Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem érzitek azt, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AchromaticSmarties kérdése:

Ti nem érzitek azt, hogy ha feljöttök ebbe a kategóriába olvasgatni, hogy egyszerűen rosszabb lesz a kedvetek, mint előtte volt?

Figyelt kérdés

Annyi magatehetetlen, nyomorult ember ömleszti ki itt magából a frusztrációit, a számára óriásinak tűnő, valójában jelentéktelen problémáit, hogy ha ezeket elolvasom, egyszerűen elmegy az összes életkedvem. Happy vagyok, feljövök, olvasgatok, és érzem, hogy le van szívva az agyam teljesen.


Nektek nincs hasonló tapasztalatotok?



#felnőtt_párkapcsolatok
2017. aug. 29. 12:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
22%
Depi ellen a legjobb gyogyszer :-D
2017. aug. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
35%
De, elég sokszor. Az unalom viszont nagy úr.
2017. aug. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Inkább megdöbbent mik vannak itt! Tudtam vannak rossz és fura dolgok a világban, na de ennyire??? Egy egy kérdés annyira megmarad bennem hogy hetekkel később is emlékszem rá.
2017. aug. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
94%
Engem elszomorít. Mert annyi értékes emberrel meg rendes, szerető kapcsolattal találkozok a való életben nap mint nap. Aztán feljövök ide, ahol egyik debilebb mint a másik, meg a nemek harca megy midnen kérdés alatt. Már lassan én érzem gáznak magam, hogy komoly kapcsolatban élek meg nem vagyok feminista. Meg a legszomorúbb, hogy azoknak, akik ide járnak panaszkodni meg szidni a másikat, csak annyit kéne csinálni, hogy 1-2 apró dolgon változtat (akár gondolkodásilag, akár külsőleg stb). És rossz látni, hogy ennyire nem képesek fejlődni az emberek, vagy meglátni a hibáikat.
2017. aug. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
29%
Ilyen mértékű férfi és szűzgyűlölet más magyar oldalon nincs, de nem húz le az oldal, csak röhögök néha, mert ez a kategórai egy nagy vicc, ezen kívűl a Mobiltelefonokban szoktam komolyan válaszolni, ritkán a politikában, de ott rohadtul megy a sárbodálás és lepontozás.
2017. aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
94%
Nincs ilyen érzésem. Nem szabad túl komolyan venni azt amit olvasol itt. Ha te nem vagy nyomorult és magatehetetlen, akkor nem kell sorsközösséget vállalnod az olyannal, aki szerinted ilyen, és nem szabad túl sokat agyalnod mások sorsán és helyzetén...
2017. aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én úgy vettem ki, hogy 2 világ létezik, a valós és az online. (ebbe most nemcsak a gyakori vagy ideértve)


A kibertér olyan mint egy kifordított kabát. Talán mert itt nincs annyira felelősségvállalás a kimondott gondolataink után, mint a valóságban, itt nincs úgy érezzük nincs súlya a tetteinknek. Ezért van az, hogy középút nagyon nincs, de kilengések annál inkább.


Minta hogy az emberek kategóriába, ha megy valaki sírni, hogy az öngyilkosság szélén áll, akkor legalább egy ember, még biztatja is, hogy jót tesz a világnak vele, ha minél hamar túlesik rajta...

2017. aug. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ahogy a kettes mondja. Egy csomót lehet tanulni belőle, sokszor jól esik segíteni, és nyilván nekem is jól esik, hogy az itt felmerülő problémák 99%-át én már rég letudtam.
2017. aug. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Pont nemrég néztem egy régi osztálytársam nyaralásos képeit facebook-on. Normális, ruhás képek róla és a párjáról. Oszitárs (lány) kicsit meghízott, és rögtön azt gondoltam, hogy a pasija csak muszájból van vele, nem szereti, instapitsákat lájkol tuti. Pedig az sem szép.


Személyiségtorzító ez az oldal. Esküszöm, ha egyszer lesz valakim, csak annyit akarok tudni, fenn van-e ezen az oldalon, és láthatom-e, miket ír. Persze én is megmutatom, de... mikor nem jövök fel pár napig ide, mindig sokkal optimistábban látom a világot.

2017. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
54%

Ha ennyire negatívan hat Rád ez az oldal akkor miért is olvasgatod?


Ha happy vagy, örülj neki és ne keserítsd magad mások problémájával.


Egyébként a kívülállónak sokszor jelentéktelennek tűnik az a probléma/élethelyzet amit itt a kérdezők felvetnek, de akit érint, annak óriási lehet.


Én azért olvasom az oldalt viszonylag gyakran mert -ahogy a többiek is írják-, sok tanulságot,tapasztalatot lehet szerezni a történetekből.

Akinek tudok válaszolok, hiszen erről szólna a gyk.

2017. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!