Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szóba állnátok ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szóba állnátok ezzel a férfival? Nyilvános helyen nem akar találkozni, de az jó lenne, ha én felmennék hozzá. És vagy lesz kapcsolat, vagy nem, ezt mondja. Ez milyen ismerkedés? Most ez a normális?

Figyelt kérdés
És miért próbálkozik a férfi többször, mikor tudja, hogy engem nem érdekelnek az egyéjszakás kalandok?
2017. okt. 3. 18:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Még csak nem is próbálja takargatni a szándékait és jó bunkó is. Jól teszed, ha nem mész fel. Nem normális. Élőben pedig kerüld el, ignoráld.
2017. okt. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemel jobb/rosszabb ajánlatot. Annak elfogadásának/elutasításának szabad lehetőségét érdemli, javaslom ezzel te is élj.

31/f

2017. okt. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

11/

Igen, pontosan, nem is titkolja. Azt mondta, hogy legalább őszinte és ezt így elmondja, nem hazudja, mint a legtöbb férfi pl. hogy szeretlek, meg komoly kapcsolat...stb.

2017. okt. 3. 19:13
 14/28 anonim ***** válasza:

Kolléga az illető? Csak abban az esetben tudom elképzelni, hogy ne tudd letiltani mindenhonnan.

Egyébként nyilván nem állnék vele többet szóba, ha tovább próbálkozna egyszer képen röhögném, utána pedig semmire se reagálnék tőle.

2017. okt. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Nem állnék szóba vele, főleg nem mennék fel hozzá, de ezek után sehová nem mennék vele.

Felnőtt embernek legyen elég egyszer elmondani, hogy nem. Nem szeretem, aki ilyen erőszakos.

2017. okt. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 kén_ ***** válasza:

Kinevetném.


21/F

2017. okt. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
19%

Nyílt lapokkal játszik, mi a problémád? Az, hogy túl kiszámítható? Nála legalább tudod mit várj. Felmész hozzá, lefekszetek és vagy lesz belőle több vagy nem.

Bár a nyilvános helyen találkozással nem tudom mi a baja. Onnan is vezethet hozzá az út.

2017. okt. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
91%
Nyilvan nem. Nevetseges :D Azert probalkozik tobbszor, mert egy levakarhatatlan kis gorcs, es nincs a kozeleben jelenleg mas no, akire raakaszkodhatna.
2017. okt. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt... ha nem akarod, hogy bántson, ne menj fel.


Ő meg forduljon fel, ha ilyen hülye.

2017. okt. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
71%
Miért ne próbálkozna? mi vesztenivalója van? A jelek szerint sosem adtad igazán ki az útját, hiszen itt töprengsz, hogy akkor most szóba kellene állnod vele vagy sem
2017. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!