Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nős férfi érdeklődik irántam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfi érdeklődik irántam? Nem látom tisztán a helyzetet.

Figyelt kérdés

Kb. négy hónapja ismerkedtem meg egy harmincas évei elején járó nős férfival, aki ráadásul orvos és van 3 gyereke. 10 évvel vagyok nála fiatalabb, egyetemista 21L.

Első pillanattól nagyon vonzónak találtam, de mivel tudtam hogy felesége és gyerekei vannak, kizártnak tartottam, hogy "szemet vessek" rá.

Nagy meglepetésemre a szimpátia kölcsönös volt, elkezdett intenzíven érdeklődni irántam, egyre többet beszélgettünk, napi szinten jelen lettünk egymás életében. Nagyon furcsa volt nekem, hogy esténként velem vált sms-eket, mire kiderült, hogy a feleségével nem alszanak együtt, egy szobában és nincs minden rendben a házasságukkal. Elmesélte nekem, hogy 16 éve vannak együtt, 6 éve házasok, ebből neki éveken át volt egy viszonya a kolléganőjével, aminek már elvileg vége. Szokásos duma, a feleség nem tolerálta az állandó ügyeleteket, a stresszt, stb, mire a kedves kolléganő szépen odaédesgette magához.

A történet engem érintő oldala, hogy nőként érdeklem őt, elmondása szerint nagyon kíván, folyamatosan hiányzom neki, azt is mondta hogy szeret engem. nekem nagyon jól esnek ezek a dolgok, a bókok, kedvességek, a szakmai előmenetelemben is vonzó lehetőség lenne, mivel én is orvosi pályát választottam, viszont nem szeretnék becsapható lenni.

Tudom, hogy valószínűleg sosem fogja elhagyni a családját, én viszont nem szeretnék nős férfi szeretője lenni.

Ha csak meg akart volna fektetni, arra lett volna alkalma hogy kiderüljön, de nem így történt. Sokkal inkább érzelmi a dolog, mint testi, viszont tudom hogy nagy butaság lenne beleszeretni ilyen körülmények között.

Az lenne a kérdésem, hogy mi ebben a játszma? ha nem akar megfektetni, nem akarja elhagyni a családját hogy velem lehessen, akkor mi a francért kel és fekszik azzal, hogy nekem írogat, szabadidejében videobeszélget velem vagy éppenséggel meglátogat az egyetemi városomban? Mit akar tőlem?

ÉS főként mi lenne az aranyközépút számomra, hogy megmaradjon annak az érzése, hogy valakit ennyire érdeklek, de mégse váljak a szeretőjévé.

A történethez hozzátartozik az is, hogy épp a találkozásunkkor hagyott ott engem az akkori párom egy másik nőért, talán ezért mentem olyan könnyen bele hogy beszélgessek egy számomra tiltott férfival, mert iszonyúan jól esett hogy érdeklek valakit, pláne egy sztárdokit a maga 10 év előnyével.



2017. okt. 7. 11:44
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:

Már nem aktuális a szituáció részemről, hál’istennek, de leírom a történteket, hátha segít valakinek.

Végül megszüntettem minden kapcsolatot, minden forrást, fokozatosan és tudatosan leépítettem a dolgot. Egyre kevesebb üzenetre válaszoltam, egyre hidegebben, végül közöltem, hogy nincs közöttünk semmi. Néha keres azóta is, megtudtam hogy a felesége elköltözött a gyerekekkel, de ez màr nem az én dolgom. Sikerült teljesen elszakadni tőle érzelmileg, és, bár nehéz volt, nagyon örülök, hogy nem feküdtünk le egymással, mert az tovább nehezítette volna a helyzetet. Soha többé nem sodrom magam ilyen helyzetbe, még az érzelmi oldal is bűntudatot keltett bennem. Nagy tanulság volt számomra, de örülök, hogy sikerült véget vetni a helyzetnek :-)

2018. márc. 11. 14:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!