Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb férfi kitart a hisztis nők mellett?

Figyelt kérdés
Hiába mondják a pasik, hogy a hisztis csajoktól kivannak azt vettem észre, hogy a pasik többsége szereti ha a barátnőjük ilyen ki ha nem én típusú, hisztis, kikérem magamnak nő. Vagyis nem az, hogy szeretik de előbb kitartanak mellettük mint az ilyen "unalmas" lányok mellett aki mellett azt csinálhatnak amit akarnak. Személy szerint én is olyan nő vagyok aki ha nem tetszik valami annak hangot ad és mellettem eddig mindenki kitartott akivel együtt voltam. Szerintem ez olyasmi lehet mint a nőknél a rossz fiúk. Ti, hogy látjátok ezt?
2017. okt. 4. 14:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%
#8: Mibe telik 10 perccel előbb elindulni? Rosszul vagyok a folyton késő emberektől.
2017. okt. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
25%

>eddig mindenki kitartott akivel együtt voltam


Lol, a rejtett troll. Mégis gyenge.

2017. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Van benne valami.

A párom elmondása szerint hisztisebb vagyok, mint előttem bármelyik barátnője volt.

Őt csöppet se zavarja. Igaz, nem is vele szemben vagok hisztis, nagyon jól kommunikálunk és harmonikus a kapcsolatunk.

Inkább akkor, ha valami felidegesít, és ilyenkor ő ezt hallja. Viszont nagyon jó hatással van rám, mindig olyan pozitív, és evvel engem is nagyon gyorsan meg tud nyugtatni.

Szóval szerintem nem mindegy, hogy ki miért és kivel hisztizik.

2017. okt. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Sunshinedoll ***** válasza:

Az, hogy kinyitom a számat, ha valami nem tetszik, az nem hiszti. Tudom-tudom, a pasik nagy részénél már ez is csesztetés, meg ha számon vannak kérve az is hiszti, de pont lesz-rom. A hiszti nem itt kezdődik.

Egyébként gondolom a pasik is olyanok, hogy van, akinek elnéznek dolgokat, másoknak meg nem.

2017. okt. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondok neked valamit, amit én már nagyon sokszor megfigyeltem. Az a pasi, aki szerint a barátnője hisztis, igazából pont sz.rik a fejére. Gondolok itt olyanokra, mint hogy lemondja a találkozókat, nem érdekli mi van a csajjal, eltűnik a haverokkal, csinál egy csomó baromságot, ami a kapcsolattal összeegyeztethetetlen. Aztán csodálkozik, hogy a csaj kiakad. Pedig teljesen jogosan teszi. Akinek olyan nő kell, aki mindent elnéz, és nem ad hangot a véleményének az vegyen egy guminőt.
2017. okt. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Te nem tudod, mi az a hiszti. Az, hogy valakinek vannak önálló gondolatai, véleménye, nem egyenlő a hisztivel.
2017. okt. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!