Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknak miért éri meg bulizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak miért éri meg bulizni?

Figyelt kérdés

Ez szerintem a férfiakról szól. Ők szórakoznak, becserkésznek, sztoriznak a haveroknak a legújabb szerzeményről. A lányoknak/nőknek ebben látszólag semmi jó nincs. Ők önmagáért nem szeretnének egyéjszakás kalandot, inkább szerelmet/ párkapcsolatot.


Nekem úgy tűnik, hogy van egy nyomás rajtuk, hogy csak akkor lesznek elfogadva, ha buliznak és azt hiszik, hogy akkor vívják ki a férfiak szimpátiáját/elismerését, ha a férfiak kedvében járnak. Sokan közőlük nem sejtik, hogy a férfinak semmit sem jelent az egész, sőt megvetik azokat akik könnyen adják magukat és csak arra jók, hogy a haverok előtt lehessen egy-egy jó sztorival villogni egy sikeres hódítás után.


Nem értem, amikor nők azt mondják, hogy ők nem a férfiak miatt öltöztek ki, hanem a barátnőjükkel akarnak bulizni. De hát az egész azért van, hogy a férfiak vadásszanak. Erről szól a szórakozóhely egész koncepciója. A zene, a tánc, az italok, minden..Lányoknak miért éri meg bulizni? Mit gondoltok erről?



2017. szept. 18. 21:16
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
92%
Te baromi buta vagy ne haragudj meg... Sose találkoztam még olyan lánnyal, aki kifejezetten pasizni ment volna buliba. Kevés visszataszítóbb dolog van, mint mikor tök jól elbeszélgetnétek a sarokban a csajokkal de valami izomtrikós szerencsétlen odaállít a szánalmas dumájával. A pasik se csajozni mennek buliba... Nem minden ám a párkapcsolat meg a szex. Amúgy rengeteg fiú barátom van, párom haverjai főleg. Sose hallottam olyat tőlük, hogy alpári módon beszéltek volna egy lányról. Menj már ki a valóságba néha egy kicsit könyörgöm...
2017. szept. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
91%

Jó esetben senki nem beszél tahón egy másik emberről, pláne nem tárgyiasítva.

És igen, kapaszkodj, sok lány szeretne maximum szexelni valakivel, vagy ami még durvább, csak a barátaival táncolni.

2017. szept. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

# 11: Neked lehet, hogy nem minden a szex, de a legtöbb férfinek ez nagyon fontos. Honnan tudod, hogy egymás között milyen megjegyzéseket engednek meg maguknak?


Én se mondtam, hogy a lányok pasizni mennek, sőt, éppen azon csodálkozom, hogy sokan mondják, hogy kifejezetten a barátaikkal akarnak lenni ilyenkor.

2017. szept. 18. 22:10
 14/32 anonim ***** válasza:
88%

Eletemben eloszor olvastam ekkora vadbaromsagot, hogy valaki azert megy bulizni, mert "megeri".


Azert mennek bulizni a lanyok, hogy, milyen meglepo, jol erezzek magukat. Beszelgessenek, tancoljanak. Esetleg vannak, akik ismerkedni is akarnak.



Amugy meg milyen maradi, osdi felfogas, hogy a fiuk dicsekednek, a lanyt meg megvetik? Hol elsz te? Elarulom, a csajok ugyanugy kibeszelik egymas kozott az egyejszakas kalandokat.

2017. szept. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

# 12: Arra, hogy csak szexelni akarna egy lány kevés példát láttam eddig. Arra meg szinte egyáltalán nem, hogy ne zavarná, hogy a srácnak ez semmit sem jelent.


Nem 'durva', én is tapasztalom, hogy sok lány szeret csak a barátival táncolni/beszélgetni stb. buliban. Nem a jelenség létezését tagadom, csak nem érzem úgy, hogy nekik ez ugyanannyira megérné, mint a férfiaknak.

2017. szept. 18. 22:17
 16/32 anonim ***** válasza:
83%
Azta!! :O hat dragam nem sok egyejszakas kalandom volt (szam szerint 2db!) es nem en voltam az, aki azokba tobbet misztifikalt volna bele. Tudod Ti ferfiak ugy mukodtok, hogy elvarjatok: a nok ugyanazt akarjak. Ha viszont visszanyal a fagyi es a csajnak nem kell a pasi, akkor maris megy a rinyamaraton meg az, hogy visszajartok szo szerint kiserteni!:D es tudod en azert jarok bulizni (amugy mostmar felevente egyszer), hogy kieresszem a gozt, es kitomboljam magamat. Nem eppen a tarskeresesrol szol.
2017. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Azt áruld már el, hogy miért "éri meg" akárkinek is bulizni? Mit értesz az alatt, hogy megéri? Ha azt nézzük egy jól sikerült este benne van egy tizesemben.. Ha anyagias ember lennék azt mondanám egy laza kufirc nem ér ennyit, a párkapcsolat meg többet.. Most ezt úgy állítod be, mintha a pasiknak fizetnének érte, vagy jobb emberként jönnének ki egy buliból, mint előtte voltak.. :D
2017. szept. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
30%
Meg fogsz lepodni de az emberek tobbsege, altalaban hazudik ha mozog a szaja. A lanyok azert mennek bulizni hogy helyrehozzak az egojukat, a fiuk meg ugyan ezert.
2017. szept. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

" Tudod te, mekkora kirekesztések és pletykák mennek a lányok között egymás háta mögött, ha valaki nem üt meg egy bizonyos szintet? Szarul csinálod meg a szemöldöködet, és egy nálad profibb lány annyira flegmán mér végig, hogy szinte megöl a tekintetével"


Hát nekem ez elég gyerekesen hangzik :D

2017. szept. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
# 16: Hát igen, megnéztem volna az arcát, ahogy kidobod (nagyon helyesen), bár ennyiből nekem az jön le, hogy csak egy következő menetet akart, nem komolyabb kapcsolatot vagy ilyesmi.
2017. szept. 18. 23:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!