Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknak miért éri meg bulizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak miért éri meg bulizni?

Figyelt kérdés

Ez szerintem a férfiakról szól. Ők szórakoznak, becserkésznek, sztoriznak a haveroknak a legújabb szerzeményről. A lányoknak/nőknek ebben látszólag semmi jó nincs. Ők önmagáért nem szeretnének egyéjszakás kalandot, inkább szerelmet/ párkapcsolatot.


Nekem úgy tűnik, hogy van egy nyomás rajtuk, hogy csak akkor lesznek elfogadva, ha buliznak és azt hiszik, hogy akkor vívják ki a férfiak szimpátiáját/elismerését, ha a férfiak kedvében járnak. Sokan közőlük nem sejtik, hogy a férfinak semmit sem jelent az egész, sőt megvetik azokat akik könnyen adják magukat és csak arra jók, hogy a haverok előtt lehessen egy-egy jó sztorival villogni egy sikeres hódítás után.


Nem értem, amikor nők azt mondják, hogy ők nem a férfiak miatt öltöztek ki, hanem a barátnőjükkel akarnak bulizni. De hát az egész azért van, hogy a férfiak vadásszanak. Erről szól a szórakozóhely egész koncepciója. A zene, a tánc, az italok, minden..Lányoknak miért éri meg bulizni? Mit gondoltok erről?



2017. szept. 18. 21:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%

Mert szeretek táncolni, piálni a barátnőkkel és dumcsizni kint egy cigi közben, ha nem pasizni mentünk, akkor meg leszarjuk a nyomuló pasikat. Elég furán gondolkodsz a nőkről. A lányok, akik élvezik az egyéjszakázást (kapaszkodj, ilyen is van, nem minden lány álmodozik 0-24 a habosbabos esküvőről és három szőke, göndörhajú angyalbabócáról), pont ugyanúgy beszélik ki egymás között, kikkel feküdtek le és milyen volt.

Elárulom, a két nem gyakorlatilag tök ugyanúgy működik általánosságban.

2017. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%
Táncolni szeretnek, és csak maguknak kenik ki magukat, mert vakolatban és puccban jobb érzés topogni :D
2017. szept. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

1:Lehet, hogy léteznek ilyen lányok, de a túlnyomó többség szerintem nem erre vágyik. Vagy ha nem is szeretne párkapcsolatot, én azt látom, hogy érzelmileg nem tudják elfogadni, ha annak akivel lefekszenek ez nem jelent egyáltalán semmit.


'pont ugyanúgy beszélik ki egymás között, kikkel feküdtek le és milyen volt' Lehet, hogy beszélnek róla, de kétlem, hogy úgy mint a férfiak. Először is ez nekik nem érdem, bár a többi nő között nem is szégyen jó esetben. Másrészt meg szerintem egyáltalán nem jellemző, hogy a nők a férfiakról, különösen a férfiak testéről olyan degradálóan és tárgyiasítóan beszéljenek, mint a férfiak róluk. Persze ilyen is lehet, de szerintem az az önáltatás kategóriája ('lehet, hogy kihasználnak, de én is kihasználom őket' vagy valami ilyesmi).

2017. szept. 18. 21:28
 4/32 anonim ***** válasza:
98%
Ja, és elárulom, nagyrészt férfitársaságban mozgok, és soha senki nem beszél megvetően olyan lányokról, akikkel lefeküdtek 1-2 alkalommal és annyi. Vannak ilyenek, de azok alapból r1bancnak gondolnak kb minden nőt, anélkül is, hogy megfektetnék. Az én srácismerőseimnek valahogy nem fér össze az, hogy megvetnek valakit de azért megdugják :D
2017. szept. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom nem sok nőismerősöd van, mi? Esetleg falusi vagy? A városokban már rég nem ciki egyik félnek sem az egyéjszakás.
2017. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
2: És nem azért jobb érzés, mert tudják, hogy a férfiak szemében vonzóbbak és ez határozza meg nagyrészt az értéküket?
2017. szept. 18. 21:34
 7/32 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, te nagyon hülye vagy. Látszik rajtad, hogy súlyos fac hiányod van.

Miről beszélsz?

A csajok szeretnek bulizni, meg jól kinézni. Mi ebben a meglepő? Igazából nekik éri meg a legjobban mert vadásznak ők is. A könnyen kapható lányok tényleg nem valami népszerűek, de a jégkirálynők még kevésbé.

Mégis mit csináljanak, üljenek otthon egész nap besavanyodva mint te?

Az, hogy téged nem akar megdugni senki, a te bajod:)

2017. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
90%
#6 A lányok általában egymásnak sminkelik ki magukat, nem a srácoknak. Tudod te, mekkora kirekesztések és pletykák mennek a lányok között egymás háta mögött, ha valaki nem üt meg egy bizonyos szintet? Szarul csinálod meg a szemöldöködet, és egy nálad profibb lány annyira flegmán mér végig, hogy szinte megöl a tekintetével :D
2017. szept. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem, szerintem, szerintem. Ennyit mondasz. A világ nem úgy megy, ahogy szerinted elképzeled.
2017. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Akkor hogy? Ezért írtam ki a kérdést..
2017. szept. 18. 21:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!