Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nős férfi érdeklődik irántam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfi érdeklődik irántam? Nem látom tisztán a helyzetet.

Figyelt kérdés

Kb. négy hónapja ismerkedtem meg egy harmincas évei elején járó nős férfival, aki ráadásul orvos és van 3 gyereke. 10 évvel vagyok nála fiatalabb, egyetemista 21L.

Első pillanattól nagyon vonzónak találtam, de mivel tudtam hogy felesége és gyerekei vannak, kizártnak tartottam, hogy "szemet vessek" rá.

Nagy meglepetésemre a szimpátia kölcsönös volt, elkezdett intenzíven érdeklődni irántam, egyre többet beszélgettünk, napi szinten jelen lettünk egymás életében. Nagyon furcsa volt nekem, hogy esténként velem vált sms-eket, mire kiderült, hogy a feleségével nem alszanak együtt, egy szobában és nincs minden rendben a házasságukkal. Elmesélte nekem, hogy 16 éve vannak együtt, 6 éve házasok, ebből neki éveken át volt egy viszonya a kolléganőjével, aminek már elvileg vége. Szokásos duma, a feleség nem tolerálta az állandó ügyeleteket, a stresszt, stb, mire a kedves kolléganő szépen odaédesgette magához.

A történet engem érintő oldala, hogy nőként érdeklem őt, elmondása szerint nagyon kíván, folyamatosan hiányzom neki, azt is mondta hogy szeret engem. nekem nagyon jól esnek ezek a dolgok, a bókok, kedvességek, a szakmai előmenetelemben is vonzó lehetőség lenne, mivel én is orvosi pályát választottam, viszont nem szeretnék becsapható lenni.

Tudom, hogy valószínűleg sosem fogja elhagyni a családját, én viszont nem szeretnék nős férfi szeretője lenni.

Ha csak meg akart volna fektetni, arra lett volna alkalma hogy kiderüljön, de nem így történt. Sokkal inkább érzelmi a dolog, mint testi, viszont tudom hogy nagy butaság lenne beleszeretni ilyen körülmények között.

Az lenne a kérdésem, hogy mi ebben a játszma? ha nem akar megfektetni, nem akarja elhagyni a családját hogy velem lehessen, akkor mi a francért kel és fekszik azzal, hogy nekem írogat, szabadidejében videobeszélget velem vagy éppenséggel meglátogat az egyetemi városomban? Mit akar tőlem?

ÉS főként mi lenne az aranyközépút számomra, hogy megmaradjon annak az érzése, hogy valakit ennyire érdeklek, de mégse váljak a szeretőjévé.

A történethez hozzátartozik az is, hogy épp a találkozásunkkor hagyott ott engem az akkori párom egy másik nőért, talán ezért mentem olyan könnyen bele hogy beszélgessek egy számomra tiltott férfival, mert iszonyúan jól esett hogy érdeklek valakit, pláne egy sztárdokit a maga 10 év előnyével.



2017. okt. 7. 11:44
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még most zárd le vele a kapcsolatot,ha nem akarsz évekig szenvedni.

30N

2017. okt. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj szerintem,hogy már érzelmileg kötődsz hozzá, talán már szerelmes is vagy. Ha nem ez lenne a helyzet, akkor már rég lezártál volna vele minden kommunikációt, és talán fel sem tetted volna akkor a kérdést.

Ha esetleg szerelmes vagy már bele, akkor viszont nehéz kimászni belőle és nemet mondani. Viszont van még egy dolog.Tegyük fel összejössz vele, együtt vagytok vele kb 10 évig.Elveszi a fiatalságodat, ott leszel 30 fölött és sokkal nehezebben fogsz találni magadhoz valót.Szerintem felejtsd el, hamarosan úgyis fogsz találni korodbeli egyedülállót, akivel tervezhetsz majd házasságot, gyerekeket.

2017. okt. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
66%
Istenem téged sem az eszedért szeretnek....
2017. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

#4 "Miért viselkedik úgy, hogy érzelmileg kezdjek kötődni hozzá?" - mert nem egy szimpla dugást akar, hanem tartós szeretői viszonyt, amit te nem nagyon.


Amúgy mindig ezt mondjuk:

"a feleségével nem alszanak együtt, egy szobában és nincs minden rendben a házasságukkal." - meg a gyerek, meg a közös vagyon visszásságai, meg a beteg szülőket nem szabad terhelni egy válással.

Mellesleg lehet azért főleg érzelmi alapokon nyugvó külső kapcsolata az embernek, de az sincs szex nélkül.

2017. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
22/22 vagyok. Még annyi, hogy ha vele leszel,felejtsd el a közös programokat, hétvégéket,ünnepeket, mert sajnos egyedül fogsz szomorkodni ilyen alkalmakkor,ha mellette döntesz, mert gondolom nem célja felvállalni a nyilvánosság előtt.
2017. okt. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

22


Talán épp erről van szó, hogy bármennyire nem akarom fejben, talán már kötődöm is hozzá.. És nyilvánvalóan nem azért mert biztonságot, stabilitást tud nyújtani, hanem mert mutat egy másfajta érettséget. Időnként úgy érzem, hogy igazán ért engem, hogy nem kislányként hanem nőként tekint rám, de tudom hogy ez csak egy délibáb, és nem szabad olyan naívnak lennem, hogy ilyen könnyen levegyen a lábamról..

Eleinte így voltam vele, hogy amíg nem leszek kész stabil párkapcsolatra, amíg nem jön valaki akivel újra lekomolyodnék, addig is élvezem a bókjait és az érdeklődését, profitálok abból hogy megtanít egy csomó mindenre, de úgy tűnik hogy hamarosan több lesz számomra ennél, most meg azon kapom magam hogy a gyakorin várom hogy lebeszéljenek a dologról.

2017. okt. 7. 13:49
 27/41 anonim ***** válasza:
57%

22/22 vagyok. Tudom, kiéreztem a leveledből, azért írtam.

:)

2017. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát, hangvételtől függetlenül ment a zöld kéz.

Azt az egy dolgot nem értem, hogy miért kell majd'leharapni az ember fejét, amiért feltesz egy ilyen jellegű kérdést. Nem azt kérdeztem hogy hogyan kell elcsábítani egy nős férfit, még csak nem is azt hogy meddig legyek valakinek a szeretője.

Mindenki követ el hibákat, eleinte nem láttam a csapdát a dologban, most viszont kezdem kapisgálni hogy mi a helyzet, még ha nehéz is. Ugyanakkor nem hiszem hogy ettől el kellene könyvleni hogy szenvedést érdemlek.

2017. okt. 7. 14:10
 29/41 Noblesse Oblige ***** válasza:
90%

Tudod az igazán okos és alatomos férfiak nemcsak gerincre vágnak amikor esély van. A jó játékos türelmes, eléri hogy gondolj rá, kötődj hozzá, függj tőle. És akkor azt teszed amkt ő akar.

Szerintem a manusz tudja, hogy vannak (még) erkölcsi fenntartásaid, ezért szép lassan, óvatosan közelít. Nem mondja hogy a gödröt a te sírodnak ássa, csak áss az orrod előtt. Te meg még a szélére is állsz a lyuknak, mert elhiszed, hogy nincs az a lehetőség, hogy oda kerülj. Mire ő végez a gödörrel bele sem kell löknie, mert csak szól hogy ugorj bele, és ugrani fogsz.

Csak hogy érezd a jelenlegi helyzet buktatóját.


Nem fog nyomulni. Csak eléri, függj tőle (érezd azt hogy sokat jelentesz valakinek, gondolj rá sokszor...)

2017. okt. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

29

Ez egy logikus magyarázat volna. Ilyesmi válaszokra gondoltam, ami segít átlátni a helyzetet és okosan cselekedni, lehetőleg okosabban mint hiszi a "manusz".

Köszi :-)

2017. okt. 7. 14:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!