Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szóba állnátok ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szóba állnátok ezzel a férfival? Nyilvános helyen nem akar találkozni, de az jó lenne, ha én felmennék hozzá. És vagy lesz kapcsolat, vagy nem, ezt mondja. Ez milyen ismerkedés? Most ez a normális?

Figyelt kérdés
És miért próbálkozik a férfi többször, mikor tudja, hogy engem nem érdekelnek az egyéjszakás kalandok?
2017. okt. 3. 18:35
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Jaguar-Warrior

Csupán az a problémám, hogy ha akar valamit akkor valamit tegyen is érte. Nem vagyok én prosti. Na azoknak ez a szint megfelel. De nem? Csak úgy nyersen odavágni, hogy gyerek feküdjünk le, de számíts arra, hogy több is lesz. Nekem ezt jelenti. De hogy még egy pl. kávéra se tudjon elhívni, na ez már a nagy semmi, nulla.

2017. okt. 3. 20:27
 22/28 A kérdező kommentje:

20//

De megmondtam neki, nekem ennyi kevés, és nem érdekel ez így. De fent a kérdésben is benne van. Én nem hitegettem, inkább ő engem, hogy vagy lesz valami, vagy nem lesz semmi.

2017. okt. 3. 20:29
 23/28 anonim ***** válasza:
Honnan ismered?
2017. okt. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nekem is volt.Először felajànlotta,hogy talàlkozhatnànk nàla,de hozzàtette,hogy biztos úgyis félreértem,úgyhogy ràmbízta hol talàlkozzunk.Beülni nem akart sehova,mert az feszélyezi...

Első randi volt.Szóval nem mentem fel hozzà.Sétàltunk,beszélgettünk.Amúgy adtam volna neki esélyt,de nem keresett többször.Komolytalanok az ilyen pasik.Màr nem bànom hogy nem jöttünk össze.Te sem vesztesz sokat ha hanyagolod.

2017. okt. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

#21

Azért nem tudok mást mondani mert tudod először én is a kávéval kezdtem. Szerinted mi lett azokból a próbálkozásokból amikor kávéra és randira hívtam egy lányt? Elárulhatom, semmi.

Beleuntam, ma már én sem töröm magam. Odalököm finoman, hogy ne legyen közöttünk semmi, sem ruha sem levegő aztán vagy él vele vagy nem. Tapasztalatom alapján többet lehet haladni a dologgal mint a kávéval meg a randira hívással. Szomorú, de ez van, épp ezért értek egyet azzal akit a kérdésedben ostorozol.

Egyedül a nyilvános talival kapcsolatban nem értem a gátlásait pláne, ha te ajánlottad fel, de úgy tűnik, ezzel sem akarja húzni az időt. Ahogy írja, kíván, akar és lesz ami lesz.

2017. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

25//

Nem tudok már mit mondani. Szerintem meg lehetne még valamire menni, ha mondjuk meghívsz valahova egy nőt. Hát lesz ami lesz alapon neked ennyi megfelelne? Tetszik a nő, meg többet is éreznél talán és lesz ami lesz elég?

2017. okt. 3. 21:29
 27/28 anonim ***** válasza:

Most mi a kérdés?

Nem nem normális, felejtsd el a francba.

Ha fel mennél utána nem keresne többet.

Miért érdekel egy ilyen pasi?

2017. okt. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy ezzel csak tesztel a padi.Amolyan próbatétel.Bàr én ezt a cseles tiust utàlom legjobban.Na szóval,felejtős.
2017. okt. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!