Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerencsétlennek érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsétlennek érzem magam a barátnőm mellett?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a barátnőmmel és valamiért nagyon rosszul érzem magam mellette, kisebbrendűnek érzem magam.

Nemi 2 diplomája van, bankban egy nagyon fontos szerepet tölte be,tőzsdézik, saját cégen töro a fejét, szóval tipikus üzletasszony, helyesebbnélmhelyesebb gazdag pasik veszik körül a munkahelyén.

Ém pedig villanyszerelő vagyok:| nem nagyon megy jól.

Már most a sokszorosát keresi meg az én fizetésemnek. 24 éves,én 26 vagyok.

Nem rudom a jövőre nézve hogyan fogunk egymás mellett maradni,ha ennyire különböző az utunk...

Érdemes lenne még most véget vetni ennek az egésznek? Már ezen töröm a fejem...nagyon szeretem,mindennél jobban,de kezdenek ezek a különbségek nagyon érzékelhetővé válni...

26F



2017. okt. 7. 00:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Érdekes... Én most csinálom a doktorim, ezáltal egyetemen tanítok, a párom (férfi) viszont egy gyorsétteremben dolgozik.

Sosem volt és lesz ebből probléma, ha pedig szégyellném a páromat a kollégáim előtt, még ma szakítanék vele, mert az azt jelentené, hogy nem vagyok belé szerelmes.

Őt néha feszélyezi a dolog, pl. volt, hogy eljött megnézni egy tudományos konferenciára, az elmondása szerint pedig nagyon feszélyezte a helyzet, nem érezte magát oda illőnek, úgyhogy téged is megértelek. VISZONT! Sosem sugallom neki azt, hogy gond, hogy eltér az érdeklődési körünk, otthon is folyton dicsérgetem, szeretgetem. Az, hogy mondjuk ő simán megszereli a csapot, ha bedöglik a fürdőnkben, sokkal "macsósabb" és lelkileg is fontosabb a számomra, mint mondjuk egy férfi kollégám cikkje valami folyóiratban. :) Nem keverem a szerelmi-családi életet a munkával, és mindig az 1. lesz a fontosabb.

2017. okt. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Háát meg vannak számlálva a napjaid,élvezd ki a helyzetet mert gazdagabbnál gazdagabb pasik akik kisportoltak fogják megkörnyékezni aztán tudják vinni egzotikus nyaralásra.

Amúgy a helyedben képezném magam valami extrém területre villanyszerelésben amivel milliót is tzdsz keresni de ehhez le kell ülni a sulipadba újra szépen feláldozod az alvást és hétvégét.

Muszáj lesz vagy egyszer arra mész haza,hogy a csaj apkol és várja lent az Audis kisportolt,jól fésült több diplomás bankár kollégája.

Sajnos ez van.

2017. okt. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

11: ez nagyon szép, de ne haragudj, majd tíz év múlva írjál hogy mi a helyzet. Amikor nagy a különbség egy pár két tagja közt az nagyon megterheli a kapcsolatot. Még úgy is ha a férfinek van magasabb helyzete. És ezt azok mondják, akik 30 éve jól megvannak egymás mellett.


Kérdező, ezeket beszéld meg vele. De nagyon fontos, hogy ne legyen kisebbségi érzésed, mert azzal már vesztettél is. Ugyanakkor a ló túloldalára se essél, mint nagyon sok alacsonyabb végzettségű! Tiszteld a párod azért amit elért. Ő is tisztelni fog ezért is! Semmiképp ne próbáld úgy kiegyenlíteni a különbséget, hogy őt húzod le, pl. olyan idióta szövegekkel, hogy "nem a diploma teszi az embert". Magabiztos ember nem a másikat próbálja kisebbíteni.


Nekem is volt takarítónő barátnőm, úgy hogy én jónevű egyetemen végeztem, fizetésem tízszer annyi, nem volt gond. Egy férfirokonomnak szintén, őt zavarta, hogy így kell bemutatni a barátnőjét, úgyhogy azt találta ki, hogy a barátnője ne azt mondja, hogy hogy takarítónő, hanem hogy takarító vállalkozása van. Nem tetszett a barátnőnek ugyan, de ez csak nagyon kicsi szépítése a valóságnak, úgyhogy az ügy érdekében ennyit megér, mert egyébként jól kijöttek. Te is mondhatod nyugodtan, hogy építési vállalkozó vagy aztán kész. Ha zavar, hogy nem, akkor váltsál ki egy egyéni vállalkozói igazolványt, akkor még teljesen igaz is lesz, te megnyugszol, ennyit megér.


Egyébként meg nagyon törekedj az előrejutásra, a villanyszerelők most tényleg sokat kereshetnek.

2017. okt. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az más ha a pasi keres jól és képzettebb ez a normális,mert a férfinél kell legyen a túlélési érték.

De fordítva extrémn gáz,idő kérdése és a nő le fog lépni jogosan persze mert nem normális dolog,maximum akkor ha a pasi elkezd teperni és behozza a lemaradást.

Különben megcsalás és lapát lesz.

2017. okt. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele és beszélj vele erről. Olyan nehéz ez?
2017. okt. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!