Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megerőszakolták a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakolták a barátnőmet, és nem eszik semmit. Hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés
Két hete történt, azóta itthon van velem és ápolgatom, de egy falatot sem eszik. Ha sikerül pár falatot belekönyörögnöm automatikusan kihányja. 44 kg-ról lefogyott 39-re. Nagyon-nagyon féltem. Voltunk már pszichológusnál és fogunk is még menni, feljelentés,kihallgatás is megtörtént! Hogy bírjam rá az evésre?
2017. szept. 25. 00:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
10%

Kórházba viheted, de amint kiengedik megint hányni fog.


Tudod miért? MErt undorodik magától, amit meg is értek.

Én is szarrá hánytatnám magam, ha valaki megerőszakolt volna.

2017. szept. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Van az a csomó testépítő shake meg fehérjeporos ital, azokat lehet inni. Egyébként egy kis cukroscitromos teától is rendben lesz pár napig.


Ha 155 centi magas, akkor a majd 40kg nem olyan vészes, én 20al vagyok kevesebb kilóban a magasságomnál és van rajtam felesleg.


Hagyd egy kicsit, az idő majd javít a dolgon. Kérdezd meg mit enne és érezze mindennek az illatát. Pl egy kis húsleves leve rám jó hatással szokott lenni, de a sajtburgerre is egyből összefut a nyál a számban, akkor is mikor terhes voltam és majdnem minden illatától és az evés gondolatától hánytam, a sajtburger jól esett.


Vidd több illat közelébe és egyél előtte, hogy lássa, hogy eszel.

2017. szept. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én 43 kg ról fogytam le 33 ra...nem mentem kórházba viszont évek után javult meg az evés.. eleinte keveset egyen de az maradjon is bent! Nekem a munka segített sokat...(persze borzalmas volt buszozni sétálni csak otthon és a munkahelyen éreztem magam biztonságban...nekem a zenehallgatás segített séta közben) és nagyon jó hogy te mellette vagy...én egyedül csináltam végig
2018. febr. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok...a neten van több ilyen segítő oldal...Anoni Mara...Nane...én sokat beszélgettem más lányokkal is és segített..
2018. febr. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!