Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerető vagyok. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy srác, nagyon régóta kölcsönösen tetszünk egymásnak,ismerjék egymást. Közben neki lett kapcsolata ed elköltözött. nekem évek óta nincs. Eljött értem 200km -ről csak hogy velem legyen. Lefeküdtünk.. azóta ez ismétlődött.. Este kaptam egy Olyan üzenetet hogy a barátnőjével összeveszett és hamarosan minden megoldódik és eljön értem majd magával visz..

kezdek iránta érezni valamit...

mit kezdjek most?

voltam már megcsalt is, tehát tudom milyen érzés a lánynak...

ui: állom a sarat nyugodtan jöhetnek a negatív hsz-ok

én 19L ő 25F



2017. okt. 16. 11:49
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
bocs a gépelési hibákért
2017. okt. 16. 11:51
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Kapard ossze a maradek agydarabkaidat, mert most valami deliriumban elsz. Eljott 200 km-t? Wooooooow. Mindjart elajulok. Hogy veled legyen? Haha. Nem, mert tudta, hogy tatott puncival varod. Ha meg tudod, milyen erzes, akkor plane kapd ossze magadat. Nem is ertem, hogy egy ilyen feregre hogyan tudsz ranezni. Nekem maximum kifordulna tole a gyomrom.
2017. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Na látjátok, kedves kételkedők! Akik urban legendának tartjátok azt, hogy vannak olyanok, amikor egy férfin több nő is osztozkodik!


Rengeteg ilyen van, mint amilyen a kérdező, egy percig se higgye senki, hogy ez egyedi eset

2017. okt. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Várd megint széttárt lábbal. Majd eg
2017. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Egy hónap múlva még megy arrébb 200 km-et másért, és te leszel akit dobnak.
2017. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

r1b4nc0k mindenfelé itt is egy, 200km-re is van, mindenhol ott vannak, de mint a példa is mutatja igény is van rájuk


még szerencse, hogy értelmes aranyos lányok is vannak a világban, velük megéri foglalkozni :P

2017. okt. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

omg nyugi ez csak a gyik😂

amugy a csaja az en volt pasimra mászott ra😌😌

2017. okt. 16. 12:05
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Egy újabb gerinc és tartás nélküli, ostoba kis lotyó, csak gratulálni tudok. Mégis milyen választ vársz?

Tudod mit? Várj a srácra még pár évet, elég lesz utána rájönnöd, mennyire át vagy b#szva, közben meg legalább elkerülöd a normális férfiakat. Neked úgysem való más fajta ember, mint egy ilyen utolsó selejt emberi hulladék, mint akivel most hetyegsz.

2017. okt. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Es akkor most jobb lett, hogy te is ugyanolyan undorito aljadek lettel?
2017. okt. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Most szívatod itt a közönséget, vagy fel akarod paprikázni a gyík, tisztelt, nagyérdemű látogatóit? :))

A dolog meg úgy is alakul valamilyen irányba.

2017. okt. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!