Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nős férfi érdeklődik irántam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfi érdeklődik irántam? Nem látom tisztán a helyzetet.

Figyelt kérdés

Kb. négy hónapja ismerkedtem meg egy harmincas évei elején járó nős férfival, aki ráadásul orvos és van 3 gyereke. 10 évvel vagyok nála fiatalabb, egyetemista 21L.

Első pillanattól nagyon vonzónak találtam, de mivel tudtam hogy felesége és gyerekei vannak, kizártnak tartottam, hogy "szemet vessek" rá.

Nagy meglepetésemre a szimpátia kölcsönös volt, elkezdett intenzíven érdeklődni irántam, egyre többet beszélgettünk, napi szinten jelen lettünk egymás életében. Nagyon furcsa volt nekem, hogy esténként velem vált sms-eket, mire kiderült, hogy a feleségével nem alszanak együtt, egy szobában és nincs minden rendben a házasságukkal. Elmesélte nekem, hogy 16 éve vannak együtt, 6 éve házasok, ebből neki éveken át volt egy viszonya a kolléganőjével, aminek már elvileg vége. Szokásos duma, a feleség nem tolerálta az állandó ügyeleteket, a stresszt, stb, mire a kedves kolléganő szépen odaédesgette magához.

A történet engem érintő oldala, hogy nőként érdeklem őt, elmondása szerint nagyon kíván, folyamatosan hiányzom neki, azt is mondta hogy szeret engem. nekem nagyon jól esnek ezek a dolgok, a bókok, kedvességek, a szakmai előmenetelemben is vonzó lehetőség lenne, mivel én is orvosi pályát választottam, viszont nem szeretnék becsapható lenni.

Tudom, hogy valószínűleg sosem fogja elhagyni a családját, én viszont nem szeretnék nős férfi szeretője lenni.

Ha csak meg akart volna fektetni, arra lett volna alkalma hogy kiderüljön, de nem így történt. Sokkal inkább érzelmi a dolog, mint testi, viszont tudom hogy nagy butaság lenne beleszeretni ilyen körülmények között.

Az lenne a kérdésem, hogy mi ebben a játszma? ha nem akar megfektetni, nem akarja elhagyni a családját hogy velem lehessen, akkor mi a francért kel és fekszik azzal, hogy nekem írogat, szabadidejében videobeszélget velem vagy éppenséggel meglátogat az egyetemi városomban? Mit akar tőlem?

ÉS főként mi lenne az aranyközépút számomra, hogy megmaradjon annak az érzése, hogy valakit ennyire érdeklek, de mégse váljak a szeretőjévé.

A történethez hozzátartozik az is, hogy épp a találkozásunkkor hagyott ott engem az akkori párom egy másik nőért, talán ezért mentem olyan könnyen bele hogy beszélgessek egy számomra tiltott férfival, mert iszonyúan jól esett hogy érdeklek valakit, pláne egy sztárdokit a maga 10 év előnyével.



2017. okt. 7. 11:44
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lattuk, hogy nem erdeklik az egyejszakas dolgok :"D. O viszonyokban utazik... picit nezzel mar az ember moge. 22 eves no vagyok, nem egy, nem ket nos pasitol kaptam mar celozgatast vagy talaltak be hasonlo modon, de meg valaszra sem meltattam oket, mert a forgo gyomromtol eleg nehez beszelni... picit legyen mar tartasod, meltosagod magadra nezve! Plane hogy teged is megcsaltak... es most te is ugyanezt csinalnad. Ne legyel az exedhez hasonlo fereg.
2017. okt. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

Részben egyetértek az előzőekkel, részben nem.


Gyanítom, a pasinak sem, "csak" szex kell. Nem csak ez a lényeg. Ő élvezi, hogy vadászik, hogy udvarol, hogy elbűvöl téged. A férfi-női játéknak a szex a vége, de sok más megelőzi, és a "vadászat" épp olyan fontos, mint az, hogy a végén ágynak döntsön.

Nem az egyéjszakás híve, ezért a szeretői viszony lenne számára ideális, hiszen akkor a saját erkölcseinek valahol megfelelne. Pont úgy, mint az emlegetett kolleganőnél.

Ha beleszeretsz, márpedig ez lesz a vége, akkor vagy ő nyer, mert igent mondasz neki, vagy félrehajít, mert a családot mégsem adná fel a játék kedvéért.

2017. okt. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
90%

#4: Mert így könnyebben megkap, és egy darabig lehetsz a szeretője, míg le nem cserél.


A "nem alszom a nejemmel" meg olyan közhelyes hazugság, hogy csoda, hogy nem szakadt rá az ég.


Dugni akar veled. FOlyamatosan rendelkezésre álló ingyen puncit akar. Korban hozzáillő független nők nem vállalnák ezt a megalázó szerepet, így maradnak a naív 20 körüliek, akik nem terveznek még semmi komolyat.

2017. okt. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
84%

"szakmai előmenetelemben is vonzó lehetőség lenne"


A többi sallang mellett azt kell, hogy mondjam, undorodom az ilyen nőktől. Ez szánalom a köbön. Ha lenne töke, elválna és akkor öszejöhetnétek, de nem fogja megtenni, mert hidd el, érzelmileg és testileg mindent meg is kaphat tőled, a családi fészket felrúgni nem fogja miattad. Nők, nem értelek titeket, de komolyan. Ilyen áron is kellene ez az egész?

2017. okt. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

Jó, elismerem, a sztárdoki kicsit tényleg túlzás volt.

Nem mentem bele semmilyen játékba, sosem mondta konkrétan hogy gyere d.gjalak meg, arra meg, hogy érdeklődik, szeretne megismerni, nem mondhatom hogy húzzál haza a feleségedhez. Én sosem keresem őt, mindig ő az aki hív/ír stb.

Ha megmondanám kerek-perec hogy max baráti/szakmai kapcsolat lehet közöttünk akkor valószínűleg abbamaradna az érdeklődése. Önzésnek tűnhet, de azt a részét kifejezetten élvezem, kérdés hogy határt tudok-e szabni neki.

Szeretném megkímélni magam egy jó nagy pofáraeséstől. Ha tényleg nem alszik a feleségével, az sem megnyugtató és elfogadható, ez egyértelmű. Nem sok tapasztalatom van a férfiak terén, főleg nem a nős férfiakat illetően, de nagyon szeretném tudni hogy mi az amit el lehet hinni, hogy honnan lehet tudni hogyha be akarnak csapni. Ilyen tudást meg lehet szerezni anélkül hogy megütné az ember a bokáját? jelenleg zéró bizalmam van a férfiak fele..

2017. okt. 7. 12:33
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy a felesegevel alszik, rendszeresen mobilozok az agyban a parom mellett alvas elott, mert o pillanatok alatt elalszik, en meg nehezen. Nyilvan nem pasikkal flortolok, de az sem lenne egy bonyolult dolog, mikozben o ott alszik mellettem. Elhiheted, hogy nagyon is a felesegevel alszik es valoszinuleg a szexualis eletuk is rendben van, ellenben a no mar reg lelepett volna, marpedig az ilyen alakok meg akarjak tartani a csaladjukat es ezert meg is teszik amit kell, csak aze’ mellette jo neha a szorakozas a naiv, fiatal lanyokkal.
2017. okt. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
14-es, ne értsd félre, eszem ágában nincs családi fészket felrúgatni, azért mondtam hogy valószínűleg sose hagyná el a családját, de ha megtenné, És neadjisten velem akarna családot egy ilyen férfi, biztosan nem tudnék bízni benne
2017. okt. 7. 12:37
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a testedet akarja megszerezni hanem a lelkedet is. Egy nő sokkal odaadóbb a szexben is ha szeret.

Biztos elege van a dugásból, azt bármikor megkaphatja de szeretkezni az egy minőségileg más kategória.

Természetesen a családját nem fogja elhagyni mert veszne vele a presztizse, az egzisztenciája és a szociális biztonsága is.

2017. okt. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
82%

"Nem mentem bele semmilyen játékba" - Még mindig szóbaállsz vele, ergo igenis nyakig benne vagy a játékban. ,

"arra meg, hogy érdeklődik, szeretne megismerni, nem mondhatom hogy húzzál haza a feleségedhez." - De igen, pontisan ezt kellett volna mondanod, és meg is tetted volna, ha lenne benned minimális tartás vagy gerinc.


Idő kérdése, úgyis szétteszed neki a lábad, fáj olvasni is, mennyire ostoba naiv módon gondolkozol róla. Kellemes szenvedést, meg fogod érdemelni.

2017. okt. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
85%

"Ilyen tudást meg lehet szerezni anélkül hogy megütné az ember a bokáját?"


Meg, de ahhoz nagyon fejlett érzelmi intelligenciával kell rendelkezned. Nem olyan érzelmi/értelmi szinten kell lenni, mint egy fára akasztott madárijesztőnek.

2017. okt. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!