ez nem pálya az időben le tudjon lépni. (Egyébként allergiám, asztmám és szeborreám van, szóval nem kell durva dolgokra gondolni.)

2017. aug. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp komoly beszélgetés lenne, hogy ugyan mikor kívánt beavatni, és miért nem mondta el. Beszélgetés kimenetelétől függne a további döntésem.

Önmagában a betegség nem kizáró ok, a hazugság annál inkább.

2017. aug. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
36%
Tehát mondjuk cukorbeteg, levágják a lábát, és hirtelen ápolónő leszek.
2017. aug. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%
El, mert hazudott, és manipulált.
2017. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

és mennyi ideig nem mondta el? ismerkedést nem lehet ezzel kezdeni, szerintem nem is elvárható, ha komoly dologról van szó. nyilván az se fair, ha már összejössz vele, és utána mondja el.

manapság egyik pillanatról a másikra összejönnek az emberek, úgyhogy nem tudom volt-e átmenet. van-e bizalom és hasonlók.

én pl egy év ismertség után jöttem össze a barátommal. addig barátkoztunk, beszélgettünk, aztán szerelmesek lettünk. amikor már éreztem hogy szerelmes leszek belé, ő is belém, akkor mondtam volna el. de most érted, ha van öt randija az embernek, aztán azt mondják járjunk, úgy elég gáz.

az is fontos lenne, hogy pl rád ez milyen hatással van. ha nem ápolónak kellesz, akkor az megintcsak enyhítő körülmény.

2017. aug. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
83%

"Olyan betegségekre, amiket kezelve szinten lehet tartani, és nagyon kis százalékuk halálos kimenetelű. Belsőszervi fogyatékosságnak számítanak, amit egy kívülálló ember nem lát. Mikor az illető jól van, akkor teljes értékű életet tud élni, bizonyos kereteken belül."


Ebben az esetben viszont számomra teljesen indokolatlan, hogy egy komoly kapcsolatban miért kell ezt titkolni.

2017. aug. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!