Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerető vagyok. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy srác, nagyon régóta kölcsönösen tetszünk egymásnak,ismerjék egymást. Közben neki lett kapcsolata ed elköltözött. nekem évek óta nincs. Eljött értem 200km -ről csak hogy velem legyen. Lefeküdtünk.. azóta ez ismétlődött.. Este kaptam egy Olyan üzenetet hogy a barátnőjével összeveszett és hamarosan minden megoldódik és eljön értem majd magával visz..

kezdek iránta érezni valamit...

mit kezdjek most?

voltam már megcsalt is, tehát tudom milyen érzés a lánynak...

ui: állom a sarat nyugodtan jöhetnek a negatív hsz-ok

én 19L ő 25F



2017. okt. 16. 11:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hülye qrva
2017. okt. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
24%

Ezért tetszik ez az oldal, egy ilyen nőt, rögtön le ku.rváznak:)

Aki meg minden hétvégi buliba mással dug, az egy édes kislány, aki ép kiéli magát:))

2017. okt. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

" hogy vannak olyanok, amikor egy férfin több nő is osztozkodik! "

Ez egy szimpla megcsalálos sztori. Fordított felállásban is ugyanígy létezik.

2017. okt. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
27%

Kedves kérdező!

Nem általános, hogy valaki egy 3.14náért rendszeresen utazik 400 kilométert, ha nem érez egyébként vonzalmat.

Profánul ez 60 ft/km autóköltséggel számolva 24.000 +egyéb költségek. A sok irigy hónaljmirigytől megkérdezném: Hozzájuk már ugrott-e el valaki egy kis kurféncért 200 kilométerről?

Illetve utazak-e már ennyit ilyen célból?

2017. okt. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
"Mert azt akkor megyünk át a hídon, ha oda értünk!"- mondta Kunhalmi Ágika és bekuncogott a bugyiba...próbáld ki, aztán majd kiderül.
2017. okt. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hogy itt mindenki milyen álszent. Ha minden hetvegen mással b4sz4nek akkor az nem kurv4s. nem is ertem miert használjátok ram ezt a jelzőt, nem penzert csinálom. namindegy
2017. okt. 16. 17:38
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Erted csak autozni kell egy picit, aztan mar repul is kette a labad :D.
2017. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!