Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknak miért éri meg bulizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak miért éri meg bulizni?

Figyelt kérdés

Ez szerintem a férfiakról szól. Ők szórakoznak, becserkésznek, sztoriznak a haveroknak a legújabb szerzeményről. A lányoknak/nőknek ebben látszólag semmi jó nincs. Ők önmagáért nem szeretnének egyéjszakás kalandot, inkább szerelmet/ párkapcsolatot.


Nekem úgy tűnik, hogy van egy nyomás rajtuk, hogy csak akkor lesznek elfogadva, ha buliznak és azt hiszik, hogy akkor vívják ki a férfiak szimpátiáját/elismerését, ha a férfiak kedvében járnak. Sokan közőlük nem sejtik, hogy a férfinak semmit sem jelent az egész, sőt megvetik azokat akik könnyen adják magukat és csak arra jók, hogy a haverok előtt lehessen egy-egy jó sztorival villogni egy sikeres hódítás után.


Nem értem, amikor nők azt mondják, hogy ők nem a férfiak miatt öltöztek ki, hanem a barátnőjükkel akarnak bulizni. De hát az egész azért van, hogy a férfiak vadásszanak. Erről szól a szórakozóhely egész koncepciója. A zene, a tánc, az italok, minden..Lányoknak miért éri meg bulizni? Mit gondoltok erről?



2017. szept. 18. 21:16
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
Szórakozás,kikapcsolódás..😒😑
2017. okt. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
75%

Szingliként:

Élveztem, hogy megnéznek sokan, mert jól nézek ki, és hiába nem jelentek semmit, azért igen, az egómnak jól esett, hogy sokan odajöttek.

Nem mondom, hogy nem voltak kezdemények, de discoból sose feküdtem le senkivel.


Jelenleg kapcsolatban vagyok, de ugyanúgy szeretek néha lemenni, inni, táncolni, jól érezni magam. Ez nem "megéri" kérdés...


De én úgy érzem, te azt hiszed, minden a férfiakról szól, minden értük van.


Én nem azért öltözök fel szépen meg sminkelek stb, hogy megfeleljek, hanem mert több önbizalmam van tőle és jobban érzem magam. És ha összefügg a tekintetek, bókok begyűjtésével... Hát akkor sem róluk szól, csakis magamról, hogy igen, még mindig jó vagyok, és nem egy láthatatlan szürke egérke...

2017. okt. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!