Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ezzel a fiatal csajszival?

Figyelt kérdés

Adott egy 19 éves csajszi, akit 1,5 éve ismerek.(az most mindegy honnan).

Én 41 vagyok. Van egy nálam1 évvel fiatalabb lányom.

Jóban vagyunk,sokat találkozgatunk a csajjal. Semmi szex vagy ilyesmi,mozizni szoktunk,kajálni, ilyenek. Ő totál belémzúgott.

Én természetesen tudtára adtam,hogy ebből nem lesz semmi,barátok vagyunk és nagyon jól van ez így.

Ő mostanában állandóan hergel. Folyton a szexről beszél, direkt rövid,kivágott cuccokban jön,ha találkozunk. Stb.

Meg is kérdezte pár hete,hoy mi lenne,ha csak szex lenne és ennyi.

Nemet mondtam. De csak nem adja fel.

Nem szeretném megdugnj,mert annál többet jelent a csaj és azzal elrontanánk a barátságot. Kapcsplatra meg nem szeretném,mert nagyon fiatal, úgyis jönne neki más stb.

Ti mit tennétek a helyemben?



2017. okt. 8. 23:35
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
67%

Legjobb lesz, ha megszakitodd vele a kapcsolatot. Nem igaz, hogy egy erett ferfi gyereke korebeli tizeneves lannyal tud csak baratkozni. Raadasul 17 volt, amikor megismerted. Ez eleg beteges.

Ha lefekszel vele ki fog derulni, es csak nevetsegesse teszed magad. Csak a farok vezerelt Jaguar felek elott nem.

2017. okt. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
66%
Hanyinger.
2017. okt. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
35%

Egy 19 éves nőt nem lehet és nem is szabad gyerekként kezelni!

Ő már szabadon rendelkezik a testével, és jogilag is cselekvőképes.

Nincs semmilyen érv az ellen, hogy megtegyed és lefeküdj vele.

Nyilván nagy a felelősséged, mert tőled fog tanulni, de hát ilyen az élet!

Tudok ettől nagyobb korkülönbséget is, ahol működött, működik a dolog. (a lányodnak az égvilágon semmi köze az egészhez!)

Sok szerencsét nektek!

2017. okt. 9. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
64%

#19: lehet, nagykoru, de felnottnek nehezen nevezgeto.


Hogy tanulna-e valamit nem tudni, de rengeteg szornyen bena szexualus kulturaval rendepkezo van az idosebbek kozott is.

2017. okt. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
58%

1. Háááát, tedd meg, ne gondolkodj, ne filózz, élvezd az életet és az eléd kerülő örömöket.

2. Hagyjukmár ezt a skatulyázós katyvaszt amiről itt írogattok.

3. Nincs olyan top autóversenyző, aki ne esett volna egyet-kettőt, de úgy rendesen. Csak az nem, aki lassan megy :-)

4. Mindenki csalódik életében párat, a sok 17-20 évesek itt, ők is fognak nem is keveset, csak az nem, aki lassan megy :-) De annak meg mi értelme ?


Az is tény, hogy egy 18-20-onéves híím még nem férfi, csak biológiailag már működik. Azt a tényt, hogy egy 17-18 éves lány már tud Nő-ként viselkedni és szüksége van egy Férfi-re (35-40 felett), aki mellesleg már tud NŐ-ként bánni egy nősténnyel, azt leriba .. cozzátok, mert nem fértek hozzá. Ez is benne van a pakliban.


De ezt lehetne még órákig vesézni.

Egy szó, mint száz, egy 40-es pasi (hangsúlyozom kultúrált pasi) sokkal nagyobb élmény mindenestől egy 18-20 éves lánynak.

És ez amióta világ a világ ez így van.

Az meg hogy a társadalom ezt hogy kostólja le, az meg a kifelé prüdség következménye.


Ennyi. És ez így van.

2017. okt. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
68%

Nagy felelősség? Azért nyugodjunk már le.


Bezzeg ha a csaj kölyköket akarna, nem lenne már annyira felnőtt.

2017. okt. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
25%

#31 ez a szöveg a legnagyobb baromság. Egyáltalán nem korfüggő, hogy egy pasi jó-e az ágyban. Az eddigi legbénább szexpartnerem 38 éves volt...az volt az első és egyelőre utolsó alkalom, hogy ilyen "idős" pasival voltam. A fiatalabbakkal eddig sokkal jobbak a tapasztalataim(ott se mindeki jó nyilván, de mondom, nem korfüggő).

21L

2017. okt. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
62%
Úgyis megdugod (és jól teszed), ezt te is tudod. Már eldöntötted magadban, túl jó lehetőség a kihagyáshoz, főleg, ha ennyire dörömböl az ajtón.
2017. okt. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
70%

Ha él a csaj nemi életet és amúgy is a kérdező minden vágya, továbbá nagykorú, akkor nem tök mindegy ? Ha a családfán 20nál több az évgyűrű, már bele ne dugja, mert jajj mi lesz :D. Tényleg furán állnak itt a dolgokhoz.

31/f

2017. okt. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy azt én sem értem, hogy miért ne szexelhetne nagykorú nagykorúval, legyen bármekkora is a korkülönbség...ha nekik jól esik, egészségükre :D
2017. okt. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!