Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megerőszakolták a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakolták a barátnőmet, és nem eszik semmit. Hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés
Két hete történt, azóta itthon van velem és ápolgatom, de egy falatot sem eszik. Ha sikerül pár falatot belekönyörögnöm automatikusan kihányja. 44 kg-ról lefogyott 39-re. Nagyon-nagyon féltem. Voltunk már pszichológusnál és fogunk is még menni, feljelentés,kihallgatás is megtörtént! Hogy bírjam rá az evésre?
2017. szept. 25. 00:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%
Kösz hogy ennyiből megítéltél, tényleg baromira jól esik. Szerinted az áldozat barátja nem hasonlóképp gondolja? Akkor ez alapján ő is erőszaktevő? Kérlek, a hangom nem emeltem fel kb. 10 éves korom óta mert nem volt rá szükségem. A prostituciót is elítélem nem hogy a nemi erőszakot. Aki a társadalom számára agresszió és/vagy erőszaktétel miatt veszélyes azt igen is büntessék meg.
2017. szept. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én is a turmixokat tudom javasolni, gyümölcsleveket.

Pszichológus tud a problémáról?

2017. szept. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
16%

#10

A szándék az szándék.

2017. szept. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
80%
Akkor miért vannak börtönök, ha nem jár büntetés annak, aki bűnt követ el? Komolyan, már az erőszaktevőket is védik. Szép világ ez.
2017. szept. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
80%

# 9/14 Időpont ma 00:43


Nem különb ?! Kiirtani a kártevőt, a kártékonyt, te hagyod szaporodni a gombát ?

Láttál te már egyáltalán erőszakot, gyilkosságot, elkövetőt a tett közben és áldozatot ? Nem hiszem.

2017. szept. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
96%

Hát ez elég durva szituáció kérdező, nehéz is konstruktív választ adni rá. Ha nem igazán eszik, akkor szerintem érdemes bevinni a kórházba. Őszinte leszek, barátnőd (érthetően) nagyon súlyos traumaként éli meg ezt, így kevésnek tartom a pszichológust. Ha a szakember is azt javasolja akkor pszichiáterhez is be kell vinni.


A másik témához is hozzászólnék: igen az ilyen ember megérdemli a büntetést, legszívesebben én magam büntetném meg, hogy érezze tettei súlyát, ám én rábízom az igazságszolgáltatásra. A börtönben kifejezetten szeretik a rabok az ilyeneket (tudjátok hogy értem).


25/F

2017. szept. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Ha mindent kihány, amire ráveszed, hogy megegye, akkor akármilyen italt, turmixot vagy egyebet adsz, az is ki fog jönni belöle, mert a trauma miatt van ilyen reakciója. (Ha netán orálra is kényszerítette az illetö, akkor meg egyértelmüen emiatt van ez a reakció)


A pszichológus nem tudom, milyen, de ilyen esetben nem elég, hogy "Voltunk már pszichológusnál és fogunk is még menni", hanem legalább napi szinten kellene neki támogatás szakembertöl.


Ha egyáltalán nem tud enni és ilyen rohamosan fogy, akkor viszont nincs más lehetöséged, mint rábeszélni, hogy menjen kórházba, mert különben rövid idö alatt komoly károsodások érik a nagy súlyveszteség miatt. Ez úgyanolyan hatással van a szervezere, mint az anorexiásoknál - ha nem kerül idöben oroshoz, akkor belehal. Ezért kell - akár akarata ellenére is - orvoshoz vinni. Adott esetben - amennyiben megoldható - lehet, hogy jobb lenne otthon kezelni, de kezdetben feltétlen szükséges a folyamatos orvosi ellenörzés.

2017. szept. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
90%
Beszélj vele sokat...értesd meg vele, hogy itt biztonságban van, törődsz vele, de neki is akarni kell kimászni ebből...nutridrink, stb. mehet. Minnél előbb és többször pszichológus. Sok sikert és gyógyulást!
2017. szept. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

próbálj meg ilyen vitaminos vizeke, Nutridrinket, fehérjeshake-e itatni vele. Vagy vegyél poros állagú vitaminokat, ásványi anyagokat és oldd fel vízben (pl poros C-vitamin, magnézium-citrát). Ezeket is csak lassan, kortyolgatva. Legyen benne tápérték, hogy a szervezet ne mondja fel a szolgálatot! Konzultálj esetleg egy orvossal, vagy vedd fel egy megerőszakolt nőket segítő szervezettel a kapcsolatot, mit tudnak tanácsolni!


Ha otthon érzi jól magát, ne kényszerítsd a kórházba! Még azt fogja érezni, hogy te is ellene vagy!

2017. szept. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"Ha otthon érzi jól magát, ne kényszerítsd a kórházba! Még azt fogja érezni, hogy te is ellene vagy!"


Ez azért igencsak kétélü dolog, mert hiába érzi otthon jobban magát, ha emiatt életveszélybe kerül. Másrészt a legtöbbször nem jobban érzi magát otthon, hanem ez annak a jele, hogy teljesen befordul önmagába, ami kimondottan komoly figyelmeztetö jel.

2017. szept. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!