Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresős, ismerkedős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresős, ismerkedős oldalon mi a gond a "Szia! Szeretnélek megismerni, mesélj magadról! " vagy "Szia! Megtetszettél nekem. " esetleg "Szia! Mit lehet rólad tudni" kezdésekkel?

Figyelt kérdés

Csak akkor kezdek így, hogyha a kiszemelt lány nem ír magáról semmit se. Az a dühítő mikor azt írja ki, hogy ne szia, hogy vaggyal, mizuval kezdj, hanem írj valami eredetit. De hogy írjak, mikor semmit se ír magáról? Nem írja le mik az érdeklődési körei, mivel tölti szivesen szabadidejét, milyen nőnek tartja magát és még sorolhatnám, hogy miket lehetne, ha ezeket leírja akkor tudok frappánsabbat írni, de kevesen írnak rendes bemutatkozást.

Az lenne a normális, hogyha vagy kitöltenék a bemutatkozást, ehhez nem kell hozzá sok ész még egy nagyon buta ember is tud minimálisat írni magáról. Vagy, ha nem töltik ki válaszolnak a sablon levelekre és hagynának időt vagy esetleg ők dobnák fel valamivel a beszélgetést. Vagy ők is kezdeményezhetik a csevegést, ebbe semmi gáz sincs, csak bátran!

De az, hogy várják a sült galambot és azt hiszik, hogy a jó szöveg=jó partner, hát jobban tennék, ha először magukat fejlesztenék utána ismerkednének, mert nem attól lesz egy párkapcsolat jó, ha már az elején van pezsgés. Amúgy is egy normális párkapcsolat nem úgy indul, hogy dur bele mindent, hanem szépen lassan időt hagyva.


2017. okt. 16. 17:53
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
75%
Azért, mert SABLONOSAK. 100 férfiből 80-90 ezt írja. És ha szeretnél te lenni az a férfi, akinek válaszolnak is, akkor mást kell kitalálnod, vagy baromi, de baromi jól kinézned, vagy mindkettő. Ennyi. Versengés van a nőkért netes társkeresőkön.
2017. okt. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
6%
Én nem tudok olyan csajjal komolyabban foglalkozni, aki nem nevettet meg az első 2-3 mondatával.
2017. okt. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
#11 Ezért kéne MEGIMERNI a másikat, hogy ne legyen sablonos.
2017. okt. 16. 18:24
 14/36 A kérdező kommentje:
#10 És te mit teszel azért, hogy megnevetessen? Semmit?
2017. okt. 16. 18:26
 15/36 anonim ***** válasza:
Nálam az, nincs benne ok s másik egyénisége nagyon gyengén nyilvánul meg.
2017. okt. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
57%

Én speciel annyit, hogy nem szorulok rá a netes ismerkedésre. Pont ezért nincs értelme, mert megismerni képtelenség a másikat, nem birod átadni, hogy érdekel téged stb. Szerinted miért van itt ennyi sikertelen társkeresőzős pasi? Pont azért, mert neten nem lehet ismerkedni.

(A mostani párommal 2 perc után röhögtünk egymás hülyeségén meg poénjain. A mai napig így telnek az estéink. Neki valahogy nem esett le a karikagyűrű az ujjáról, hogy randira kellett hívnia engem, milyen érdekes.)

2017. okt. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Az a mesélj magadról nekem is a halálom lenne.


"De hogy írjak, mikor semmit se ír magáról? Nem írja le mik az érdeklődési körei, mivel tölti szivesen szabadidejét"

Írj magadról előbb, utána kérdezz. Ha írtál, bemásolhatod az adatlapod bemitatkozását is.

Vagy ne írj olyannak, aki semmit nem töltött ki.

2017. okt. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem írt ki magáról semmit, akkor hülyeség elvárnia, hogy mások brillírozzanak. Viszont az az igazság, hogy a nők rengeteg levelet kapnak ilyen minimális erőfeszítéssel is.
2017. okt. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Ennél csak az a gázabb, mikor ő ír rád, hogy "szia", aztán várja, hogy szórakoztasd. Hihetetlenül sok a nyomorék csaj. :D
2017. okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
64%

Képei gondolom azért vannak kint, nem?


Esetleg az adatai, amik alapján ráírtál.


Ha lenne egy kis sütnivalód, simán kitalálhatnál akár egyetlen képből vagy két adatból is egy kreatív levelet.


Nyilván nem megy, az üres adatlapos lányoknál ezzel ki is estél.


Nekem sincs kint csak 2 mondat, meg 3 kép, de írtak már olyat, hogy "a hajad olyan színű, mint a szakállam:)"


Vagy "a háttérben az ott nem egy akármi?)


Vagy "pont ilyen magasságú lányt keresek"


Vagy "én is ezen a területen dolgozok"


Vagy "nem téged láttalak tegnap a buszon?"


Vagy "szimpatikus vagy"


Vagy "szia"


Vagy "nagyon picinek tűnnek a lábaid"


Vagy "olvastam, hogy tanulsz, mennyi van még a suliból"


Vagy "pont tegnap voltam xy városban, ahol élsz, tökjó hely ezért meg ezért/nem tetszett ez meg az"


De ha már semmit nem tudsz mondani a másikról, akkor mondj magadról, hogy a csaj reagálhasson rá.


"Szia, szimpatikus vagy. Képzeld most pont ez meg ez van, úgyhogy van egy kis időm, gondoltam rád szánom;)"

2017. okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!