Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ezzel a fiatal csajszival?

Figyelt kérdés

Adott egy 19 éves csajszi, akit 1,5 éve ismerek.(az most mindegy honnan).

Én 41 vagyok. Van egy nálam1 évvel fiatalabb lányom.

Jóban vagyunk,sokat találkozgatunk a csajjal. Semmi szex vagy ilyesmi,mozizni szoktunk,kajálni, ilyenek. Ő totál belémzúgott.

Én természetesen tudtára adtam,hogy ebből nem lesz semmi,barátok vagyunk és nagyon jól van ez így.

Ő mostanában állandóan hergel. Folyton a szexről beszél, direkt rövid,kivágott cuccokban jön,ha találkozunk. Stb.

Meg is kérdezte pár hete,hoy mi lenne,ha csak szex lenne és ennyi.

Nemet mondtam. De csak nem adja fel.

Nem szeretném megdugnj,mert annál többet jelent a csaj és azzal elrontanánk a barátságot. Kapcsplatra meg nem szeretném,mert nagyon fiatal, úgyis jönne neki más stb.

Ti mit tennétek a helyemben?



2017. okt. 8. 23:35
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
64%

Lehet most is azzal lóg... biztos lehetsz benne, hogy sosem kötné az orrodra.


Épp ezért mondtam, hogy várjon vele, amíg kinő az agya a lánynak, de attól még nem kell úgy tekintenie rá, mintha a lánya lenne. Na, az lenne a beteges...

2017. okt. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
67%
"Ő nevelt fel(mondjuk) az én életem pont annyira tartozik rá, mint az övé rám." - ez pontosan így van... és én se pofáztam bele a párkapcsolati-szexuális életébe 14+ kora felett, tehát joggal el is várhatom ugyanezt a gyerektől.
2017. okt. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
30%
Elozo: ha szerintem egy 14 eves azzal es ugy dug, akivel es ahogy akar, es azt hiszed, semmi koze a szulonek ahhoz, mit csinalod es kivel, akkor nagy bajok vannak veled.
2017. okt. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
16%
Csodálatos szülő lehetsz, ha felőled a 14 éves lányod beállhatott volna támogatós kapcsolatba egy 50es gazdag pasashoz, mert az az ő magánélete.
2017. okt. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
44%

Ja, nyilván nagy bajok vannak azzal, ha valaki tiszteli a törvényeket, és mások törvényes jogait... például a saját gyerekéét...

Szerintem egyébként a "Csak nálunk ilyen elcsszett a rendszer, máshol 21 a felnőttség határa. " hozzáállás az ultragáz, és tudtommal még nem kötelező az USA agybaj-jogszabályaiért lelkesedni...

2017. okt. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem meg kezdj vele kapcsolatban. Annak ellenére, hogy egyetértek abban, hogy még félig gyerek. Hiába félig gyerek, ha nem veled, akkor mással lesz kapcsolatban, és a saját éretlen korosztályát még jobban megszívhatja. Vagy keres egy másik hozzád hasonló korút. Vigyázz rá, és készülj fel hogy esetleg durva problémáitok lesznek és nem fogjátok sokáig bírni. De ha a végeredményt nézve jól járhattok mindketten. Volt egy hasonló kapcsolatom, 5 évvel kisebb korkülönbséggel, és a lány kivirágzott utána, magabiztos lett, hosszú távú kapcsolatai lettek a saját korosztályával.
2017. okt. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
81%

Köztünk 27 év van, igaz messze nem a lány korosztályához tartozom, évek óta boldog kapcsolatban élünk, a szexuális életem soha nem volt ilyen kielégítő mint Vele.Szóval nem a kor határozza meg a szerelmet/kapcsolatot/testiséget.


Ha tudsz neki többet adni, mint szex, akkor próbáljátok meg.De ha nem tudsz többet nyújtani, akkor ne menj bele, hagy maradjon ez neki (is?) plátói.


Nekem is volt kapcsolatom tizen,-huszonèvesen jóval idösebb (és tapasztaltabb) férfival kapcsolatom, meg nem bántam egyiket sem, de talán azért, mert sosem képzeltem bele többet, mint ami volt.

2017. okt. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
50%

Nekem is volt 18 évesen 29 éves férfival kapcsolatom, fél év volt, én dobtam, mert el akart venni.


Most, hogy lassan megközelítem a korát, mélységesen elítélem, hogy egyáltalán ismerkedést kezdeményezett velem anno. Fiatal, naiv, butuska kislány voltam, hiába mondta mindenki, meg ő is, milyen érett vagyok. Meg sem közelítettem egy 30 éves ember szintjét, arról nem is beszélve, hogy egy rakás komplexusom és megfelelési vágyam volt, nulla emberismerettel és önbizalommal, bármit megtettem volna pár kedves szóért.


Arra miért nem reagál senki, hogy milyen volt az ő tizenéves énjük? Most felnőttként kapcsolatot kezdenétek vagy csak barátkoznátok a gyermekkori énetekkel? Mert én nagy ívben kerülném a sajátomat, pedig közkedvelt lány voltam hatalmas (és üres)tervekkel

2017. okt. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
90%
61: de jó is lenne, ha barátkozhatnék a 18 éves kori önmagammal :( Sokat segíthetnék neki. Nem volt velem semmi baj akkor, csak azt hittem.
2017. okt. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
30%

#58, nekem is volt 33 évesen kapcsolatom 17 éves lánnyal. Azóta eltelt 20 év, úgyhogy most 53 évesen van kapcsolatom egy 37 évessel:) - hogy mik vannak, mi?

Én a magam részéről 16, 26, 36, meg 46 évesen ugyanazt nem bírtam elviselni, a "rendpárti-tekintélyelvű-konzervatív" agybajt. Úgyhogy köszi, de tök jól el lennék 16 éves kori önmagammal, kb ugyanazt tenném, mint anno...

Legfeljebb sokkal nagyobb vehemenciával és sokkal kevésbé tűrve állítanám le az életembe "csak jót akarva" belepofázó toxikus anyámat és egyéb őskövületeket.

2017. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!