Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy ha ranezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy ha ranezek a parom gyerekeire, akkor rossz erzessel tolt el?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nem tudok hozzajuk kotodni, mert ha rajuk nezek egybol az jut eszembe, hogy a parom massal szexelt es abbol lettek ezek a gyermekek. Tudom, hogy ez hulyeseg, de valahogy ezt a gondolatot hogy tudnam elhesegetni? Massal is volt mar ilyen?
2017. szept. 18. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy és mióta vagy a pároddal?
2017. szept. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

31 eves vagyok. A parom 40.

Es ket eve vagyunk egyutt!

Most varjuk a kozos gyerekunket.

2017. szept. 18. 13:30
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Valoszinuleg akkor is szexelt volna massal, ha nem lennenek gyerekei, szoval ez a resze hulyeseg. Mindenesetre engem is zavarnanak a gyerekek, epp ezert nem is ismerkednek gyerekes ferfivel.
2017. szept. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezen egy kicsit későn kezdtél el gondolkodni.

Amikor összejöttetek is megvoltak a gyerekei, amikor terhes lettél, akkor is, tehát tisztába voltál ezzel a helyzettel. Ha nem tudtad elfogadni lehet,hogy le kellett volna zárni ezt az egészet, bár 31 évesen azért lenne esélyed arra,hogy más gyerekes pasiba fuss bele. Olyanba meg főleg, aki szexelt már előtted valakivel.


Az a későbbiek folyamán is gondot fog okozni ha a gyerekeket nem bírod elfogadni mert gondolom a párod ragaszkodik Hozzájuk.

2017. szept. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az én férjemnek is volt egy gyereke a házasságunk előtt, és bevallom, én is hasonlóképpen álltam hozzá mint te. nekem akkor jött csak változás a fejemben, mikor nekünk is megszületett az első gyermekünk. onnantól kezdve másképp gondoltam sokmindent, és elmúlt ez az ellenérzés bennem. Szerintem neked is változik majd ha te is anya leszel. másképp fogsz gondolni arra a gyerekre, és átalakul benned, hogy már nem kell "ellenfélként" tekintened rá.
2017. szept. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincs veluk bajom! Joban is vagyok veluk. Csak mostanaban sokat vannak nalunk, es ezek a gondolatok csak akkor jonnek elo ha latom oket. Nem gonoszkodni akarok, szeretem a paromat nagyon. Meg nem akarom hogy az en gyerekemet jobban szeresse, mint a masik kettot. Emiatt ezt nem is emlitem neki. Csak valahogy mikor meglatom a gyerekeit, rossz erzes lesz bennem. Nem tudom valaha meg tudom e oket szeretni.
2017. szept. 18. 13:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Neked az első gyereked lesz?
2017. szept. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek egyébként a gyerekei?
2017. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen nekem elso gyerek. 17 eves es 15eves a ket gyerek.
2017. szept. 18. 17:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Leírtad, azért mert nem tudsz hozzájuk úgy kötödni mintha a tiéid lennének. Nekem is volt egy gyerekes pasim, engem is roppantmód irritált a gyereke, utáltam, és vágjak hozzá jó pofit, tűrjem el ha nála van egész nap a jelenlétét és még pénzt is költött rá. Én átgondoltam magamban, soha nem tudtam volna megszeretni, soha lesz olyan egy idegen nő gyereke mint a sajátom és ha később összeköltözünk/házasodunk napokig nálunk lesz addig én pesztráljam,etessem, viseljem el.Nem tűrtem volna el, hogy ahányszor csak beteg vagy valami a pasim rohant volna hozzá, és hogy karácsonykor születésnapon,ballagáson nekem is pénzt kellett volna költenem rá. Ami megadta a végső döntést, hogy ha lett volna egy közös gyerekünk,úgy kellene nevelnem,hogy ezt az idegen poronnyot a testvérének tekintse...Én végetvetettem a kapcsolatnak, azóta soha többé gyerekes pasi.Ha zavar tegyél te is így.

25/N

2017. szept. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!