Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják, hogy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják, hogy aki introvertált az félénk és önbizalomhiányos?

Figyelt kérdés

Már, ha nő az illető


Én is introvertált vagyok, jobban szeretem az egyedüllétet, mint a tömeget, szívesebben olvasok, mint sszórakozok, és hasonlók.

De társaságban én is szoktam beszélgetni, nem vagyok kuka, sőt, beszélgetést is szívesen kezdeményezek, ha megfog az illető valamivel. Viszont nincs kényszerem, hogy folyton járjon a szám, vagy hogy én legyek a középpontban.

Az, hogy nem szeretek bulizni, nem jelenti azt, hogy otthonülős vagyok, szívesen utazom, megyek el úszni, természetbe, és hasolók.

Csak úgy meglep, amikor a kevésbé előnyös külsejű srácok írják egymásnak, hogy menjenek inkább introvertált nőkhöz próbálkozni, azoknak úgy sincs önbizalma, nem tudják elhelyezni magukat a 10-es skálán (egek, de utálom ezt a baromságot), nem tudják felmérni, milyen pasikat kaphatnak, ezért nekik bárki jó lesz, örülnek, ha valaki hozzájuk szól.

Én is kaptam egy csomó olyan levelet, amikor írtam egy nem ismerkedős témára, hogy én is olvasni szeretek, vagy inkább introvertált vagyok, hogy "És ugye még sose volt barátod?" vagy "Komolyan nem voltál még férfivel?"

"Ugye nagyon szégyellős vagy, ezért nem feküdtél le még senkivel?"

Ilyenkor fogom a fejem, de komolyan. Minden előzmény nélkül ezt csak így -.-

Már több párkapcsolatom is volt, illetve jelenleg is van, nem vagyok szűz se, köszönöm szépen, fogalmam sincs, hogy jön egymáshoz a kettő.


Aki érti, elmondaná?


24n


2017. okt. 7. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is introvertált vagyok, és minden illik rám, amit elmondtál magadról. Van önbizalmam, önértékelésem. Egyedül érzem magam a legjobban, de nem ijedek meg a társasági élettől sem, és szeretek menni, nem egész nap otthon ülni.
2017. okt. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Mert buták. Magukat definiálják mindig így. Félénk, introvertált pasinak. Azt hiszik, a beszariság az introvertáltság, mert egyik sem megy buliba. Csak a beszari nem mer, az introvertált meg nem akar, ez nagy különbség.
2017. okt. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ambivertált vagyok, az introvertált és extrovertált közötti átmenet, van bennem mindkét szélsőség vonásaiból. Feltalálom magam egyedül is, és megfelelő társaságban is jól érzem magam, szeretek otthon is lenni, és menni is, mikor mihez van kedvem.

Nem gondolom, hogy egy introvertált félénk és önbizalomhiányos, de introvertáltak között sok ilyen van, valószínűleg ezért feltételezik egyesek.

2017. okt. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
En is introvertalt vagyok, bar letezik az ambivertalt is, az jobban passzol ram, de alapbol amit magadrol irtal az stimmel. Es en sem jovok ossze barkivel, aki nem tetszik azt visszautasitom, ennyi. Attol meg mert nem gondolom magamat 9/10-nek aki a vilagon barkit megkaphat, nem jovok ossze olyannal, aki nem vonzo.
2017. okt. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Nem gondolom azt.

Kutyát sem érdekel egy lány, akinek kapcsolata van...:D

2017. okt. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Én is introvertált vagyok, csak férfiban. Ha olyan társaságba kerülök, ahol jól érzem magam, amikor érdekel a beszélgetés témája, viszem a szót és a prímet. A többséggel kapcsolatban nem érzem úgy, hogy erőlködnöm kéne, hogy spannoljak vagy jópofizzak velük, viszont akad pár ember, akit fontosnak tartok, aki felkelti a figyelmemet, velük jól elvagyok.

Az introvertált ellenére nem érzem, hogy nekem kötelező lenne introvertált lánnyal ismerkednem. Volt már kimondottan extrovertált, nagyszájú csajom is.

Szerintem az a baj, hogy sokan a depressziós, önbizalomhiányos állapotot, a "jaj, puncit akarok mindenáron, de azt sem tudom, hol kezdjem keresni!" hozzáállást introvertáltságnak és mély lelki életnek ("érzelmességnek") tartják.

2017. okt. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdezhetek?


Mennyi az olyan ember, akika a saját tapasztalataikra alapozzák a világnézetüket, gondolataikat és nem egy általános közfelfogásra, amit innen onnan összeszedtek? Értesz? :D Remélem. Nem gondolok semmi ilyesmit egy introvrtált emberről sem. Ezért kell megismerni valakit azelőtt, hogy ítéletet hoznánk felette. Jót derültem a kérdéseden, tetszik ez a lázadás! :D

2017. okt. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is introvertált vagyok, ez pusztán annyit jelent, hogy jobban szeretek mondjuk olvasni, paladins-ozni, vagy edzeni, mint bulizni (kivéve a koncerteket), nem értem ennek mi köze lenne az önbizalomhoz. Jól nézek ki, lehet velem értelmesen beszélgetni, így bőven válogathatok a férfiak között, értelemszerűen nálam teljesen esélytelen lenne egy ilyen nyomorék, aki direkt önbizalomhiányos csajokra utazik, mert más szóba se állna vele. Egy normális introvertált nő még annyira se fog, ezt elárulom. Szerintem itt azzal van a probléma, hogy ezeknek a szerencsétleneknek fingjuk sincs arról, hogy mit jelent az introvertált, szerintük ez valami depresszív állapotot jelenthet, önértékelési zavarral, meg súlyos lelki gondokkal.
2017. okt. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez még a jobbik eset. Ha egy férfi introvertált, csak sima lúzernek gondolják
2017. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!