Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem érzitek azt, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AchromaticSmarties kérdése:

Ti nem érzitek azt, hogy ha feljöttök ebbe a kategóriába olvasgatni, hogy egyszerűen rosszabb lesz a kedvetek, mint előtte volt?

Figyelt kérdés

Annyi magatehetetlen, nyomorult ember ömleszti ki itt magából a frusztrációit, a számára óriásinak tűnő, valójában jelentéktelen problémáit, hogy ha ezeket elolvasom, egyszerűen elmegy az összes életkedvem. Happy vagyok, feljövök, olvasgatok, és érzem, hogy le van szívva az agyam teljesen.


Nektek nincs hasonló tapasztalatotok?



#felnőtt_párkapcsolatok
2017. aug. 29. 12:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
De igen kedves kérdező! :) Ráadásul még amiatt is, mert ha értelmes, korrekt és hasznos választ adok, akkor lepontozza pár félkegyelmű, aki szarul szocializálódott és tele van egy rakás negatív hiedelemmel, emiatt nem képes objektíven látni dolgokat, amik amúgy teljesen világosak vagy csak a frusztrációjuk miatt nyomják a pirosat, vagy amolyan szimpátia alapján is értékelnek. A szörnyű, hogy sokan nem is azért kérdeznek, mert kívülálló véleményeket akarnak olvasni, hanem azért, hogy megerősítsék a válaszadók a saját belső hitüket, gondolataikat és aki nem így tesz, az le van savazva. Nagyon negatívak itt az emberek, régebben jókat nevettem, ma már inkább szánalmasnak tartom a legtöbb kérdezőt és válaszolót. Remélem csak trollkodnak a legtöbb esetben, mert, ha ilyen gec i buta emberek vannak itt, akkor elgondolkodtató, hogy a társadalom egyáltalán minek tartja fent magát...
2017. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
én inkább elborzadok, hogy milyen életképtelen emberek vannak, de a kedve az ne lesz rosszabb
2017. aug. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
44%
Korábban sokkal jobb volt, az tuti. De ha belegondolsz, a valóságban is ez van.
2017. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

@23: Lassan 10 éve járok vissza kisebb-nagyobb kihagyásokkal és szerintem régen se volt másabb.


Én inkább a kérdéseken szoktam ledöbbenni: alapdolgokkal kapcsolatos hiányosságok, igénytelenség és a zsibbadt magatehetetlenség vagy a változtatásra való képtelenség. A válaszok olyanok, amilyenek, de a kérdések szerintem sokszor sokkal aggasztóbbak.

2017. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Én sose olvasom a hisztiket, nem érdekelnek. Viszont pl amikor ilyeneket látok, hogy emberünknek tetszik valaki, és apró közeledésként vesz neki egy(!) darab koncertjegyet, akkor arra gondolok, hogy akármi szar is van most az életemben, legalább ennyi szerencsém van, hogy nem vagyok még mellé ilyen kis bénácska is. :D
2017. aug. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én jól szórakozok :D Ennyi ostoba embert egy rakáson.
2017. aug. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!