Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ezzel a fiatal csajszival?

Figyelt kérdés

Adott egy 19 éves csajszi, akit 1,5 éve ismerek.(az most mindegy honnan).

Én 41 vagyok. Van egy nálam1 évvel fiatalabb lányom.

Jóban vagyunk,sokat találkozgatunk a csajjal. Semmi szex vagy ilyesmi,mozizni szoktunk,kajálni, ilyenek. Ő totál belémzúgott.

Én természetesen tudtára adtam,hogy ebből nem lesz semmi,barátok vagyunk és nagyon jól van ez így.

Ő mostanában állandóan hergel. Folyton a szexről beszél, direkt rövid,kivágott cuccokban jön,ha találkozunk. Stb.

Meg is kérdezte pár hete,hoy mi lenne,ha csak szex lenne és ennyi.

Nemet mondtam. De csak nem adja fel.

Nem szeretném megdugnj,mert annál többet jelent a csaj és azzal elrontanánk a barátságot. Kapcsplatra meg nem szeretném,mert nagyon fiatal, úgyis jönne neki más stb.

Ti mit tennétek a helyemben?



2017. okt. 8. 23:35
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
44%

Fúj. Én is ismerek ilyen párt, mint ti.


A pasi összeszedte a fiatal csajt(tanár diák pár) 16 évesen(16év van köztük), de korábbról ismerte, kb magához nevelte, minden időt együtt töltött vele, korrepetálta suli után, együtt lógtak, és hamar meg is kérte. Már házasok páréve, most jön a baba.


A csajt semmi más inger nem érte egész életében, csak a pasi, hozzásimította az egész életét.


Felőlem érezheti magát boldognak ekkora korkülönbséggel 2 ember haláláig, számomra akkor is visszataszító lesz, mert sosem voltak egy súlycsoportban.


Kb magadhoz nevelsz fel egy gyereket aztán úgy csinálsz, mintha önálló akaratából lenne veled.


Számomra ez visszataszító és sosem fogom megérteni.


Na és hallgatnál a tizenéves önmagadra? Megfogadnád a tanácsait? Ugyanolyan világképed maradt? Ugyanúgy viszonyulsz az emberekhez? Mert az oké, hogy egóbóla régi önmagad jófejségére koncentrálsz, de ez lényegtelen dolog.


Írtad, hogy másképp viszonyulnál anyukádhoz. Már egy dolog, amiben kioktatnád a régi önmagad és tennél arra mit gondol, mert szerinted ő túl elnéző volt.


Látod, ez az a különbség, ami egyenlőtlenné teszi a korkülönbséges kapcsolatokat. Az élettapasztalat és a rálátás. Úgy érzed vezetned kell, mert többet tudsz és jobban tudod. Egy ilyen kapcsolat sosem lesz egyenrangú. Alá fölé rendelt viszonyban le lehet élni egy életet, de ki akar? Aki ebben nő fel, az sosem fogja észrevenni, hogy ez rossz, ezért nem szabadna alakulóban lévő tinilányokat középkorú férfiaknak felszednie.

2017. okt. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 A kérdező kommentje:

Elég sok példát írtatok,köszi.

Még biztosan nem fogok vele “összejönni”. Talán pár év múlva.

Megdugni sem fogom,mert akkor tudom,hogy hibát követnék el.

Jöhetnek itt most a prűd nagyapa beszólások,ez van.

Segítek neki ,pl a karrierben, meg amiben tudok,tanácsokat adok neki,de ez egyelőre nem lesz több.

2017. okt. 9. 19:53
 63/66 anonim válasza:
59%
tedd a magadéva😃
2017. okt. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
59%

#61 "Fúj. Én is ismerek ilyen párt, mint ti." - a jelek szerint NEM, nem ismersz, de szépen fejlett előítélet-halmazt hordtál itt össze. Láthatóan valójában borzalmasan irritál, hogy olyan dolgok is _JÓL_ (az átlagnál - ami magyar házasság vonatkozásában 13 év -sokkal jobban) működhetnek, amik ellentétesek a te világképeddel:)

És igen, alapvetően ugyanaz a világnézetem, mint 16 évesen volt, persze az idők folyamán árnyaltabbá vált - és jócskán radikalizálódott - de az alap ugyanaz.


"korrepetálta suli után, együtt lógtak, és hamar meg is kérte." - látod, nekünk 20 éve nincs semmi szükségünk sem az állam, se semmiféle vallás ragacsára, anélkül is együtt vagyunk jóban-rosszban.


"A csajt semmi más inger nem érte egész életében, csak a pasi" - na ehhez képest a párom szerzett két diplomát (elég inger?) felváltva voltunk évekig kvázi-családfenntartók (elég inger?) és az első perctől a jelenben is elvben és deklaráltan nyitott a kapcsolatunk (bár mindketten nem 0 de minimális számban éltünk ezzel valami "rejtélyes" okból) - elég inger?

Szóval egyfelől utálkozás helyett szembenézhetnél a saját démonaiddal, a saját önellentmondásaiddal. (kettőnk közül TE vagy a hierarchikus viszonyok barátja, én semmiféle módon nem tűröm őket)


ps: " Úgy érzed vezetned kell" - ezen különösen jót röhögtem, t.i. nálunk csak a zasszony vezet... neki van jogsija (a kocsi is az ő nevén) nekem nincs is. Bár egyre inkább terrorizál ez ügyben, hogy igazán vezethetnék már én is...:)


Kérdező, hogy te mit teszel a kérdésben szereplő lánnyal, az meg a te dolgod, a te döntésed. Egy vigasztalót tudok mondani: akármit is teszel vagy nem teszel, úgyis meg fogod bánni idővel, ez ellen nem tehetsz semmit:)

2017. okt. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
0%
A lány is szerzett 2 diplomát, a többire majd reagálok.
2017. okt. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
69%
#65, akkor már ugye bukott a "semmiféle hatás nem érte" elméleted, nem otthon ült a 4 fal között 3 évenként szülve egy-egy gyereket, meg nem is egy kolostorban, hanem rendszeresen az otthonitól eltérő közegben, más emberek között fordult elő, tanult, valszeg dolgozott is, élte az életét... érte hatás bőségesen a jámbort, csak épp nem úgy hatott rá, ahogy azt TE elképzelted.
2017. okt. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!