Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nős férfi érdeklődik irántam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfi érdeklődik irántam? Nem látom tisztán a helyzetet.

Figyelt kérdés

Kb. négy hónapja ismerkedtem meg egy harmincas évei elején járó nős férfival, aki ráadásul orvos és van 3 gyereke. 10 évvel vagyok nála fiatalabb, egyetemista 21L.

Első pillanattól nagyon vonzónak találtam, de mivel tudtam hogy felesége és gyerekei vannak, kizártnak tartottam, hogy "szemet vessek" rá.

Nagy meglepetésemre a szimpátia kölcsönös volt, elkezdett intenzíven érdeklődni irántam, egyre többet beszélgettünk, napi szinten jelen lettünk egymás életében. Nagyon furcsa volt nekem, hogy esténként velem vált sms-eket, mire kiderült, hogy a feleségével nem alszanak együtt, egy szobában és nincs minden rendben a házasságukkal. Elmesélte nekem, hogy 16 éve vannak együtt, 6 éve házasok, ebből neki éveken át volt egy viszonya a kolléganőjével, aminek már elvileg vége. Szokásos duma, a feleség nem tolerálta az állandó ügyeleteket, a stresszt, stb, mire a kedves kolléganő szépen odaédesgette magához.

A történet engem érintő oldala, hogy nőként érdeklem őt, elmondása szerint nagyon kíván, folyamatosan hiányzom neki, azt is mondta hogy szeret engem. nekem nagyon jól esnek ezek a dolgok, a bókok, kedvességek, a szakmai előmenetelemben is vonzó lehetőség lenne, mivel én is orvosi pályát választottam, viszont nem szeretnék becsapható lenni.

Tudom, hogy valószínűleg sosem fogja elhagyni a családját, én viszont nem szeretnék nős férfi szeretője lenni.

Ha csak meg akart volna fektetni, arra lett volna alkalma hogy kiderüljön, de nem így történt. Sokkal inkább érzelmi a dolog, mint testi, viszont tudom hogy nagy butaság lenne beleszeretni ilyen körülmények között.

Az lenne a kérdésem, hogy mi ebben a játszma? ha nem akar megfektetni, nem akarja elhagyni a családját hogy velem lehessen, akkor mi a francért kel és fekszik azzal, hogy nekem írogat, szabadidejében videobeszélget velem vagy éppenséggel meglátogat az egyetemi városomban? Mit akar tőlem?

ÉS főként mi lenne az aranyközépút számomra, hogy megmaradjon annak az érzése, hogy valakit ennyire érdeklek, de mégse váljak a szeretőjévé.

A történethez hozzátartozik az is, hogy épp a találkozásunkkor hagyott ott engem az akkori párom egy másik nőért, talán ezért mentem olyan könnyen bele hogy beszélgessek egy számomra tiltott férfival, mert iszonyúan jól esett hogy érdeklek valakit, pláne egy sztárdokit a maga 10 év előnyével.



2017. okt. 7. 11:44
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem tér a lényegre, mert tudja, hogy arra nem lennél vevő...így elhiteti veled, hogy mennyire szeret stb., a végén te fogsz egy kis szexért könyörögni neki, mert annyira belezúgsz, bekajálod hogy milyen érzelmes...aztán mikor többet akarsz, ő meg már kiélvezkedte magát, lapát és jön a következő naív egyetemista/kollegina.
2017. okt. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

Méézesmaaaadzaaaag!!!

És már bele is zúgtál!

Á, nem mentél bele a játékba...csak hónapok óta tartod vele a kapcsolatot és élvezed, ahogy próbál becserkészni...ha annyira szar lenne a házassága, nem csinált volna 3gyereket és már akkor lelépett volna, amikor összejött a kolléganőjével, nem pedig évekig szeretőnek tartotta volna, nem esik le, hogy milyen egy gerinctelen féreg a kedves dr.úr?

Amúgy meg ne légy ilyen lelketlen, akármilyen is a házasságuk, lépj ki a képből, keress egyedülállót!

2017. okt. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

szomorú, de igazatok van.. már majdnem ott tartottam, hogy elhittem, tényleg a lelketlen feleség az oka a viszonyának, aki hónapok óta még meg sem öleli. hihetetlen, de amikor nincs a közelemben akkor frankón így gondolom, ahogy mondjátok, ha viszont eltöltök fél órát vele, akkor úgy a hatása alá kerülök mint valami észtelen liba..

a másik elkeserítő dolog, hogy tele van a szakma ilyen férfiakkal, és egyiknek sem szeretnék az otthon síró felesége lenni.

2017. okt. 7. 15:24
 34/41 Noblesse Oblige ***** válasza:
84%

Egy házasság közös mű. Ha elfomlott akkor ketten szúrták el. Szóval babusgathatod a férjet, de ő is túl könnyen lemondott a kapcsolatáról. És túl önző és gyáva, hogy elengedje a feleségét és más férfinek adja aki esetleg boldoggá teszi.


1× volt egy ilyen főnököm. Mindig vadászot. Sírt a nőknek, hogy a felesége... nekik meg udvarolt. Egyszer én is sorra kerültem. Csak én lélekben felkészültem, mert láttam mit csinál. Játszottam a full hülyét. Minden siralmát a feleségről úgy vettem minta ő nem tudná megoldani a magánéleti gondjait, és mint külsős fél én talán tudnék adni tippeket.

És én meghallgattam, sajnálkoztam. És "őszinte" aggodommal oszottam az észt és tanácsaimat, hogy hogyan hódítsa vissza a "házisárkányt". Mindig mentegetem az asszonyt és szóltam, hogy egy házasság 2 emberes tehát ő is sáros, hogy ide jutottak...

Először megzavarodott. Totál. Zavarban volt, hogy én felvettem a terapeuta szerepet. Aztán próbált kicselezni, kicsit erőltette az udvarlást, de amikor engem engem dicsért mindig visszakanyarodtunk a feleséghez. Biztos ő is ilyen kedves volt anno most mégsem jó semmi. Aztán frusztrálta a dolog. Végül el is került. Feladta.

Én meg jót döhögtem magamban.


És ez a taktika nagyon jól müködik nős férfiaknál. Egyik sem szereti ha szembesítik azzal, hogy elszúrta a házasságát.


Ezt azért írom le, hogy lásd, nem egy polúsú a házasság. A férj bármit mondhat. Ő egéfutat keress. Ba lenne töke akkor vagy azon dolgozna, hogy helyre hozza az életét. Vagy elválnának és keresse mindenki a boldogságot máshol.

Az udvarlód töketlen is meg gyáva is.

2017. okt. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
73%
Mint írod, pont a találkozásotokkor hagyott el téged a párod, egy másik nőért. Nomármost, jelen esetben te lennél az a másik nő. Erkölcsileg belefér? Tudod milyen a sárba tiporva lenni, most magad lennél az a bakancs, ami bele dögöl egy házas nőt ugyanoda, ahol nemrég maga járt, csak mert a férje lehazudja a bugyit is rólad. Kettőn áll a vásár, amig csak az érem egyik oldalát ismered, bármi lehet a másikon. Sosem aláznám meg ilyesmivel magam, de elsősorban az íratlan női szolidaritásomból kifolyólag nem tennék ilyet egy nőtársammal sem, ha már egyszer annyira gerinctelen férjet fogott ki, akinek ez beleférne, én nem lennék benne sosem partner. A többi meg csak rizsa. Házas férfi=vörös posztó és punktum, bámennyire is tökélyre fejlesztette az érzelmi manipulációt. Az ilyen embertől kapott bók pedig sokkal inkább díszesen csomagolt méreg és semmi büszkeségre nem adhat okot, semmiféle érzelmi megnyugvást nem adna, hogy egy házas, családos embernek kellek. Jön majd helyetted más, nem fog kajtatni utánad, majd abból is láthatod mennyit számítasz neki egyáltalán. Otthon van a felség, aki 16 éve társa, nyilván nyomot hagyott rajta a három gyermek kihordása, nevelése, bizonyára sokkalta kellemesebb lenne egy huszonéves bokorba menni málnát szedni. Ennyiről szól ez az egész, semmi többről, az, hogy a te legyezgetett hiúságod miatt ennél többet képzelsz bele, csupán annyit jelent, hogy érthetően még nagyon naív vagy és a szakítás miatt eléggé sérült és érzékeny, aki szomjazza, gyógyírként kanalazza a jó szót, a törődést és nem akarja meglátni, hogy voltaképpen ciánt etetnek vele.
2017. okt. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
A saját érdekében mondom, hogy zárd ki minél hamarabb ezt a férfit az életedből. Minél tovább húzod annál rosszabb lesz és nehezebb elengedni..es már most érzel iránta..tobbet érdemelsz!
2017. okt. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
79%
Nem tisztem védeni a doktor urat, de elmondom, hogy öreg csóka létemre én hogyan látom a helyzetet. A pasi csak flörtre vágyott. De mint gyakorta ilyen esetben, visszanyalt a fagyi. Minél többet feccölünk ugyanis egy dologba, akár anyagi, akár fizikai, vagy érzelmi szinten, az annál fontosabb lesz nekünk, és annál nehezebben mondunk le róla. És van a dolognak még egy vetülete, amit nem szabad figyelmen kívül hagyni. Ha eléri, hogy beleszeress, te fogod akarni a testi kontaktust, és ezzel ő egyfajta talmi felmentést kap saját csalárdsága alól, könnyebb lesz tükörbe néznie. És az sem kizárt, hogy ráébredt, mennyire elcseszte az életét a túl korai, s ezúttal korántsem annyira boldogító igennel.
2017. okt. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
56%
Jajj hàt persze hogy megfektetni akar de a taktikàhoz hozzà tartozik hogy magàhoz édesget szêpen lassan .Értenek sz ilyen férfiak hozzà .Ên nem mennék bele mert egy ember fog sérülni ha meggondolja magát az pedig te leszel.Kib3kül az asszonnyal és egyszercsak nem kellessz o meg mindenhogy jól jár nem veszít semmit sem.Az asszony nem vàl el tőle inkàbb eltűri a félrecsapongàsait a pasi jót szorakozik te meg beleszeretsz ês nem tudod majd elengedni őt egyszerűen érzelmileg függeni fogsz tőle .Ugyhogy vigyàzz vele mert nagyon jol tudja manipulàlni az ilyen férfiak a kiszemelt nőt.
2017. okt. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
57%
Azért feküdnél le vele mert hú de orvos?Jól megdug aztán kész.Vagy esetleg többször.Vagy elvesz feleségül aztán ha megun majd szintén egy másik fiatalabb naiv muffal kefél félre.
2017. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
60%

Úgy látom, itt főleg nők válaszolnak. Nem tudom, aktuális-e még a szituáció (de gondolom, igen, mert az ilyen ügyek nem szoktak pár hónap alatt véget érni), de azért érdemes egy kicsit férfi oldalról is megvizsgálni a dolgot.


Mindenekelőtt szeretném leszögezni, hogy egyikőtöket sem ítéllek el, mert tudom, hogy az érzelmeknek nagyon nehéz ellenállni, és ha két ember között elindul valami, ami mindkettőjük hiúságát legyezgeti, és mindkettejüket izgalommal és bizsergéssel tölti el, akkor ott nagyon hamar ellenőrizhetetlenné válnak a dolgok. Ezért gondolom azt, hogy az ilyesmiknek legjobb az elején véget vetni, mert lehet ugyan a tűzzel játszani, de amikor már ég a ház, akkor késő rájönni, hogy nem vagyunk urai többé a helyzetnek.


Természetesen mint férfi és mint az idősebb fél a kapcsolatotokban, ő a felelős azért, hogy mivé "fajul" ez a dolog köztetek. De te is leírtad, hogy imponál neked az udvarlása, és reagálsz is rá. Függetlenül attól, hogy tart-e még a dolog, a jövőre nézve írom: nem igaz, hogy a férfiak csak dugni akarnak. Sőt. Ugyanúgy érzelmi társat, megértést, gyengédséget, figyelmet, "fontos vagyok valakinek" érzést keresnek, mint a nők. Csak míg végső motiváció a nőknél az egzisztenciális biztonság megtalálása, addig a férfiaknál a szex a végső cél. Egyik sem alantasabb a másiknál. És mindkettő csak a végső motiváció, de ami odáig elvezet, az érzelmek, a játék, a másik megismerése, a "vadászat", ahogy Miquel írta, ugyanolyan fontos. Az se biztos, hogy hazudik a feleségével való kapcsolatáról. Lehet, hogy tényleg kiüresedett érzelmileg és szexuálisan is a házassága. Sőt, szinte biztos, hogy nem keresné más nők figyelmét, ha nem így lenne. Természetesen ebben is benne van ő is vastagon, de ettől még egyáltalán nem biztos, hogy hazudik róla, és csak "etetni" akar, hogy megsajnáld. Ha egy férfi eljut arra pontra, hogy a büszkeségét félretéve gyakorlatilag meggyónja neked, hogy elrontotta a házasságát, az azt jelenti, hogy valami tényleg nagyon nincs rendben otthon, mert ha nem így lenne, akkor az utolsó pillanatig próbálná tartani a látszatot, hogy minden szuper.


A legjobb, amit egy ilyen szituációban tenni lehet, ha mindketten abbahagyjátok egymás agyának húzását. Semmi értelme hajtani egy olyan kapcsolatot, érzelmi kötődést, aminek törvényszerűen csak fájdalom és rombolás lehet a vége. Semmilyen szerelem, semmilyen izgalom nem ér annyit, hogy tönkretegyétek egymás életét. Tisztázzátok, hogy igen, egymásba szerettetek, ez van, ugyanakkor ebből soha nem lehet semmi. És vagy maradjatok barátok, vagy egyezzetek meg, hogy nem keresitek egymást többet. A doktor úr hozza rendbe a házasságát, te meg keress egy férjet magadnak. Sok sikert!

2018. márc. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!