Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknak miért éri meg bulizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak miért éri meg bulizni?

Figyelt kérdés

Ez szerintem a férfiakról szól. Ők szórakoznak, becserkésznek, sztoriznak a haveroknak a legújabb szerzeményről. A lányoknak/nőknek ebben látszólag semmi jó nincs. Ők önmagáért nem szeretnének egyéjszakás kalandot, inkább szerelmet/ párkapcsolatot.


Nekem úgy tűnik, hogy van egy nyomás rajtuk, hogy csak akkor lesznek elfogadva, ha buliznak és azt hiszik, hogy akkor vívják ki a férfiak szimpátiáját/elismerését, ha a férfiak kedvében járnak. Sokan közőlük nem sejtik, hogy a férfinak semmit sem jelent az egész, sőt megvetik azokat akik könnyen adják magukat és csak arra jók, hogy a haverok előtt lehessen egy-egy jó sztorival villogni egy sikeres hódítás után.


Nem értem, amikor nők azt mondják, hogy ők nem a férfiak miatt öltöztek ki, hanem a barátnőjükkel akarnak bulizni. De hát az egész azért van, hogy a férfiak vadásszanak. Erről szól a szórakozóhely egész koncepciója. A zene, a tánc, az italok, minden..Lányoknak miért éri meg bulizni? Mit gondoltok erről?



2017. szept. 18. 21:16
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
80%

az én barátnőim pl a tánc és a zene miatt mennek, meg isznak párat. egyik se jött össze soha senkivel, egyéjszakásra se. de biztos van aki azért megy.

nem tudom te honnan tudod, hogy ki miért megy bulizni, vagy honnan tudod, hogy mennyi nő akar egyéjszakást, ki mit képzel bele. nem vagy ott reggel, amikor ezek a nők valami faszi mellett ébrednek.

férfi ismerőseim sincsenek, akik dugni mennének buliba. :D

ilyen putri cigányfalvi diszkóban persze biztos jellemzőbb ez a jelenség, meg ez a hozzáállás.

amúgy nem menő, ha egy férfi tárgyiasítja a nőt. csak mert sokan nyomják ezt a macsó dumát, de elég sz ar emberek az ilyenek.

2017. szept. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

De hogy fugg ossze a bulizas es az egyejszakas kaland ? :D

tehat aki bulizik az = le is fekszik valakivel ?


En is buliztam rengeteget. Egy csok se csattant el idegennel soha.

viszont kapcsolatom is ott megismert emberekkel lett, es a legrovidebb az masfel evig tartott.

2017. szept. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
72%

" És nem azért jobb érzés, mert tudják, hogy a férfiak szemében vonzóbbak és ez határozza meg nagyrészt az értéküket?"


Elég komoly probléma, ha valakinek ez határozza meg az értékét? Kérdező, te vagy egy ügyes troll vagy, vagy valami végtelenül primitív idióta, aki az elmúlt 20 évet egy pincében töltötte.

2017. szept. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
33%
Én ritkán megyek bulizni, de amikor megyek, azért megyek, mert szeretek táncolni és szeretem azt a fílinget, amikor együtt táncol a tömeg. Plusz sosem kaptam társastáncból képzést, így salsás stb. helyre nem mennék, marad a diszkó. És nem, nem pasizás miatt. És nem is gondolom, hogy egy zenés-táncos szórakozóhelyről azt kéne gondolni, hogy az ismerkedésre, dugásra van kitalálva. Nyilván ilyen funkciója is lett, de csak abból jött, hogy az emberek rájöttek, hogy egy ilyen helyen sok korabeli férfi/nő van ott egyszerre, és könnyebb ismerkedni, mint a való életben... a zenéből, táncból, italból nem jön egyértelműen a csajvadászat. Aki így gondolja, hááááááát... sztem túlzottan ki van éhezve, és az homályosítja el az agyát.
2017. szept. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
55%

Mindig ledöbbenek, hogy milyen primitív, proli nők járnak erre az oldalra.

Ti az életben is így beszéltek egymással, hogy valaki elmélkedik valamin normális hangnemben, ti meg válaszoltok, hogy "NE IRIGYKEGGYÉ, HOGY TE NEM VAGY MEGBASSSZVA!!"


????

Én elhiszem, hogy sok időtök van netezni, mivel valószínűleg valami szoli recepciósai lehettek, de azért visszább kéne venni. És nyugi kérdező, a férfiak még mindig a normálisabb nőket preferálják kapcsolatra, nem az ilyen organikus ürítőzsákokat. A gyk az egy alternatív univerzum.

2017. szept. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
59%

# 25


A vicc az egészben, hogy ezeknek a többsége egy álmodozó szűzkislány.

Egy másik kérdésnél, hogy mennyire gáz házibulin lefeküdni valakivel ráírtam egy lányra, hogy mégis miért kell ilyen primitív hangnemben elküldeni az anyjába mindenkit, aki szerint ez nem pozitív dolog?

Végül is több órás beszélgetés kerekedett belőle, mert nem támadó jelleggel álltam hozzá, és bevallotta, hogy szűz és tetszik neki egy fiú, és ő csak sokszor elképzelte ezt a szitut, hogy lefekszenek egy házibulin, és általában mindegyikre el is megy, amin ott a fiú..


Na ez a gyk színvonala, és még lesz ez lejjebb is... Olvastam 444-en, hogy már az ISIS-es terroristákat is itt kapcsolják le :D

2017. szept. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

# 25: Én teljesen meg voltam róla győződve, hogy férfi írta. Eddig csak tőlük hallottam, ezt a baszatlanozást (kedvencem: baszatlan k***va, ezt így hogy?). De most elbizonytalanodtam.

# 7: Nyilatkozz légyszi: nő vagy, vagy férfi?

2017. szept. 19. 13:46
 28/32 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem a hetes no, de egyebkent o egy ember, rajta kivul senki nem bszatlanozott, en arrol voltam meggyozodve, hogy a kerdezo ferfi. Kerdezo, nyilatkozz, mi a nemed :D Amugy vannak ilyenek, akik titokban bszatlan szuzek valoban, de en ennel a kerdesnel nem lattam ilyesmi frusztraciot senkiben, egyszeruen egbekialto baromsagok voltak leirva a kerdesben es emiatt mindenki kiakadt XD En pl ket eve kapcsolatban elek, ha bulizni megyunk akkor altalaban a parommal, tehat nyilvan egyaltalan nem jatszik az, hogy kicsipem magamat a vadaszo pasiknak. Alapbol minden helyzetben ugyanugy sminkelek pl, kozepes mertekkel, munkahelyre, buliba es akkor is, ha csak boltba megyek, mert nekem igy tetszik a fejem. Akkor is felrakom az alap 5 perces sminkemet, ha epp otthonrol dolgozom es a kutya sem lat, nekem ez szimplan hozza tartozik a rutinomhoz, mint a fogmosas es fesulkodes. Ennyi.

Ugyanigy, ha baratnokkel mennek bulizni, akkor is csak felszabadultan tancolni akarnek a zenere es ennyi. Lehet jo hangulatot teremteni egy hazibuliban is, hogy akkor jo, otthon tancolunk ahol nincsenek vadaszo kanok, csak mondjuk ahhoz kell sok baratno, nekem meg nincs, na meg a szomszedoknak se tetszene, ha hajnal 4-ig csapatnank a bulit :D

2017. szept. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Kérdező a nimfomániáról halottál már?, a legjobb női baj ami csak előfordulhat. Élvezi,ha minél többen elégítik ki!
2017. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok de, leírom ha nem gond! A munkahelyem egy disco melett volt. Önőrzők voltunk, tehát a dolgozók őrízték a telepet....Szombat éjszakánként ami a cég előtti bokorban ment...egy lány több fiúba is szerelmes lett...kis pia és...
2017. szept. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!